www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Irena (5169 - wyświetleń)
- Autor Irena Nawrat Dodany 2008-04-09 13:53
Witam wszystkich
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-09 17:39
Witaj i pisz pogodnie. Miło Cię tu widzieć.

pozdrawiam wiosennie Ella
Nadrzędny Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 17:52
racja,trzeba pogodnie pisać.pozdrawiam cieplo i pogodnie.
Nadrzędny - Autor Irena Nawrat Dodany 2008-04-09 19:08
Witam Cię wybacz że nie zauważyłam.
Podpis
niepełnosprawna z tytułu wzroku
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-09 19:12
Nic nie szkodzi.Jak chcesz mogę odpisywać Ci dużymi literami???

miłej nocki życzę
Nadrzędny Autor konkretna Dodany 2008-04-09 21:11
Witaj serdecznie :-)
Nadrzędny - Autor Irena Nawrat Dodany 2008-04-10 07:39
Witam wszystkich jeszcze raz ,  wczoraj dopiero weszłam na to forum  ,jeszcze mało zorientowana  więc proszę o wybaczenie  . Jak zauważyłam toczy się tu rozmowa na różne tematy .
Zauważyłam też że w niektórych postach niepełnosprawni   o ile tu są tacy ....  są bardzo zgryzliwi.Troszke o mnie  mam 54 lata jestem niepełnosprawna z tytułu wzroku  operacje przeszłam w 2003 roku na jedno oko wszczepiono soczewke a drugie nie widzi,jestem samotna , tę stronę znalazłam przypadkiem więc, aby coś poczytać musiałam się zarejestrować czego teraz żałuję. Proszę Elle o przesłanie mi  wskazówek jak się wyrejestrować.
Ps
Widzę... narazie  nie potrzebuję dużych liter  i proszę bez  sarkazmu.
Powodzenia
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-10 08:55
Ireno  ja ci odpowiem tak  Nie przejmuj sie pyskówkami na forum ni e pierwsze i nie ostatnie..
\To forum ma pomagać  innym .MA ludziom dopomagać w ich codziennych sprawach . I to zadanie  to forum spełnia  znakomicie . Admini tego forum często udzielają ludziom rzeczowych informacji porad prawnych. i dobrze niech sie tym zajmują.. Bo wiem pomogli wielu ( w cale nie mam zamiaru bronic administracji)
Wiesz Ireno ja mam 50 lat to mniej więcej jesteśmy rówieśnikami.. Od jakiegoś czasu nie zabieram  głosu w postach typu pyskówki..Zabieram tam temat gdzie można  o faktycznych problemach porozmawiać wyjaśnić zapytac etc.  .. Kilka  miesięcy i mnie tu ponosiło bo ... no ale może nie wracać do historii..
Czuj sie tu Ireno dobrze i szukaj tych informacji i rozmawiaj z tymi  ludźmi co to nie szukają  zwady  burd atc a chcą w kulturalny sposób prowadzić dialog
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na form..bez zawracania sobie głowy oszołomami którzy od czasu do czasu sie  tu na forum pojawiają.
zresztą takich oszołomów nie brakuje nigdzie i to niezależnie czy to ludzie zdrowi czy ON.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-10 09:28
Kochani ja również należę do tej grupy wiekowej i wiem, że tutaj jest więcej ON w tym wieku. Każdy z nas niesie na swoich barkach nie tylko niepełnosprawność , ale też problemy dnia codziennego, dlatego nieraz "puszczają nerwy". Starajmy się być wyrozumiali dla siebie. Niekiedy nieopacznie wypowiedziane słowo (zupełnie bez złej woli) staje się zarzewiem konfliktu . Ludzie  są tutaj interesujący  (niektórzy z fantastycznym poczuciem humoru), każdy w jakiś sposób ubogaca to forum. Poza tym oprócz naszej zwykłej wymiany zdań, dostajemy porady(w tym prawne), których na pewno musielibyśmy dłużej szukać w innych miejscach. Pozdrawiam Was serdecznie
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-04-10 10:10
Witam
zapraszamy panią do naszego ogólnie fajnego forum , a że czasem zwariowanego--- to -- jest do pokonania -- jak całe nasze trudne, ozdobione chorobami życie...................
proszę z nami pisać ........
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-10 16:09
IRENKO NIE WYREJETROWUJ SIĘ. TU MOŻNA PISAĆ I NIE.SPRAWDZIŁAM CO PODAŁAŚ I JEST OK.NIKT NIE WEJDZIE NA TWOJE DANE BEZ TWOJEGO POZWOLENIA. NIE BIERZ DO GŁOWY TYCH PYSKÓWEK CO NIEKTÓRYCH.SZUKAJ WĄTKÓW DLA CIEBIE. UŚMIECHNIJ SIE  BO POŁOWA JEST WŁAŚNIE Z TEJ GRUPY WIEKOWEJ. NIE BIERZ NA POWAZNIE TYCH SPRZECZEK.ONE SĄ CZASEM POTRZEBNE BY SIĘ POŚMIAĆ. SPRÓBUJ JE CZYTAĆ PATRZĄC OD STRONY " KUCHNI". SPECJALNIE PISZĘ DUZYMI LITERAMI.INNI CO PISZĄ DUŻYMI LITERAMI TEŻ MAJA PROBLEMY ZE WZROKIEM. OD NASTĘPNEGO POSTU BĘDĘ JUŻ PISAĆ TYLKO MAŁYMI LITERKAMI.
a JAK SIE WYREJESTROWAĆ TO PRZYZNAM cI SIĘ ŻE NIE WIEM ALE JAK SIĘ DOWIEM TO cI NAPISZĘ.

pozdrawiam gorąco milutko i słonecznie :-))))))) ZOSTAŃ Z NAMI PROSZĘ!!!!
Nadrzędny Autor Irena Nawrat Dodany 2008-04-11 16:21
Dzięki
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Irena (5169 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill