www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 121) (2295392 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-14 10:41
VALKIRIA A CZEMUZ TO PAWEŁ65 SOBIE POSZEDŁ,NIE WYTRZYMAŁ Z TOBA?HE,HE,HE
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-14 11:45
Taka refleksja mnie naszła.Niektorzy pasjonują sie piłką nożna,inni zbierają znaczki,kapsle,jeszcze inni hodują gołebie lub uwielbiaja gotować.Hobby "naszej"Staruszki to inwigilacja Forumowiczów.Nie chcac zejsc do twojego poziomu inteligencji  napisze tylko,ze zaden Paweł nigdy nie był,nie jest moim mezem(jak wczesniej sugerowałas),zaden Paweł nie był i nie jest moim kochankiem(tu uprzedzam twoje sugestie),baa nawet nie mam brata Pawła(Ojca tez nie).A jesli Paweł 65 odszedł tzn ze miał powod-tylko sobie znany.Ale widzac twoje chociazby dzisiejsze posty,mozna sie tego powodu domyslic.

Kazdy,kto tu pierwszy raz zaglada,wchodzi po coś,a to po rade,a to po podzielenie sie swoim spostrzezeniem,czasem po to,zeby z kims zwyczajnie "pogadac",posmiac sie,zeby zapomniec o tym co poza ekranem komputera.Co dostaje?Sami widzicie.......moze dostac w twarz słowem,moze zostac wysmiany za cos co dla niego wazne,a dla tubylcow mało istotne.Czy tu zostanie zrozumiany,zaakceptowany?Hmm....Gdyby tak było,czy pisało by tylko kilka osob?Wiem,ze czytaczy jest wiecej,tylko dlaczego nie zostaja?Przeciez mozna w wielu kwestiach miec inne zdanie,ale trzeba umiec uszanowac cudze.
Uwazam,ze pomysł Walpoza o zmianie forum nie jest taki irracjonalny,tylko nie mozna pomijac potrzeb np.Sylwka,Basi i innych,ktorzy lubia nieskomplikowane zabawy,ktorzy wchodza tu po to,zeby poinformowac co dzieje sie za oknem,ala nich widocznie ta niezmiennosc oznacza bezpieczeństwo.

Konczac,zycze Wam wspaniałych swiat w zdrowiu i radosci.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-14 11:57
częściowo walkirio masz racje ale nie do końca bo jeśli chodzi o mnie mogę w tamtych wątkach które wymieniłaś nie pisać ale piszę bo gdyby nie te banalne tematy to to forum by upadło też brakuje mi konkretów na tym foum ale lepsze to niżadne choć nie ukrywam że nosze się z zamiarem odejścia z tąd powód dość tak jak napisałaś wyśmiewania wykpiwania i obrażania wszystko ma swe granice a tu nikt tym którzy je przekraczają nic nie robi tzn nie banuje nie zwraca uwagi

też wszystkim życzę radosnych pełnych niezapomnianych wspomnień świąt :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 13:41 Zmieniony 2012-12-14 14:39
Dzięki za rozmowę Basiu. Ja rozumiem To że masz ochotę coś napisać. Ale do kogo? Rozumiem to i szanuję potrzeby innych. Jest to potrzebne. Tylko gdy wejdzie się na forum, gdzie za całą rozmowę wystarcza jeden wyraz, jedno,słowo jedna nazwa . To o czym rozmawiać?.
Basia, obrażanie innych bywa na każdym forum.
Basia , pisanie w banalnych tematach nie poprawia wartości forum, gdy forum składa się tylko z takich wpisów.
      Piszę z Tobą nawet czasami się troszeczkę wyśmiewam(przyznaję)chociaż Ty też(i dobrze) ale przyczyna jest inna.
Jak nikt nie wchodzi na forum to pisz sobie o pogodzie,napisz ostatnią literę ale zrób sobie z Sylwkiem jeden taki wątek i TAM piszcie o Tym wszystkim.
Każdy kto będzie to czytał może też zechce coś wpisać. Nie dopisuj do każdego wpisu w każdym wątku swojego dwuwyrazowego komentarza.
Bo zauważysz że po nim nie padnie dla Ciebie odpowiedź gdy otworzysz forum ogólnie. Wiesz , znasz przecież ten sposób.
I nie daj sobie wmówić że ja Ciebie chcę obrazić tym co napisałem.
     Ja chcę też tak jak Ty aby to forum istniało.
Chcę tylko aby coraz więcej osób chciało pogadać o byle czym. Napisanie jednego wyrazu nigdy nikomu nie poprawi nastroju. Przeczytać można w wątkach głównych że życie ON nie jest bajką .
A na życzenia Wesołych świąt jest jeszcze dużo czasu ;-) chyba dziesięć dni ;-)

____________________________________________________________________________________________________________-

>Autor barbara33 Dodany 2012-12-14 14:05


>napisze na tym forum co zechce i ile zechce nie będzie nikt mi zabraniał ani nakazywał to po pierwsze
>twoje gadanie też mnie wkurza ale każdy ma prawo pisać co chce więc zamiast się wkurzać olewam to to po drugie
>wyśmiewasz mnie lub moje wpisy hm jak ci to odpowiada to rób tak dalej to po trzecie
>a jeśli chodzi o święta tak jeszcze trochę czasu jest ale może wśród nas są tacy którzy wyruszają w drogę wczeniej i chcą już teraz złożyć >życzenia to po czwarte


Opowiem Ci TU:
Bo też tak chcę i nikt mi nie będzie zabraniał. A jak pojawia się "niby Twoi obrońcy ,ze jak ja tak nie mogę nie powinienem " To im już teraz odpowiadam. Nie bądźcie zakłamani tylko przeczytajcie swoje wcześniejsze spory z Basią".

Teraz do Basi.

Moje gadanie miało Cie wkurzyć - zaczynasz wtedy myśleć! Tylko nie lej (olewaj) za dużo bo będzie powódź na forum.
Nie wyśmiewam Ciebie a faktycznie Twoje wpisy. Gdy piszesz w Tym samym czasie, to rozumiem krótkie odpowiedzi, ale gdy To dopisujesz na drugi dzień lub po kilku godzinach- to wtedy to jest bez sensu.
I nie odpowiada mi to ale gdy nie chcesz Tego wyjaśnienia przyjąć od przyjaciela z forum to przyjmuj wiedzę od "przyjaciółek" z forum.

>Niech już Basia wróci 


Lepiej niech nie wraca TAKA BASIA

Tylko to co robisz nie jest śmieszne wyciagajac na początek idiotyczne wpisy Typu ostatnia litera.

To TY ZABIJSZ TO FORUM Tworząc jakiegoś Sylwka, Staruszkę, REA czy jakąś inną cholerę .
Jak nie kumasz To trudno

Chcesz szybko i krótko ale dużo gadać włącz sobie GG lub inny tego typu komunikator.
Jeśli wyruszasz w drogę wcześniej To życzę szerokiej drogi. A szczególnie zdrowych Świąt i miłego nastroju w czasie wigilijnego wieczoru.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-14 14:05
napisze na tym forum co zechce i ile zechce nie będzie nikt mi zabraniał ani nakazywał to po pierwsze
twoje gadanie też mnie wkurza ale każdy ma prawo pisać co chce więc zamiast się wkurzać olewam to to po drugie
wyśmiewasz mnie lub moje wpisy hm jak ci to odpowiada to rób tak dalej to po trzecie
a jeśli chodzi o święta tak jeszcze trochę czasu jest ale może wśród nas są tacy którzy wyruszają w drogę wczeniej i chcą już teraz złożyć życzenia to po czwarte
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-16 23:38
Czy ktoś "tu na forum" pisał podstępne wpisy i sugestie o "wyrzucaniu, wypalaniu chyba coś z ogniem było" kogoś z forum?
A może jednak to osobista decyzja?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 15:08 Zmieniony 2012-12-14 15:13

>Uwazam,ze pomysł Walpoza o zmianie forum nie jest taki irracjonalny,tylko nie mozna pomijac potrzeb np.Sylwka,Basi i innych,ktorzy lubia >nieskomplikowane zabawy,ktorzy wchodza tu po to,zeby poinformowac co dzieje sie za oknem,ala nich widocznie ta niezmiennosc oznacza >bezpieczeństwo.


Valkirio
Ja rozumiem potrzeby innych. Tylko jak poczytałem trochę forum to stwierdzam ze to jest jedna osoba: Basia, Sylwester,REA,Bober,Staruszka123 itp.
A że na to daje się nabierać Ella i Lidian - to trudno. Może one też stworzyły tu kilka innych "cieni"
I z pewnością nie chodzi tu o bezpieczeństwo i spokojną przystań
TO ŻADEN KŁOPOT aby nagle pisać dużą literą ,albo bez polskich znaków.

I jeszcze do lidian
A pisanie że nie musi się pisać na Tym forum bo ma się tyle innych miejsc
jest niepotrzebne.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-14 17:16
twoje wpisy też są niepotrzebne
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-14 18:40
Walpoz,byleby teraz nie wyszło,ze tylko elyta moze pisac,reszta do gier i zabaw.Przeciez nie w tym rzecz.Chodzi o tresc i jakosc nie ilosc.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 20:54

>Chodzi o tresc i jakosc nie ilosc.


Mam nadzieje ,ze inni zostaną zachęceni do wpisów i potraktowani jak powinien być przywitany każdy  nowy forumowicz. Nie wskoczy się na niego ->z hasłem "sam sobie jesteś winien; jak można być taki głupi "  i tym podobne zachęty do dyskusji i pozostania.
Valkiria tylko nie "elyta"
Niezapomniane wrażenie zostawił ten wpis
zacytuję Barbarę Mycko vel barbarę33 . Skoro potwierdziła że to ona .

> mogę .... nie pisać ale piszę bo gdyby nie te banalne tematy to to forum by upadło też brakuje mi konkretów na tym foum ale lepsze to >niżadne....


koniec cytatu :-) A ktoś myślał że to dzięki niej forum istnieje a TU się okazuje co innego.
No dobra dość docinków. Weźmy się za zmiany :-)
No nie ,znowu zmiany ! Ale nuda !
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-14 22:34
I CO LEPIEJ WAM JAK TAK USTAWICIE WSZYSTKICH W SZEREGU?MOZE OD NAJWIEKSZEGO DO NAJMNIEJSZEGO?ALBO OD TYCH CO PO PODSTAWOWCE DO DOKTOROW I PROFESOROW?

VAL DZIEKI ZA INFO,TYLKO ZOBACZ ZE TWOJ KOLEGA WALPOZ TEZ PRZESZUKUJE FORUM ZA CO LEPSZYMI KASKAMI.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-15 11:21
WALPOZ ROB SE TE SWOJE CZYSTKI,ZMIANY I CHOLERCIA WIE CO JESZCZE.NIE ROB SOBIE WIELKICH NADZIEII BEDE SIE PRZYGLADAC CO CI WYJDZIE.PODEJRZEWAM ZE G...:-)))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-18 16:57
Valkiria...
Tu masz rację, chylę przed Tobą nisko czoła za bardzo trafny opis tego forum... Życzę również wszystkim tu przebywającym na tym forum spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku, no i jeszcze jedno aby to forum stało się tym, do czego rzekomo jest stworzone 
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-17 09:53
Trucizna

      Kiedyś w starożytnych Chinach po wyjściu za mąż, kobieta żyła w domu swego męża i usługiwała zarówno jemu jak i jego matce.
     Kiedy pewna dziewczyna poślubiła swego męża, okazało się, że nie jest w stanie znieść codziennych wymówek i krytycznych uwag swojej teściowej. Postanowiła udać się do sklepu z ziołami. Zwróciła się z prośbą do sprzedawcy, który był przyjacielem jej ojca:

     - Nie mogę już znieść humorów mojej teściowej. Ona doprowadza mnie do obłędu. Czy mógłbyś mi sprzedać jakaś truciznę. Otruję moją teściową i skończą się wszystkie kłopoty.

     Zielarz zastanowił się chwilę i powiedział:

     - Owszem mogę Ci pomóc, ale musisz pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze nie możesz otruć teściowe od razu, musisz robić to powoli i stopniowo, aby nikt się nie domyślił, co ty zrobiłaś. Dam Ci takie zioła, które będą zabijać powolutku i nikt nie zgadnie, co się stało. Po drugie, aby uniknąć podejrzeń musisz już od teraz pohamować swoją złość i nauczyć się szanować swoją teściową, okazywać jej miłości i oddanie. Jeśli tak zrobisz, nikt nie będzie Cię o nic podejrzewał, gdy ona umrze.

     Dziewczyna na wszystko się zgodziła, zabrała zioła do domu i dodawała je do pożywienia teściowej. Nauczyła się panować nad sobą, szanować i kochać teściową. Kiedy teściowa dostrzegła wielką zmianę w synowej, zmieniła się także i z czasem bardzo ja pokochała. Wszystkim opowiadała o swojej wspaniałej synowej. Po pół roku stosunki między nimi stały tak bliskie jak między matką i córka. Pewnego dnia dziewczyna poszła do zielarza i odezwała się do niego:

     - Proszę ratuj moją teściową od tej trucizny, którą jej podawałam. Już nie chcę jej śmierci. Ona jest najwspanialszą teściową jaka mogła się mi trafić.

     Zielarz uśmiechnął się i odparł:

     - Nie martw się, nie dałem ci trucizny. Otrzymałaś zwykłe przyprawy. Trucizna była wyłącznie w twoim umyśle i sama ją przezwyciężyłaś.

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-17 21:21
...czasem trzeba zachowac dystans...
http://fishki.pl/fishka,Delfin,43277.html
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-17 21:28
O tak zerknąć na siebie z dystansu. Pomyśleć
..no kurcze gadam jak Basia
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-18 14:34

> - Nie martw się, nie dałem ci trucizny. Otrzymałaś zwykłe przyprawy. Trucizna była wyłącznie w twoim umyśle i sama ją przezwyciężyłaś. <


To tak, jak z propozycją Walpoza. Zaproponował zmiany odnoszące się do formy dyskusji, aby nie była jałowa, cukierkowa, ale merytoryczna i sensowna. Większość odczytała to opacznie, bo tak tu jest od niepamiętnych czasów, że odpowiada są jakby od niechcenia, albo robi się raban. Przydałyby się jakieś zioła.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-18 15:02
Raban to się dopiero zrobi jak nie przestaniesz do ziół namawiać. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-12-18 15:07

>Raban to się dopiero zrobi jak nie przestaniesz do ziół namawiać. :-)))))))))))))<


No dobrze, przejęzyczyłem się. Miałem na myśli przyprawy.  :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-18 17:02
Tu żadne zioła nie zadziałają na tym forum, a tym bardziej w tym wątku...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-18 17:56
Uważasz, że to jest takie złe forum?
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-18 21:33
Sądzę, ze chodziło mu o brak "opiekuna znawcy ziół".
Z ziołami to jest różnie. Jeden twierdzi ,że najskuteczniejsza jest mięta, inna udowadnia że rumianek. Ale oboje korzystają czasem z szałwii :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-19 11:46
Nie chcę być agresywny , ale jak czytam wpis " Witam wszystkich" każdego dnia i nic więcej To wzbudza się u mnie agresja i poparcie dla wniosku o eutanazji .
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-19 12:57
Dlaczego?Dlatego,że ktoś Cię wita serdecznie?Fakt,nie zasługujesz,ale żeby zaraz eutanazją?Ciesz się życiem chłopie i nie zatruwaj go innym.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-20 10:25
JAK SIE NIE MA CO ROBIC TO SE ROBOTE TRZA ZNALEZC,A WALPOZEK ZNALAZŁ,UPRZYKSZANIE ZYCIA INNYM.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-20 11:16
Na prawdę, myślisz że Sylwkowi uprzykrzam ;-)) To się go spytaj. Ja wiem że jego to nie rusza.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-20 11:47
ALE SYLWEK TO NIE WSZYSCY A BASIA A ELA A piiiii WIE KTO JESZCZE
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-20 12:21
Wszyscy, inni.
Strasznie często nadużywasz Ty i piszący na forum te określenia.
Basia ? Basia może doszła do wniosku że walpoz ma rację i udała się na wakacje od forum aby przemyśleć temat.
Ela ? Ella przestała dyskutować . Pewnie na złość babci odmroziła sobie uszy.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-19 18:32
Walpoz, ostatnio jak większość z nas, rozglądam się za brakującymi prezentami na gwiazdkę...
W MPiK-u w jedej z mądrych książek przeczytałam...  coś w tym stylu....

"Czy to, co cię irytuje, denerwuje, wstrząsa tobą za 5 lat będzie miało dla ciebie jakieś znaczenie?"

Przemyśl te słowa....Takie rekolekcyjne zadanie:-))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-20 00:12
:-) Odpowiem podobnie.  Czy ja Ciebie teraz irytuję. To pomyśl czy za pięć tygodni  też?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-12-20 17:25
Przede wszystkim nie wszyscy są i czują się tak "interesującymi osobami" jak walpoz. Jak się nie jest "interesującym", nie ma wiedzy "z za stołu kuchennego" - - wg.jakiejś forumowiczki - o wiele bardziej ważna i poważna, czasu na siedzenie w googlach i pisania tasiemców to won z forum. Nie daj Boże pisać skrótami myślowymi.

Walpoz było się uczyć to nauczał byś w szkole, a może z doświadczenia rozstawiasz innych po kątach, ale to (zgodnie z modą na tym forum) świadczy o mnogości też Twoich nicków.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-20 17:55 Zmieniony 2012-12-20 18:03
Norbi to co z tymi ziołami ?;-) Może coś na rozjaśnienie umysłu . Czy jasnota mogłaby tu pomóc ?;-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-20 18:17
Walpoz, teraz zioła są potrzebne do pieczenia mięs, bigosu....rozjaśniają potrawy...a kto je spożyje ten ma szansę na rozjaśnienie umysłu.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-20 18:49
Niektórzy do pieczenia np: przygotowania  gulaszu używają czerwonego wina :-) To pewnie  dla zakolorowania widzenia?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-20 18:57
Dla zakolorowania widzenia wystarczą różowe okulary...:-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-20 19:05
:-) Albo malinowy budyń
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-25 23:30
Te zioła mi wyleciały z głowy... Mam coś ważniejszego na głowie... A teraz odpowiem na powyższe pytanie, co do forum, to mi się nawet podobałoby się, lecz bez pewnych osób, lecz drugą stroną, jest nawet dobrze że są tu tacy, którzy najlepiej utopili człowieka w łyżce wody... Dużo ludzi się tu zapisuje, lecz, gdy czyta te zgryźliwe docinki niektórych użytkowników, to woli już nie wchodzić na nie... Miejcie sami do siebie pretensje, że tu nikt, prawie nikt oprócz paru osób nie wchodzi....
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-27 17:31

>co do forum, to mi się nawet podobałoby się, lecz bez pewnych osób<


Norbi, a mnie się nie podoba Twoje ocenianie.
Nic i nikt tu nikogo nie trzyma na siłę, a Twoje słowa nie służą integracji.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-27 17:59
Sonka, a komu się to podoba??? Myślisz, że mi jest miło, że oglądam i czytam jak wy bronicie tego co złe... Moje słowa nie służą integracji??? A może mi odpowiesz dlaczego tu nikt nie pisze oprócz kilku klakierów??? Dlaczego tu nie wchodzą ludzie??? Czy coś, lub ktoś ich zatrzymuje??? Albo umieją czytać ze zrozumieniem???
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-27 18:49
Norbi, nie mogę odpowiadać za innych, tylko za siebie.
Trafiłam na Forum prawie rok temu. Zaglądam w miarę wolnego czasu, a nie mam go za wiele, bo pracuję, mam rodzinę.
Spotkałam tu bardzo sympatyczne osoby i takie, może mniej sympatyczne. Tak bywa, czasami ktoś na nas źle reaguje i to tworzy reakcję zwrotną.
Był moment, że postanowiłam odejść, bo nie widziałam tu miejsca dla siebie. Jedna z osób powiedziała - odpocznij, wtedy zdecydujesz.
Tak się stało.
Norbi, Forum, nie jest dla mnie sensem życia, bo to prawdziwe mam obok. Myślę, że część osób z Forum też tak myśli.
Chyba Staruszka napisała gdzieś o wzajemnym poszanowaniu. I ma rację. Jeżeli my, ON, nie szanujemy siebie nawazjem, nie oczekujmy, że spotkamy się z szacunkiem u zdrowych. Dajemy obraz siebie. To Forum jest przykładem.
I, myślę, że więcej osób tu zagląda, czyta, a nie pisze, nie komentuje. Boi się, że zaraz ktoś na nie naskoczy, zaatakuje, więc woli być bierna.

Tu każdy powinien mieć prawao do napisania tego, co uważa dla niego za słuszne, ważne. Nie jest istotny temat. Tu powinniśmy sobie pomagać, wspierać się, czasami nawet głupio pożartować, a nie udawać mądrzejszych, bardziej zasłużonych itp....
Po prostu być....wiedząc, że obok też ktoś jest...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-28 01:47
Prawie rok. ?. To podobnie jak ja. Sonka piszesz ze forum nie jest sensem Twego zycia. Tak samo twierdzi wiecej osób miedzy innymi ja też.  Sądzę ze dla norbiego rownież. To dla kogo te forum jest jedynym miejscem gdzie mogą porozmawiać z   innymi.?. Dalsza odpowiedź zagineła. A byla istotniejsza. 
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-28 11:03

>To dla kogo te forum jest jedynym miejscem gdzie mogą porozmawiać z   innymi.?. <


Walpoz, aż sprawdziłam - jestem tu zarejestrowana od kwietnia 2012 r.

Odpowidajać na Twoje pytanie  - to jest miejsce gdzie ON mogą porozmawiać z ON. I, moim zdaniem, to łączy ludzi na tym Forum.
Oczekują tu zrozumienia, różnego rodzaju pomocy, wymiany doświadczeń, pobycia wśród "swoich".
Taka "niedola" potrafi bardzo scalać ludzi, wzmacniać ich samych, a także umilać czas, którego czasami  mają z konieczności w nadmiarze.

I znowu wspomnę o sobie. Jestem tu, bo dookoła mam zdrowe osoby - w domu i w pracy. Sama będąc ON bliżej mi ze zdrowiem do ON, niż OZ, stąd moje zainteresowanie sprawami ON, bo ich rozumiem, wiem jak jest ciężko czasami.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-28 11:25
;-) no to stażem wobec mnie jesteś niemowlak ;-) ją zaczęłem bywać od listopada2011. Mój udział w tym miejscu ma takie same założenia jak twoje ;-) . Teraz nie mogę się rozpisywać bo telefon nie sprzyja pisaniu.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-28 00:41
JUZ PO SWIETACH TO NAPISZE.
NORBI JAK CI TAK TU ZLE TO PO CH...TU SIEDZISZ PISZESZ JACY TO MY ZLI I NIEDOBRZY?JAK BRONIMY ZŁEGO A NIE CIEBIE?WYBRALISMY WIDAC Z DWOJGA ZŁEGO MNIEJSZE ZŁO!CZYTAM OSTATNIE TWOJE 20 POSTOW POLICZYŁAM I WIESZ CO?NIC MADREGO,NIC WZNIOSŁEGO NIE NAPISAŁES BAA NAWET NIC COBY SPOWODOWAŁO ZE CHCIAŁOBY SIE CIEBIE POPRZEC.GŁUPOTY I DARCIE JAPY NIC POZA TYM!!!!SAM BEŁKOT BEZ ZNACZENIA.NIE UMIESZ SŁUCHAC TYLKO ZDAJE CI SIE ZE COS WIESZ A RYCZYSZ BARANIM BEKIEM NIKOGO NIE UNOSZACYM,ZWYKŁY GALIMATIAS WYPRANEGO UMYSŁU.MOGE BYC ZŁA NIEDOBRA NIEKULTURALNA ALE WIEM CO PISZE I NIE NAZYWAM NIKOGO BEZ PODSTAWNIE GŁUPIM.
JESZCZE RAZ PYTAM-PO CH.J SIE Z NAMI ZADAJESZ,CHCESZ NAS NAWROCIC CZY JAK?PO CH.Y TU SIEDZISZ JAK CI NIE MIŁO?ZASTANOW SIE BIDOKU NAD SOBA .
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-28 01:54 Zmieniony 2012-12-28 01:56
STARUSZKO TWOJE WPISY OPRÓCZ TEGO ŻE SĄ PISANE DUŻYMI LITERAMI NIE WYRAŻAJĄ ŻADNEGO SZACUNKU DLA INNYCH!  pisanie dużymi  literami oznacza w necie krzyczenie. Dlatego że to jest inne forum jest to przyjmowane z pobłazaniem. Propozycja dla Ciebie. Zastanów się TY nad swoimi wpisami zanim klikniesz wyślij.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-28 12:02
ZASTANOW SIE CZY TO TY NIE WPROWADZASZ TU AGRESJI.JA JESTEM ZAWSZE TAKA SAMA,NIE KADZE  I NIE NAWRACAM,JESLI KTOS JEST SWINIA TO TO MOWIE.DUZYMI LITERAMI PISZE BO A ZRESZTA TO PO I KOMU TO TŁUMACZYC.PISZE I JUZ.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-28 12:36
Odrobina alkholu potrafi poprawć humor. Ty piszesz tak jakbyś wypiła odrobinę za dużo :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-28 14:39

>STARUSZKO TWOJE WPISY OPRÓCZ TEGO ŻE SĄ PISANE DUŻYMI LITERAMI NIE WYRAŻAJĄ ŻADNEGO SZACUNKU DLA INNYCH! <


Walpoz, Staruszka pisze dużymi literami, bo ma problemy z czytaniem własnych tekstów.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-28 15:56
Choć nie zawsze podpisałabym się pod tekstami Staruszki i nie zawsze odpowiada mi słownictwo, to i tak wolę jej posty, bo wali prosto z mostu i nie udaje inteligentniejszej, mądrzejszej od innych forumowiczów jak to robią niektórzy.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-28 16:15
Nachbar, a może ktoś ma problemy ze wzrokiem, a nie z czytaniem i to jest jedyny sposób na wyrażenie myśli? Nie wiem, to moja teoria.
Po co te złośliwości, o które tyle razy się apeluje?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 121) (2295392 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill