www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / z ręki do ręki -WYMIANA (5309 - wyświetleń)
- Autor true3lovers Dodany 2008-03-28 11:39
witam
wpadłam na nowy pomysł .Chciałabym  ,aby w tym miejscu mozna było sie powymieniac sprzetem .Potrzebuje wózek dla 9 letniego chłopca ,w zamian chetnie oddam ten stary ...
Jezeli znacie ludzie jakies adresy lub sami chetnie dokonacie wymiany Piszcie :-)
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2008-03-29 06:46
http://www.allegro.pl/item333034540_najtansze_wozki_inwal_aktywny_otto_bock.html
Nie mam nic na wymianę, ale myślę, że to mogłoby Cie zainteresować. Dobra cena i super firma!
Nadrzędny Autor true3lovers Dodany 2008-03-29 11:19
o dzięki za link  jakoś zapomniałam ,że istnieje Allegro
Nadrzędny - Autor hala63 Dodany 2008-04-21 11:04
To dobry pomysł.Szkoda,że wcześniej nie znalazłam twojego posta.Ja oddaję swoje zużyte wózki do ośrodka rehabilitacji gdzie uczęszczało moje dziecko.Ostatnio potrzebowałam drugiego wózka i postarałam się o niego przez Caritas.Tam też zwróciłam swój stary na dziecko lat 15-do 17.Zależy od wagi dziecka. A czy wiesz,że na dzieci co 3 lata można się starać o nowy wózek z NFZ? Jak coś to się odezwij jak nikt nie wziął tego wózka to może Ci pomogę.
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-22 09:33
Swietnie !
Spadłaś mi z nieba tzn memu synowi .:-)
Dzięki za info
Nadrzędny Autor hala63 Dodany 2009-01-15 19:33
Witaj!
Czy masz już nowy wózek? Czy moja wiadomość Ci pomogła czy też oczekujesz,że oddam Ci nasz wózek? Przepraszam ale b. dawno nie zaglądałam tu na forum i nie wiedziałam ,że można otrzymać pocztę od innych użytkowników. Jaśli potrzebujesz tego wózka po moim synu napisz a ja popytam czy jeszcze jest. Pozdrowionka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / z ręki do ręki -WYMIANA (5309 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill