www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przystanek Woodstock 2008 - ułatwienia dla niepełnosprawnych (3733 - wyświetleń)
- Autor shade Dodany 2008-04-07 15:36
Witam ! :-)

Na oficjalnym forum Przystanku Woodstock został poruszony już rok temu temat o ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych, jakie można byłoby wprowadzić na festiwalu. Przeszedł pomysł toi-toi a w ubiegłym roku postaraliśmy się poinformować cały Pokojowy Patrol , że takowe istnieją i żeby pomagali dostać się do nich osobom niepełnosprawnym :-)

Nie chcemy jednak snuć tylko pomysłów i wypowiadać się za osoby niepełnosprawne, dlatego szukam osób, które były już kiedyś na PW i mogłyby się wypowiedzieć na temat, co przyspażało im najwięcej, a co najmniej problemów.

Ze wszystkimi pomysłami na rozwiązanie takich problemów chciałabym się zwrócić do Fundacji, aby zostały wprowadzone w życie :-)

Z góry dziękuję za odpowiedzi lub podanie namiarów na osoby, które znacie, które są niepełnosprawne i były na którymś z Przystanków :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 16:47
BYLEM .TAM NIE MA POCO JECHAC JAK NIEMOZNA SIE NAPIC BROWARA.
Nadrzędny - Autor shade Dodany 2008-04-08 07:03
Jak nie ? Browaru Ci tam pod dostatkiem ;-)No chyba że nie masz jeszcze 18 lat, to możesz mieć z tym problem :P
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-08 09:52
CHODZILO MI O TO ZE JAK SIE ZAZYWA LEKI TO NIE MOZESZ SIE NAPIC CHLOPIE.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 09:54
A CO ZA RÓŻNICA GDZIE BĘDZIESZ I TAK NIE WYPIJESZ WIĘC  NIE MÓW ŻE AKURAT TAM NIE WYPIJESZ PO ZA TYM PICIE NIE POWINNO BYĆ NAJWARZNIEJSZE A  DOBRA ZABAWA
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-08 09:59
BASKA KTO NIE PIJE TEN KAPUJE. SAMA GRUPA CIE WYKLUCZY NO CHYBA ZE BEDZIESZ ICH ODWOZIC Z IMPREZY TO WTEDY JESTES CACY.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 13:11
nie zawsze tak musi być zależy od człowieka
Nadrzędny Autor shade Dodany 2008-04-09 20:40 Zmieniony 2008-04-09 20:42
Primo-nie jestem facetem, ale mój nick zawsze jest tak mylony :P ;-)
Secundo - ja nie piję, bo nie lubię, bawię się więcej, jak doskonale, bo przynajmniej wszystko pamiętam a nie toczę się od drzewa do drzewa, no ale nikogo nie zmuszam do lubienia imprez na trzeźwo ;-) Tylko nie generalizuj z tym odrzucaniem - mnie tam nikt nigdy nie odrzucał, bo nie piję. Co najwyzej ja się w takim towarzystwie nudziłam. A na Woodzie znajdziesz całą masę ludzi, która nie pije albo pije, ale nie widzi najmniejszego problemu, jak Ty nie pijesz. Jakieś złe doświadczenia masz, czy co ? :>
A! Jeszcze jedna sprawa - prawka nie mam i raczej mieć szybko nie będę. Na imprezy jestem zapraszana, soczki i cola czekają a pożytku z niepijacego jest wiele :] Np. wszystko pilnuje domu przed zdewastowaniem, robi za przypominajkę, jak komuś się film urwie itp ;-) Powiem Ci - mnie to często gęsto bawi :>

Nadal szukam osób, które były na PW i mogłyby się wypowiedzieć.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przystanek Woodstock 2008 - ułatwienia dla niepełnosprawnych (3733 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill