www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / parking płatny w szpitalu (8463 - wyświetleń)
- Autor bartek Dodany 2008-04-11 17:33
Mam pytanie czy w naszym kraju już nie ma siły na głupotę Chodzi mi mianowicie o szpital do którego często jeżdzę z synem (duża niepełnosprawność)Kilka lat temu było bezpłatnie potem 2 zł za cały dzień Teraz 2 zł ,,ALE ZA 1 GODZINĘ Czasem jestem tam po kilka razy w tygodniu O zgrozo 5 godz 10 zł Na lotnisku chyba taniej Posiadam kartę parkingową , ale są tylko 3 miejsca I to zajęte przez zwykłe auta Jadę tam płacę i muszę jeszcze szukać miejsca Czy nie ma na to przepisu jakiegoś Dlaczego płacą ci co najwięcej muszą korzystać Komu podlegają takie parkingi- szpitalowi? Muszę na niego wjeżdzać bo w pobliżu nie ma gdzie zaparkować Z resztą syn ma 10 lat nie chodzi więc jak ? Za kim stoi prawo w Polsce za tymi co mają władzę chyba i kasę
Nadrzędny - Autor kasienkab Dodany 2008-04-12 17:41
ja mam ten sam problem co i ty,do niedawna rowniez placilam za postoj na parkingu na ktorym jest tak naprawde nie ma gdzie zaparkowac,ale od pewnego czasu prosze o podsteplowanie biletu w poradni i wtedy nie musze placic za parking. wiec moze u ciebie tez tak mozna. (ps. czy przypadkiem nie jezdzisz do dsk w bialymstoku?)
Nadrzędny - Autor bartek Dodany 2008-04-12 18:00
niestety do dsk w Białymstoku Ale tak mogą robić wszyscy co tam przyjeżdzają I co ten na bramce toleruję to ??
Nadrzędny - Autor kasienkab Dodany 2008-04-12 18:34
ja rowniez jezdze tam z corka,a ten na bramce to akceptuje i na szczescie nie trzeba wtedy placic.
Nadrzędny - Autor bartek Dodany 2008-04-12 20:03
Dzięki .Spróbuję tak robić Ale według mnie to nie powinno tak być Dzieci przewlekle chore powinne być zwolnione z takich opłat
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-04-13 13:36
Ja jeżdze do kliniki i tam tez jest parking płatny, ale ja pokazuję strózowi karte parkingową i on mnie wpuszcza za darmo, nawet jak ja jestem pasażerem :-)
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-04-13 13:37
I wielu ludzi tak robi :-) Może i Wy spróbujcie :-)
Nadrzędny - Autor bartek Dodany 2008-04-13 16:07
Dzięki będę próbował i tego sposobu Wydaje mi się że bardziej to zależy od co pobiera opłaty Szkoda że nie zaznaczyli tego w uprawnieniachhttp://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/3549
Nadrzędny - Autor kasienkab Dodany 2008-04-13 17:43
tak zgadza sie ,przy okazaniu karty wpuszczaja bez pobierania biletu i wtedy rowniez sie nie placi. niestety ja jeszcze nie wyrobilam tej karty.
Nadrzędny - Autor arleta_p Dodany 2008-04-16 08:20
Niestety tak samo jest i w Kołobrzegu....
Kilka lat temu miałam wypadek w pracy i wieziono mnie na pogotowie prywatnym autem no i niestety ochroniarz uparł się ze najpierw ma kierowca zapłacić za wjazd na teren szpitala...
O zgrozo co wtedy się działo. Awantura na całego i ochroniarz wpuścił nas do środka ale i tak opłatę pobrał przy wyjeździe.

No i rok temu powtórka sytuacji.Tym razem to ja wiozłam osobę z wypadku.
Sytuacja sie powtórzyła :-(
Nie pomogły karty parkingowe.. Niestety co niektórzy nie maja wyobraźni nawet wtedy gdy człowiek jedzie z osobą potrzebującą pomocy.Nie wspomnę o karetkach na które czekać trzeba hoho i jeszcze dłużej :-(.
Po prostu szkoda słów.
Nadrzędny - Autor bartek Dodany 2008-04-16 19:24
No i dzisiaj przetestowałem Kartę parkingową Pomaga(chodzi o DSK w Białymstoku) Przy wjeżdzie pobiera się bilet jak normalny wjazd Przy wyjeżdzie wpisać numer karty  na odwrocie biletu okazać kartę i wyjazd Zobaczymy jak się nic nie zmieni to będzie ok Problem z parkowaniem pozostał Trzy auta bez kart na kopertach i co zrobić
Nadrzędny Autor kasienkab Dodany 2008-04-16 19:44
ciesze sie ze juz nie musiales uiszczac oplaty za parking,niestety ja rowniez mam wielki problem z zaparkowaniem gdzies niedaleko tym bardziej ze nosze corke na rekach,jedyny moj sposob to wczesny wyjazd z domu by poczekac ze moze akurat ktos wyjedzie:(,tak zastanawiam sie po co oni wpuszczaja samochody na parking skoro nie ma gdzie tam postawic auta.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / parking płatny w szpitalu (8463 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill