www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Bitwa o ''kopertę'' przed warszawskim centrum handlowym (9054 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-04-23 16:01
Obtarte udo, rozbita szyba, interwencja policji - tak skończyło się zwrócenie uwagi kierowcy, by nie parkować na miejscu dla osoby niepełnosprawnej.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/23532
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-05-13 22:12
Jest jeden sposób, aby takie przypadki nie mialy miejsca. Służby porządkowe marketów powinny tym się zajmować i nie nadawać komunikaty z głośników, ale uzgodnić z policją i pomocą drogową, że w przypadku parkowania na "kopertach", zjawia się laweta i auto takie zostaje odholowane, a posiadacz auta płaci nie tylko mandat, ale ponosi koszty holowania.
Tylko w ten sposób można ludzi nauczyć szacunku do przepisów i do ON.
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-05-14 20:34
Normalnie chamstwo !!!
Jestem za robieniem zdjęć... powinno sie rowniez podac imie i nazwisko takich kobiet oraz zdjecie i umiescic
w regionalnej gazecie !

Tak jak to zrobili w mojej miejscowaosci :-)
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-15 06:24
Z tym parkowaniem to zupełna TRAGEDIA jeszcze przed sklepem jako tako  ale mam po blokiem kopertę którą we własnym zakresie musielismy zrobic to nie którzy tak obstawią że nie ma mowy o wsiadaniu ani owysiadaniu muszę dodac że to opłacamy co mies. Czytałam że znów rozpoczeła sie akcja nalepiania ale totylko  aW-wie uważam że za mało się o tym mówi  ,ja teraz nawet niewiem kiedy jest ten prog.""INTEGRACJA  "powinien byc nadawany  w porach większej oglądalnosci  i jeszcze jedno na kursach praw jazdy też powinni o tym uczyc  "że odległośc od takiego miejsca powinna byc  na    szerkośc  otwarcia  "drzwi "                                                                                                                      A ztą gazetą też dobry  pmysł  !!
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-05-15 07:04 Zmieniony 2008-05-15 07:31
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-05-16 13:37
Nie jest dobrze z zajmowaniem kopert ,dla osób niepełnosprawnych przez osoby do tego nieupoważnione . Pewnie tylko przez takie akcje nagłaśniające jest ciut,ciut lepiej niż było .To nie powód ,broń Boże,by takich akcji nie robić . Problemem parkowania na miejscach dla ON-ów ;-) mających trudności z poruszaniem się - tak myślałem ,są osoby mające legitymację osoby do tego upoważnionej ,nie wyglądające ,by miały jakiekolwiek problemy z poruszaniem się . Dzwigające góry toreb ,biegusiem ganiające do samochodu z nimi . Nie wiem ,czy legitymacja ,którą ma za szybą jest tej osoby ,czy też może wypożyczona ? A może jego i wyłudzona...od komisji ? Wiem ,wiem są takie osoby u których na pierwszy rzut oka nie widać choroby ... Nie chce mi się wierzyć ,żeby wszystkie te osoby ,które widziałem ,miały takie schorzenia .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Bitwa o ''kopertę'' przed warszawskim centrum handlowym (9054 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill