www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Proszę o radę (5044 - wyświetleń)
- Autor hala63 Dodany 2008-04-24 18:49
Niedługo mój syn ma mieć zabieg pod narkozą.Ma miec leczone zęby.Problem polega na tym,że 1 i 2 górną ma ułamaną z powodu swojej niepełn.Wielekrotne upadki nie służą jego zębom. stomatolog zalecił ich wyrwanie. Ja mam wątpliwości o czym poinformowałam stom. Mam prośbę czy ktoś zna podobny przypadek i może mi coś doradzic lub pomóc? Jak syn będzie gryzł ? Nie mówiąc o jego wyglądzie. Jakoś nie wyobrażam sobieaby mógł nosic protezkę czy cokolwiek innego. Katastrofa!
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-04-26 13:09
To może poszukaj innego dentysty i powiedz mu o swoich obawach itp.
Zawsze warto iść po poradę do innego lekarza, a nie trzymać się jednego ;-)
Nadrzędny - Autor hala63 Dodany 2008-04-27 10:47
Też o tym myślałam.Tylko to nie jest takie proste. Jak już wspomniałam syn musi  miec leczone zęby pod narkozą a takch gabinetów które mają podpisaną umowę na w/w świadczenie jest niewielu. I tak musimy z niechodzącym synem jeżdzic 30 km. do najbliższego stom. który się zajmuje takim leczeniem. Nie jest łatwo,dzięki za odpowiedż.
Nadrzędny - Autor nova Dodany 2008-05-03 09:40
Moja córka za namową miała leczone zęby pod narkozą .ŻAŁUJE że to zrobiłam!!  Zęby zrobili jej tak że po 2 tyg. wypełnienia wypadły z powrotem.!! Po ponownym wypełnieniu  za tydzien to samo.A dziecko je tylko papki nie gryzie wiec nic twardego nie jadła . Nie problem uspic dziecko tylko czy oni nie oleją sprawy i zrobią wszystko dobrze? Ja wcześniej chodziłam do wspanialej pani która leczyła jej zabki bez narkozy mimo ze sie rzucala (trzymalam ja), ale robila to powoli, systematycznie i ma je do chwili obecnej. Tylko na nasze nieszczescie wyjechala za granice i zaczely sie nasze problemy.POSZUKAJ SPRAWDZONEGO STOMATOLOGA KTORY NIE ZROBI FUSZERKI.
Mojej corce znow wypadly wypelnienia po tych konowalach (nie pamietam juz ktory raz z kolei) i wlasnie otzrymalam wiadomosc ze prawdopodobnie w lipcu wraca nasza pani. Nie wazne ze poczekam na nia 2 miesiace wiem ze warto i ze leczy z powolania.
Nadrzędny Autor hala63 Dodany 2008-05-26 21:19
Nova powinnaś może zgłosić taką "fuszerkę" do oddziału NFZ.To skandal żeby tak męczyć dziecko! Tym bardziej,że narkoza nie jest obojętna dla zdrowia.Mój syn miał leczone zęby w ten sposób kilka razy i nigdy mu plomby nie wypadły.Myślę,że nie jest to wina narkozy tylko ktoś żle wykonał swoją pracę. A ja znalazłam stomatologa który "pomęczył" się przy moim synu i dokleił brakujące ząbki.Leczenia niestety nie będę ryzykowac na żywo.
Nadrzędny - Autor manio Dodany 2008-05-28 20:32
witam,
mi "publiczny"dentysta wyrwal 7 zebow naraz. a uzupelnil tak ze sie zrobila zgorzel. moja rada NIE ISC DO PUBLICZNYCCH KONOWALOW. posszukac dobrego PRYWATNEGO SPECJALISTY
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2008-05-30 19:29
w zasadzie karzdy jest dobry. ruznica jest czy jestes u niego prywatnie czy nie.
i owszem tylko do prywatnych bym szla.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Proszę o radę (5044 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill