www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukam pracowników - Śląsk (Strona 2) (40790 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-18 11:43
Kurde !!! Takie meile piszcie w temacie Pojednanie z ... - a nie tu ,gdzie wchodzacy jest przygotowany na jakąś krwawą jatkę  słowną ,mordobicie gdzie wdszystkie chwyty są dozwolone ,gdzie stwierdzenie ,Ty oszuście jest powszechne w użyciu ...A tu kicha ...moze to i dobrze ;-))) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-18 12:11
amalian....

No, masz rację, ale nie sądzisz czasem że każdy ma prawo do swojej obrony...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-18 12:48
Pewnie,że tak . Każdy ma prawo do obrony swojego zdania ,wysuwania  swoich argumantów za oraz asertywne omijanie mielizn w dyskusji . Hej :-) !
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-07-18 13:40
:-) Ok to może zejdziemy na główny temat tego wątku czyli "Szukam pracowników - Śląsk"
Podobno za niedługo wejdzie ustawa, która niejako "zmotywuje" Urzędy Państwowe do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Pożyjemy zobaczymy a tym czasem chcę powiedzieć, że jak każdy przepis także i ten urzędnicy obejdą... w końcu żyjemy w Polsce a tutaj... wszystko jest możliwe ;-)
Niedawno przeczytałem ogłoszenie o konkursie na stanowisko informacyjne w Ratuszu (praca ma polegać na wydawaniu "druków" i blankietów petentom) Jednym z wymogów jest oczywiście posiadanie wykształcenia wyższego... Nasuwa się pytanie. Czy do pracy w "okienku informacyjnym... a w zasadzie tylko "wydawczym" potrzebne jest wyższe wykształcenie? Poco w takim razie Licea Ekonomiczne kształcą techników ekonomistów, handlowców, pracowników administracyjnych skoro tytuł technika uzyskany po tej szkole w niczym się nie przydaje?
Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o "prace społeczne" w jednej z polskich miejscowości. Poszukiwano bezrobotnych do sprzątania terenu wokół akwenu ... wymagano w tym przypadku wykształcenia średniego z maturą...
Jaki z tego morał? "Chcesz pracować w firmie sprzątającej zdaj egzaminy do szkoły średniej, zdaj maturę i .... idź sprzątać"
Podejmując ten wątek nie miałem na celu ośmieszenia pewnych grup zawodowych bo osobiście wychodzę z założenia, że rodzaj wykształcenia lub jego brak nie przesądza o tym, czy człowiek jest "dobry czy zły". Chciałem tylko ukazać absurdy prawne panujące w naszym kraju.
A wracając do sprzątania... to nie jest to łatwe zajęcie dla osoby niepełnosprawnej np ruchowo. Praca jest ciężka, kręgosłup "nawala"... dlatego nie wiem skąd u polskich pracodawców utarło się, iż niepełnosprawni mogą pracować tylko jako sprzątaczki/sprzątacze/pracownicy gospodarczy??????
Drodzy pracodawcy... my niepełnoprawni mamy różne kwalifikacje... Nikt z nas nie ukończył specjalizacji (czy to na szczeblu szkoły zawodowej, średniej, czy wyższej) z zakresu sprzątania i przycinania żywopłotu. Weźcie to pod uwagę... A PFRON niech tez wykaże odrobine dobrej woli i zainteresuje się tym problemem... Nie wystarczy przyjąć wniosku od pracodawcy zatrudniającego pracownika gospodarczego i od razu zrefundować mu traktor z maszyną do koszenia trawy. MYśLENIE NIE BOLI! drodzy urzędnicy.
Pozdrawiam bardzo.. ale to bardzo gorąco w ten lipcowy dzionek.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-18 20:30
Dominiku...

Ten wymóg pracodawcy, że osoba z niepełnosprawnością do pracy na stanowisko informacyjne w Ratuszu musi posiadać wykształcenie wyższe... Ten wymóg jest bez myślnym poniżaniem ludzkiej godności, ponieważ uważam iż pracodawca wychodzi z założenia że ta niepełnosprawna osoba mając nawet te wyższe wykształcenie nie podoła wymogom konkursom na dane stanowisko, w końcu i tak wygra osoba pełnosprawna z średnim wykształceniem, a gdyby nawet ta osoba z niepełnosprawnością wygrała i dostała się na stanowisko to i tak już dalej nigdy nie awansuje z tego stanowiska...Tak samo z tymi sprzątaczkami... Po co sprzątaczce z niepełnosprawnością średnie wykształcenie???  Odpowiedz jest prosta... Aby zniechęcić lub poniżać osoby z niepełnosprawnością do tej pracy, ponieważ lepiej im dać 450 zł jak płacić pracownikowi którego trzeba przywieźć z domu do pracy i odwieźć z pracy do domu lub zapewnić jemu wszystkie wymogi usuwając wszystkie bariery budowlane... I tu ich boli...
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-19 10:12
Tu ich boli, ponieważ po co budować udogodnienia dla "ON", trzeba byłoby poprawiać wszystkie budynki, stacje kolejowe, przystanki autobusowe, tramwajowe, szpitale i przychodnie... To lepiej nam dać, różne refundacje, renty socjalne i trzymać pod kluczem a jak się da to wyciągnąć ostatnie poty przy najniższym wynagrodzeniu.... Takie jest życie "ON" i nikt tego nie zamierza zmienić, ponieważ wielu ludziom to nie jest na rękę aby pomagać "ON", na rękę jest jedynie wykorzystywanie ludzi którzy najwięcej potrzebują pomocy. Taka jest przykra ale prawdziwa prawda, jak się mają "ON" w Polsce...
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-07-19 17:06
A mi nadal spokoju nie dają zapowiedziane z wyprzedzeniem kontrole w zakładach pracy chronionej.... Przecież zapowiedziana kontrola nie spełnia swojej funkcji! Może w końcu media podejmą ten temat?... bo na nasz "rząd" nie ma co liczyć...
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-19 17:32 Zmieniony 2008-07-19 17:38
Dominiku....
Ktoś bardzo mądre słowa napisał: Rząd trzeba wyręczyć bo rząd Cię nie wyręczy.... Adminy tego forum dobrze wiedzą kto to napisał bądź powiedział... Tu na tym forum dużo się mówi na tematy "ON" ale mało się działa... Ktoś na nas "ON" tu zarabia krocie... To już zauważyłem dawno.....
Nadrzędny Autor dominikb Dodany 2008-07-19 17:56
Hm... teraz "dałeś" mi do myślenia.... :-) Ale masz rację... coś w tym musi być....
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-21 10:57
COS TAM POBIERZNIE PRZECZYTALEM BO JAK JUZ PISALEM NIE CZYTAM TASIEMCOW. BOGA NIE BYLO I NIE MA A KTO TWIERDZI INACZEJ MA SCHIZOFREMIE. NIE STARAJCIE SIE MI UBLIZAC BO JESTESCIE WOTLEGO CIALA I DUCHA I TA DROGA NIE WYBIJECIE SIE NA WYZYNY .ZAL MI WAS ALE JAKIE ZYCIE TAKA SMIERC. JESTESCIE CHOZY BO SOBIE NA TO ZASLUZYLISCIE .NIC SIE NIE BIERZE Z PROZNI. AMEN
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-21 12:16 Zmieniony 2008-07-21 12:19
Szczerbaty...

Bóg istniał, istnieje i będzie istniał i nikt kto tak twierdzi nie ma schizofrenii jak to napisałeś...

Nikt też Ci nie zamierza ubliżać...

Ten kto takie "banaluki" wygłasza że Boga nie ma, że ten co tą drogą idzie nie wybije się na "WYŻYNY" jak to sam określiłeś...

Żal mi Ciebie bo twierdzisz że inni chorzy są sobie sami winni ich "LOSU", że jest chory...

A, Ty....

Pomyślałeś o sobie, że los Cię skrzywdził, być może to jest to, że jesteś niedowiarkiem, że nie wierzysz w Boga...

Dlatego najpierw się grubo zastanów nad własną pozycją a potem dawaj opinie na temat schizofrenii i Bogu....

To dobra przyjacielska rada...
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-21 12:20
OD KIEDY JESTESMY PRZYJACIOLMI ????
DOBRYMI RADAMI JEST WYLOZONE PIEKLO .
NAPEWNO TAM TRAFISZ .
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-21 12:39
Szczerbaty

Przyjaciółmi możemy być choć się nie znamy a do piekła nie trafia się od pisania dobrych rad..... A trafić do piekła możemy, ale do tego co nam szykuje po cichu rząd, być może będzie tak jak za nazistów rozwiązana kwestia "ON" a krematorium w Oświęcimiu będzie szło pełną parą, do tego tak już nie wiele brakuje....

Do takiego piekła możemy trafić lada chwila...
Nadrzędny Autor dominikb Dodany 2008-07-22 13:27
A wracając do głównego tematu... to uważam, iż osoba oferująca pracę powinna przedstawiać się z imienia i nazwiska. Nicki typu Niuniol2 są mało wiarygodne i nieprzekonujące ....
Jakoś dziwnie zapachniało mi "wyzyskiem niepełnosprawnych" i proszę... niech nikt mi nie narzuca "skrajnej podejrzliwości". Mam powody aby mieć takowe przeczucia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 12:43
Czy pamiętacie jaki wątek jest tutaj? Szukam ....... Może porozmawiajmy na temat.

Szczerbaty pakt o nieagresji, tam Ci odpowiem.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-21 12:56 Zmieniony 2008-07-21 12:59
Lidian

Masz rację, ale jak Szczerbaty napisał że czyta tylko pobieżnie bo nie lubi Tasiemców to już nie moja wina....
Ja się tylko bronie... Szczerbaty widocznie zapomniał lub niedoczytał że tu jest temat o pracy..... A tak moim zdaniem, każdy ma prawo do obrony, nie zależnie od tego gdzie się znajduje....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 13:09
Masz rację. Napisałam to , aby rozmowa nie poszła dalej w tym kieruku, a do Szczerbatego napisałam w Pakcie.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-21 17:27
Wiem o tym..... Lidian :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-22 08:13
MAM NADZIEJ ZE OBRAZALSCY JESZCZE SPIA BO CZYTAJAC WASZE POSTY NASUWA MI SE TAKA MYSL CZY WY BEDAC ZDROWI Z TAKA SAMA PASJA PODCHODZILISCIE DO PRACY Z JAKA TERAZ O NIEJ MOWICIE I JEJ SZUKACIE. JA PRZYZNAM SIE BEZ BICIA ZE MIALEM CIEZKA PRACE I NIGDY JEJ NIE LUBIALEM A TERAZ SZUKAM BO MUSZE .CI KTORZY TWIERDZA ZE PRACA USZLACHETNIA I TAKIE TAM INNE IDIOTYZMY MAJA ZAPEWNE LEKKA PRACE I BUTY UBIERAJA TYLKO PO TO ZEBY DO NIEJ DOJSC A W PRACY ZNOWU PAPUCIE I SIEDZENIE 8 GODZIN A PO POWROCIE DO DOMU UZALAJA SIE NAD SOBA . JUZ SLYSZE JAK MOWICIE ZE TRZEBA SIE BYLO UCZYC .ZGODA ALE KTO BEDZIE WYKONYWAL CIEZKIE ZAJECIA? A ZRESZTA I TAK ROBOL ZAWSZE BEDZIE WY.......Y I ZANIM DOSTANIE 1000 WYPLATY TO MUSI ZAROBIC 10 000 A I TAK PIJAWKA ZAWSZE BEDZIE MALO. MOZE KTOS NAPISZE ILE WYNOSI PRZECIETNE WYNAGRODZENIE W WASZYCH MIEJSCOWOSCIACH ALE NIE TO KTORYMI KARMI NAS MINISTER PRACY TYLKO TO REALNE .W MOIM ZASCIANKU W KTORYM MIESZKAM W OKOLICACH KRZESZOWIC SREDIO MOZNA ZAROBIC OD 8 DO 10 ZL NA GODZINE I MAM TU NA MYSLI KIEROWCOW LUB OPERATOROW CIEZKIEGO SPRZETU A SA TAKIE PALANTY KTORE CHCA ZEBY ROBIC ZA 5 zl.NAPISZCIE JAK TO JEST W INNYCH REJONACH POLSKI .
Nadrzędny Autor dominikb Dodany 2008-07-22 08:37
Ja nie pracuję w "papuciach" a wyższego wykształcenia też nie mam... Ale cóż.. pracę mam jaką mam... Zdrowie nie pozwala mi na podjęcie innej.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-22 09:47
Szczerbaty...

Już Ci pisałem że na Ciebie obrazić sie nie można, ponieważ jesteś bardzo chorym człowiekiem... Jeżeli chodzi Ci o pasję z jaką podchodziłem, bądź podchodzę to możesz być pewny że wykonywałem ją sumienie... Teraz jestem na rencie i od czasu do czasu zagram gdzieś na weselu, zabawie lub większym jubileuszu albo daję korepetycje z muzyki, matematyki, informatyki... Stąd ta moja miłość do nauki... Nigdy nie muszę pracować ciężko, ponieważ nie rzucałem kamieniami w szkołę. A jak będzie taka potrzeba to i w ciężkiej pracy też daję sobie nieźle radę... U nas na Opolszczyźnie kształtują się stawki godzinne na stanowiskach fizycznych od 5 zł do 10 zł / h.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-22 11:08
SKAD TY BIEDNY GRAJKU WESELNY WIESZ JAK JA JESTEM CHORY ? PRZEPILES ZDROWIE NA WESELACH TO TERAZ GADASZ OD ZECZY. CO MNIE TO OBCHODZI Z JAKA PASJA PODCHODZISZ DO PRACY .TO POWINNO INTERESOWAC TWOICH PRACODAWCOW I KOGO TO OBCHODZI ZE TY DAJESZ JAKIES TAM KOREPETYCJE. ZALOGOWALES SIE NA KOLEJNYM FORUM ZEBY JESZCZE NA NIM O TYM NAPISAC. NAPISZ LEPIEJ CZY TWOJ GRZEBIEN NA KTORYM GRASZ MA WSZYSTKIE ZEBY BO MNIE SIE WYDAJE ZE TY TAK GRASZ JAK PISZESZ.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-22 12:04
Szczerbaty...
Ja nie jestem "GRAJKIEM" tylko profesjonalnym muzykiem, a na grzebieniu nie gram tylko na instrumentach klawiszowych tj. organy kościelne i elektroniczne, pianino, klawesyn, fortepian, akordeon klawiszowy i guzikowy... Grałem u takich osobistości jak były premier J. Buzek i różnym wojewodom...
A to że zapisałem się na forum i napisałem parę słów o mnie, to tylko aby się grzecznie przedstawić i może i też w celach komercyjnych...  Nigdy też nie przepijałem zdrowia na weselach ponieważ dla mnie alkohol to równa się śmierć... A to że daję korepetycje z różnych dziedzin wiedzy to wcale nie świadczy źle o mojej osobie... Moi pracodawcy byli zawsze ze mnie zadowoleni, wykonywałem zawsze pracę sumiennie... I pracowałem na różnych stanowiskach fizycznych i umysłowych, więc nie pisz opinii, gdy nie znasz osoby... Jeśli chodzi o to skąd ja wiem że jesteś bardzo chory, to świadczy o tym twój charakter odnoszenia się do innych użytkowników  tego forum, związku powyższym powinieneś zacząć kurować się na "NOGI" bo na "GŁOWĘ" już za późno... Jeszcze jedno... Słownik ortograficzny Ci się kania z tytułu błędów i zlej budowy zdań..

Miłego dnia
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-07-22 12:43
Jeśli chodzi o organy kościelne to osobiście mogę potwierdzić, że gra na nich nie jest prosta! Muzyk musi mieć idealny słuch i wyczucie rytmu. Szczerbaty.. dlaczego w Tobie tyle złości... a nawet powiedział bym nienawiści do ludzi?? Domyślam się, że wiele w życiu przeszedłeś, wiele doświadczyłeś a ludzie których spotkałeś "byli różni" ale czy nie warto złość zostawić z boku? Na pewno jak każdy masz jakieś zainteresowania hobby...
Ja np. dużo czytam historii o ludziach niepełnosprawnych... cieszę się z ich sukcesu z ich zaradności ponieważ to daje mi siłę do tego abym i ja nadal "pracował nad sobą" i mimo pogarszającego się stanu zdrowia "nie rezygnował". Widzisz...moją pasją jest "robienie zdjęć"... ale może kiedyś to "cykanie fotek" jak niektórzy mawiają pozwoli mi przeżyć?? Najważniejsze to nie poddawać się i zamknąć na kłódkę swój wstyd, niepewność, nieśmiałość, niską samoocenę i otworzyć się na świat.. na ludzi.
Kto wie... być może i Norbi zasłynie kiedyś jako ceniony muzyk? Warto się nad tym zastanowić i zamiast obrażać innych i wyładowywać emocje na forum wziąć czystą kartkę papieru... zrobić kreskę i po jednej stronie napisać wszystkie swoje dobre cechy, swoje umiejętności, predyspozycje a po drugiej stronie przelać na papier swoje negatywne cechy, słabsze strony, czynności w których nie jesteśmy "mocni".... To pomaga! Potem zastanów się w czym mógłbyś się zrealizować. Na pocieszenie powiem Ci, że cechy charakteru, które nam wydają się złe dla niektórych ludzi np pracodawców są idealne! W wielu zawodach (zajęciach) ważne jest bycie osobą bezwzględną, twardą, szorstką.... Najważniejsze to nie poddawać się bo "z każdej doliny jest jakieś wyjście... jakiś tęczowy szlak". Powiem więcej... przysłowie mówi, że "lepiej zapalić świeczkę niż narzekać na ciemność". Nie myśl, że ja namawiam Cię do podjęcia pracy bo doskonale wiem, że wielu niepełnosprawnych po prostu nie jest w stanie pracować... ale chciałem Cię namówić nad rozwinięciem Twoich zainteresowań (w miarę możliwości).
Ktoś powie o mnie... "pewnie ma dobrą pracę i kaskę i dobrze się mu gada". Od razu mówię: praca którą wykonuję nie należy do przyjemnych... nie pozwala się "rozwijać"... w zasadzie zajmuję jedno z najniższych szczebli w zakładzie pracy... ale jakoś ciągle mam nadzieję, że ktoś w końcu doceni moje zaangażowanie, lojalność w stos. do pracodawcy, punktualność... a nawet jeśli tak się nie stanie to... świat się nie zawali... Jako chrześcijanin wiem, że wszystkim i tak kieruje Bóg... i wszystko ma jakiś sens... nawet cierpienie! Dlaczego? Bo nikt nie mówił i nigdzie nie jest napisane, że życie na ziemi będzie rajem (slogan często powtarzany ale chyba ważny nawet dzisiaj, kiedy ludzie... szczególnie młodzież za wzór życia stawiają sobie świat z seriali i reklam tv... a potem słyszymy o wpadaniu w nałogi i samobójstwach... )
Swoja drogą... to dziwne Szczerbaty, że jesteś taki nieuprzejmy w stos. do użytkowników forum... Wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu niepełnosprawni... powinniśmy złączyć nasze siły lub resztki sił i zdziałać coś... Nie trzeba być profesorem aby stwierdzić, że nasi przedstawiciele i "pełnomocnicy", którzy powinni przemawiać w naszym imieniu w Sejmie i mediach robią dokładnie co innego.... A przecież przed wyborami wydawało sie, że ich chęć "wzbicia się ponad szarych obywateli" nie wynika z czystego egoizmu z prywaty... Teraz już wiadomo, że jednak pozory mylą... i środowisko ON nie może liczyć na tych, którzy mieli nas reprezentować... Cóż... "a to Polska właśnie".
Jeszcze raz mocno pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-22 12:57
Dzięki za mocne słowa.... Dominiku....
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-07-22 14:14
Przed chwilą napisałem kolejną "odpowiedź"... i ku mojemu zdziwieniu stwierdzam, że nie ma jej! Cud!
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-22 14:58
Domimiku

Więc, dochodzimy do spólnego wniosku, że coś tu jest nie tak....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 06:39
to ze niektore posty znikaja na pewno nie jest cudem ,ktos to robi to przeciez nie pierwszy raz
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-23 09:28
Maltabar...

My wiemy kto to robi.. Każdy post który nie jest na "Komuś na Górze" jest kasowany.. Bo nikt inny nie ma do tego dostępu.....
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-23 09:27
JUZ PISALEM ZE TASIEMCOW NIE CZYTAM BO SZKODA CZASU ,NO I CO ZE ZAGRALES BUZKOWI CZY ON JEST LEPSZY OD INNYCH. MOZE DLA CIEBIE .JAK WY OBRAZACIE TO JEST CACY. NIE ROB SIE TAKI PROFESOR MIODEK BO TYTEZ ROBISZ BYKI .TO WASZE WZAJEMNE WSPIERANIE SIE JEST PODEJZANE .CZY WY PRZYPADKIEM NIE WOLICIE CHLOPCOW?????????
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-23 09:48
Szczerbaty...

Były premier Jerzy Buzek jest lepszy choćby dlatego że pochodzi ze Śląska a dla Ślązaków to zaszczyt...
A błędy, owszem robię, niekiedy bo każdemu coś tam wypadanie lecz drugi raz ta sama osoba w podobnym zdaniu go już nie popełnia... A, ty co, ty nagminnie je popełniasz.. O orientacje seksualne pytasz??? To daje dużo do myślenia o twojej osobie... Pozwolisz ze zapytam, tak "GRUBEJ RURY", czy masz jakieś kolorowe papiery???? Czy ty masz wszystko dobrze poukładane pod przysłowiowym "DEKLEM"????
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-23 10:14
NO I TO BY BYLO NA TYLE O TOBIE GRAJKU
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-23 10:30
No, co byłoby na tyle, nie rozumiem???...
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-07-23 18:01
Norbi... lepiej nie reagować na teksty Szczerbatego... bo to jak "grochem o ścianę"
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-23 18:33
Dominiku...

Masz rację co do Szczerbatego, widać z kim mamy do czynienia, on nie jest wart naszych nerwów...
Jednym słowem jest to człowiek bardzo chory na "górną część ciała", więc myślę że trzeba mu wybaczyć bo on nie wie co pisze....
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-05 12:40 Zmieniony 2008-08-05 13:09
Chyba Szczerbatemu już się odechciało, bo nie odpowiada... Myślę że sam doszedł do wniosku że nie ma racji i z nami nie wygra....
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-08-05 16:04
Wroci pod nowym nikiem.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-05 16:17
Hahaha :-):-):-):-):-)
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2023-09-11 06:44
W przypadku prac, które wymagają dostępu do wyższych poziomów, nieocenioną pomocą może być drabina teleskopowa. Konstrukcja ta, wykonana z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, umożliwia regulację długości, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych potrzeb. To idealny wybór dla profesjonalistów i amatorów, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości.

https://mateo.sklep.pl/55-wielofunkcyjne-drabiny-aluminiowe
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukam pracowników - Śląsk (Strona 2) (40790 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill