www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Epileptycy trafili do szpitala po ataku hakerów na ich forum (6188 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-03-31 22:45
Internetowe forum Fundacji Epileptyków, charytatywnej organizacji, która pomaga chorym na epilepsję, było miejscem ożywionych rozmów na temat choroby. Było do 24 marca, wtedy strona została zamknięta, po ataku hakerów.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/23188
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-04-03 12:30
Ja dodam tyle ze  trzeba zabezpieczać  swój komputer w odpowiedni soft niezależnie czy sie jest On czy nie to nasz obowiązek.. Klikamy komputera  zapytajmy znajomego co sie na tym zna .. Zapytajmy na forum  czy w internecie czy mój komputer jest dostatecznie chroniony.. hakerstwa nie wyeliminujemy warto o tym pamiętać. Zawsze pod ręka anty wirus (wile jest darmowych skutecznych
Jeżeli ktoś  z Was miał pytania z tematu bezpieczeństwa systemu operacyjnego etc możecie i  mnie też  zapytać w miarę możliwości  udzielę  info i pomogę rozwiązać problem.
Od lat jestem betatesterm  produktów firmy Microsoft i sie zajmuje  tez i bezpieczeństwem ..

Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Epileptycy trafili do szpitala po ataku hakerów na ich forum (6188 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill