www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 49) (2301009 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-09 13:59
:-)))))))))))))) Mój uśmiech już daję, proszę. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-09 14:03
Tak sama,tu chyba jest jego miejsce.

Lid dziekuje za uśmiech,dla Ciebie i WSZYSTKICH Forumowiczów też śle:)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-09 14:10
DZIĘKI Bogusiu ,i ja też go ślę
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-01-09 18:09
Nie tylko tu,w kazdym watku powinnas zamiescic ten wierszyk.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-10 10:32
Bogusia ,pewnie znowu się naraże komuś,
ale gratuluję talentu.Piszę tak,bo na każde moje słowo,
znak,niemiła  riposta.

DO ELLI
Znalazłam tu przyjaciół, było mi lżej, a myślę też,
że i ja czasem dobrym słowem wsparłam.
Czort namieszał,nie wiem co sie stało, znieważono mnie- Ella i inni powiadaja wyluzuj ,to taki żart!
Wczoraj w kuchni,dwie osoby umieściły- no może makabryczne trochę przepisy,no też żart,
zresztą powyżej przede mną tak to potraktowały inne osoby również, w tym TY Ella.
Ja tylko na to wszystko - umieściłam uśmieszki-
a na to ty Ella-...>MALWA TOBIE SIĘ BARDZO DZIWIE BO MARIETTA JEST NOWA.....SZKODA SŁÓW <
Twoim zdaniem Ellu mnie mozna ubliżać ,znieważać i wszystko w porządku, to są żarty,
na mój usmiech- taka reakcja,czy to nie jest trochę dziwne?
Nie będę się bawic w dulszczyznę, coś za tym się kryje. Większosć z nas ma kontakty ze soba na GG,
PISAŁAM z wieloma,wszystko było ok.,wysłałam zyczenia świąteczne,dostałam oficjalne - z forum.
Macie mi coś do zarzucenia,ja nie wiem co,nie obronię się nie wiedzac o co chodzi. Nie można robić
na kogoś nagonki za plecami.Macie moje GG-PROSZĘ-WALCIE ŚMIAŁO W OCZY TO CO MACIE MI DO ZARZUCENIA.
Nie będe już pchac się na siłe, ale lubie sytuacje jasne,uczciwe.
Przynajmniej powiedzcie mi prawdę na koniec.
  

Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 11:04
MALWA NIE PRZESADZAJ Z TYM OBRAZANIEM.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-01-10 13:26
To nie obrazanie sie,a jedynie prawda.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-01-10 13:55
Dziewczyny ,życie jest piękne ,tylko ludzie są czasami nie mili  . Ale ,ale internet ma to do siebie,że nie widzisz twarzy dyskutanta ,więc i o pomyłki nie trudno . Dajcie na luz ,jak mówi Szczerbaty .  Kurde ! koniec świata ! Ja i Szczerbaty w jednej grupie ;-) )) . To wcale nie znaczy,że zawsze... Pozdrawiam :-) 
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-01-10 15:55
A ze zycie tworza ludzie-odpowiedz sama sie nasuwa.Pozdrawiam spod pierzyny-wlacze z grypa.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 21:25
dużo zdrowia dobrosiu
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 15:57
RADZE WAM NIE OBRAZAJCIE SIE Z BYLE POWODU NA KOGOS KOGO NIE ZNACIE A NA DODATEK NIE WIDZICIE.
JEST TU NA FORUM PEWNA OSOBA KTORA ZA WSZELKA CENE CHCE SIE DO MNIE DOBRAC (obrazic) ALE BEDZIE JEJ TRUDNO BO JEJ NIE ZNAM .
MOIM ZDANIEM OCENIC CZY NAS KTOS OBRAZA MOZNA WTEDY GDY SIE WIDZI TA OSOBE I GDY SIE SLYSZY TON GLOSU JAKIM SA WYPOWIADANE OBRAZLIWE SLOWA NO I TAKA OSOBA MUSI SOBA COS PREZENTOWAC I NIE MAM TU NA MYSLI DOBR MATERIALNYCH.
WIELE RAZY BLISKIE SOBIE OSOBY NAZYWAJA SIEBIE KROWKAMI, SWINKAMI,DZIWKAMI I INNYMI SLOWAMI KTORE UCHODZA ZA OBRAZLIWE ALE TO WCALE NIE ZNACZY ZE SOBIE UBLIZAJA.
CZY MAZ MOWIACY DO ZONY TY MOJA SWINKO JA OBRAZA PRZYTULAJAC  JEDNOCZESNIE I SZEPTAJAC DO USZKA??
MNIE BASKA NAZWALA PADALCEM I BAWI MNIE TO DO DZIS.
INNA SPRAWA ZE JEJ JEZOR WYMAGA WYPARZENIA !!!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 21:29
a twój obcięcia !!
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-10 16:23
         Piaskownica.
Na podwórku była piaskownica,kupka piach otoczona oheblowanymi,pomalowanymi na zielono deskami.
Gdy słońce zaczynało się coraz wyżej wskrobywać się na nieboskłon to i dzieciaczki wskrobywały sie do żółciutkiego piachu,z wiaderkami,foremkami,łopatkami.
Wokół piaskownicy były ławeczki,a zaledwie kilka kroków dalej huśtawki,zjeżdżalnie,karuzele.Dziecięcy raj na ziemi.
Schodziły się codzień brzdące z mamami,babcie z wnukami i dziadkowie pchający dziecięce rowewrki.Gwar i śmiech wydobywający się z malutkich gardeł był tak radosny,że u największych smutasów pojawiał się uśmiech i nikomu nie chciało sie odchodzić.
Tutaj baby rosly jak grzyby po deszczu,a piaskowych zamków i fortec nie powstydziłby się żaden architekt.Staruszkowie siedzący na ławeczkach i grzejący się promieniami słonecznymi zapominali o swych metrykach.
Taka to była sielanka.
Ale i tu pewnego dnia,może to był 13,może piątek,nie wiem,wiem,że nic już nie byl tak samo.
Dzieci zaczęły walić się po głowach czym popadło:łopatkami,foremkami...,dorośli nie panowali nad swoim słownictwem i emocjami.Słońce zaszlo za ciemne chmury.I tak każdy w gniewie poszedl do domu ciągnąc za sobą rozwrzeszczanego malucha.

Minęło kilka dni,gdy wczesnym rankiem mieszkańców zbudził głośny hałas.Podeszli do okien,wyszli na balkony,zobaczyli jak buldożer taranuje ogrodzenie placu zabaw a za nim idzie grupka ludzi w żółtych kaskach z młotami w dłoniach.
Chwilę tak stali w osłupieniu patrząc jak wielka machina podjeżdża do piaskownicy i wystarczyły trzy jej ruchy,aby z piaskownicy został rozjechany piasek. Panowie w żółtych kaskach pozbierali deski i wrzucili je na ciągnikową przyczepe tak samo jak części huśtawek,zjeżdżalni i karuzel.
I tak oto z raju zostały wspomnienia,a na jego miejscu powstał kolejny real czy tesco.

Dzieci zostały uwięzione w swoich pokojach,starszych wygrzewa balkonowe słońce.Wszyscy marzą o przestrzeni,ławeczce i śmiechu,w zamian mają zaokienny hałas teskowiczów i świeżutki zapach spalin.
I stają się coraz smutniejsi i bardziej samotni,niż kiedykolwiek wcześniej.I wciąż zadają sobie pytanie:kto ukradł nam ten dobry czas?kto sprowokował tą niepotrzebną waśń?
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-10 18:17
Bogusia , WSPANIAŁA metafora !!!! :-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-11 23:33
Właśnie to co napisała Bogusia, to rzeczywistość...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-10 16:02
ODPOWIEDŹ DLA MALWY

Ok masz rację. MoŻe nie tak powinnam była napisać.POWINNAM BYŁA CIE POMINĄĆ - NIBY TAK ALE DLACZEGO SKORO UŚMIESZKAMI POPARŁAŚ MARIETTĘ KTÓRA JEST NOWA I NIE ZAWSZE ŚWIADOMIE WPISUJE NIE TAM GDZIE POWINNA. Do tego jest wątek "UŚMIECHNIJ SIĘ".Nie obraziłam nikogo ale poprosiłam by "trupami" nie zaśmiecali "Kuchni" CAŁY MÓJ POST ODNOSIŁ SIE DO WSZYSTKICH WPISÓW WŁĄCZNIE Z MOJĄ ODPOWIEDZIĄ NA POST SZCZERBATEGO.
Żart był nie na miejscu - to wszystko.

DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.
Czy zima aż tak wpływa na humory że co drugi sie obraża zamiast przemyśleć odpowiedź drugiego? Czy naprawdę jest aż tak źle z nami? MARIETTE NIE OBRAZIŁA SIE I ZA TO JA PODZIWIAM. UMIE GRAĆ WYGRYWAĆ ALE I PRZEGRYWAĆ. BRAWO MARIETTE

SZCZERBATY MA RACJĘ.
JA SIE NIE OBRAZIŁAM NIE MAM NA CO
Nadrzędny Autor mariette Dodany 2009-01-10 16:29
Witajcie! Ella moj zart na kuchni byl nie na miejscu, wiem nie powinno byc, tak, ale z natury lubie zartowac,
pomyslalam sobie,ze szczerbaty napisal o "gwozdziach" to ja napisze o trupach,wierzcie mi nigdy nnie pomyslalam negatywnie,
poprostu moj glupi wyglup.Ale nie wiem,kto to jest Malwa, mysle,ze niewinnie "oberwala" przezze mnie.
Jeszcze raz przepraszam,wszystkich uczestnikow,forum niepelnosprawnych.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-10 17:07
Mariette ależ i ja sama siebie obtańcowałam za odpowiedź do szczerbatego. Uśmiechnij się Ty i wszyscy i zapomnijmy o wszystkim. Winę ponosiliśmy wszyscy. Cieszy mnie że lubisz żarty. ja też je lubię i trzymajmy sie tematu treści czy wątku
Nadrzędny - Autor mariette Dodany 2009-01-10 17:48
Okey, Ella postaram sie,trzymac tematow!
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-10 21:11
Bardzo dziękuję za zrozumienie.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 21:34
wątpie malwo w to że się coś zmieni przepraszają a na drugi dzień ubliżają i tak w kółko
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:05
NIE ZACHOWUJCIE SIE JAK MIMOZY ALBO OSIKI NA TO ZAWSZE PRZYJDZIE CZAS
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 21:24
malwo olej ich to samo robią  ze mną :-(
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-10 21:41
.........................to tylko tyle w odpowiedzi
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 21:47
bardzo konkretna brawo ela :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:03
BASKA TY OD PEWNEGO CZASU WSZYSTKICH ZACZELAS OLEWAC.
MASZ PROBLEM Z TRZYMANIEM MOCZU/
SLYSZALEM ZE STARE PANNY MAJA TAKIE PROBLRMY I CNOTKI.
CHYBA NIE MUSZE CI PISAC DLACZEGO JA CIE NIE OLEJE.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:07
a napisz z ciekawości chętnie przeczytam z moczem problemów nie mam a fakt olewam bo głupote trzeba omijać łukiem serokim i opływać morzem szerokim
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:07
NA CIEBIE SZKODA URYNY
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:13
na ciebie też
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:17
JEST TAKIE ZBOCZENIE ZE KOBIETA LEJE NA PARTNERA
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:18
a partner na nią też
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:20
O !!!! WIDZE ZE WIESZ O CZYM PISZE .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:23
szkoda że teraz dopiero zajarzyłeś no ale cóż skoro zębów już nie masz to i mózg wysechł ze starości
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:25
WYSCHLO MI COS JESZCZE I STERCZY ...HEJ
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:30
to odetnij
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-11 22:35
W całej Polsce gra WOŚP, piękny, szczytny  cel, a i tak znaleźli się tacy, którzy chcieli się na tym wzbogacić. Nie tylko ci, którzy napadali na wolontariuszy, ale również jak donosi prasa, artyści, którzy zażądali honorarium za występ.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:37
PRASA PISZE BY WYWOŁAĆ SENSACJE
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-11 22:38
A DLACZEGO MIELI NIE ZADAC ZAPLATY ??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-11 22:38
Tak, ale potwierdzili to również artyści.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-11 22:40
Szczerbaty. A Ty na pokaż , jak ludzie widzą dajesz 2 złote, a póżniej każesz sobie złotówkę oddać?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:42
PIĘKNE PYTANIE LID
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:40
WIDOCZNIE ZAPOMNUELI  JAKI CEL MA WOŚP
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-11 22:42
A JAKI MA CEL. DLACZEGO LUDZIE MAJA DAWAC NA LECZENIE DZIECI A ZAD MA JE W DU.....
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:43
BO POMOC BLIŹNIEMU TO SŁUŻBA BOGU
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-11 22:45
HA HA HA POMOC BLIZNIEMU TO SLUZBA BOGU
TO TY NIC NIE WYSLUZYSZ
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:49
URATOWAŁEŚ KOMUŚ ŻYCIE ? ŻE TAK PISZESZ
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-11 22:42
Nie zapomnieli ale pazerność zwyciężyła.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-11 22:45 Zmieniony 2009-01-11 22:47
Szczerbaty ja nie mówię, że mają dawać, ale jeżeli dają , to niech "za plecami kamerzystów połowy" nie zabierają.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:45
SŁUSZNIE
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-11 22:50
Tak to jest,jedni daja,drudzy zabierają
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 49) (2301009 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill