www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Moja przyjaciółka ma problem z wypełnieniem wniosku. (3371 - wyświetleń)
- Autor 720419ewa Dodany 2008-04-23 16:14
Moja przyjaciółka ma problem z wypełnieniem wniosku na komputer , który mógłyby być jej  jedynym oknem na świat. Jest tam rubryka pt. " uzasadnij potrzebę  zakupu komputera " czy coś w tym rodzaju .Bardzo proszę o pomoc! Z góry dziękuję .
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-04-24 18:41
witam
pytań jest kilka ,czy to dziecko ,młodzież ,czy dorosła osoba , gdyż inaczej trzeba sformułować , ale proszę o kilka informacji , może być i wiadomość prywatna , spróbuje pomóc .
Nadrzędny - Autor 720419ewa Dodany 2008-04-24 20:46
Ma ponad 30 lat ,ma niedowład kończyn dolnych  od urodzenia . Siedzi w domu , choc ma średnie wykształcenie ,( czasami dorabia parę groszy chałupniczo), jest na rencie. Praktycznie nigdzie nie wychodzi z domu , mieszka w małym miasteczku , gdzie nie ma komunikacji miejskiej ( poprostu jest uzależniona od rodziców lub znajomych . Ten komputer dużo spraw by jej ułatwił i byłby jej oknem na świat, jaką odskocznią od ciągłego siedzenia w domu . Ja nigdy takiego wniosku nie wypełniałam , ale proponowałam by napisała że ułatwi to jej opłacanie rachunków , korzystanie z usług bankowych lub szukanie porad lekarzy lub innych specjalistów.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-04-25 08:45
No i to wlasnie trzeba napisac we wniosku.
Nadrzędny Autor 720419ewa Dodany 2008-04-25 16:44
Dziękuję bardzo w jej imieniu i pozdrawiam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Moja przyjaciółka ma problem z wypełnieniem wniosku. (3371 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill