www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / stopień niepełnosprawności (2322 - wyświetleń)
- Autor jol Dodany 2008-04-17 07:12
 
moje dziecko ukończyło 16lat, ma niedowład czterokończynowy,upośledzenie umysłowe stopnia głębokiego, porusza się za pomocą wózka inw.nie mówi ,mie potrafi sama jeść ani nie zglasza wlasnych potrzeb jest calkowicie bez kontaktu -moje pytanie brzmi czy lekarz nie moze w takiej sytuacji ustalić stopnia niepełnosprawności dożywotnio?orzeczenie przyznane dziecku-to 5lat!
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-17 08:53
kiedyś dożywotnio przyznawali teraz chyba już nie ale zawsze można od decyzji się odwołać
Nadrzędny Autor hala63 Dodany 2008-04-19 16:47
Też tak miałam(tzn.mój syn-mam podobną sytuację do stanu Twego dziecka).Chciałam się odwolać,już nawet miałam gotowe pismo,ale kierownik wówczas MOPS powiedziała,że pierwszym razem tak robią w przypadku dzieci.i dałam sobie spokój tym bardziej,że mieszkam w małej mieścinie i nie chciałam "zadzierać" z owym lekarzem.Ale rozumiem co czujesz,też byłam wnerwiona okrutnie.Nastepnym razem lekarz wypisał synowi (widząc go)że nie może się stawić na komisję i orzeczenie wydano zaocznie i najważniejsze już na stałe!!!!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / stopień niepełnosprawności (2322 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill