www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / moja historia (Strona 2) (25593 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2008-05-05 11:37
Do Szczerbatego.Bo jak sie u lekarza zachowujesz tak jak tutaj,to nic dziwnego,ze sa dla Ciebie niemili.Sama bym byla.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-05-06 08:23
HA HA HA MLODZI LEKARZE STARE PRAKTYKI WYNIESIONE Z DOMU .BRAC I NIE DAC SIE ZLAPAC. MAMA -TATA RADZI PIENIAZKI OD PACJENTOW CHOWAJ MIEDZY KARTOTEKI TYLKO UWAZAJ ZEBY REJESTRATORKA NIE ZABRALA BO SIE TRZEBA DZIELIC JAK PRZYJDA TO POWIESZ ZE NIE WIESZ SKAD SIE TAM WZIELY AHA PO TYM JAK WEZNIESZ OCZYWISCIE NIE MUSZE CI MOWIC ZE NAM SIE NALEZY BO DOWARTOSCIOWANI WYDAJNIEJ PRACUJEMY MYJ RACZKI PLYNEM NEUTRALIZUJACYM CHEMIKALIA KTORYMI PROWOKATORZY SPRYSKUJA NALEZNE NAM LAPOWKI. DOBRZE MAMUSIU -TATUSIU. DZISIAJ BYLI SAMI BIEDACY I TYLKO PRZYNIOSLAM PARE STOWEK ALE I TAK ORZNELAM  SKARBOWY.HA HA HA CURECZKO JESTES BARDZO SPRYTNA I POJETNA.HA HA HA
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-05-06 08:41
TO NIE BYLI LEKARZE TYLKO NIEUKI W BIALYCH KITLACH KTORE SKONCZYLY STUDJA PO LINI PARTYJNEJ
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-05 13:19
krzykiem i nerwami do celu nie dojdziesz::-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-06 08:08
DO GABINETU NIEUKOW W BIALYCH KITLACH JUZ NIEDLUGO BEDZIECIE WCHODZIC NA KOLANACH
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-06 08:25
A KTO SIE TU DENERWUJE. RUSZYLO WAS SUMIENIE I ZALUJECIE ZE DALISCIE W LAPE ZAMIAST KUPIC CUKIERKI SIEROCIE Z OSIEDLA
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-06 09:41
Witam ,
cała ta dyskusja , tylko po co , nie ukrywajmy sytuacja w służbie zdrowia pogorszyła się drastycznie ,  ogrom , aż tak nazwę , ludzi nie ma gdzie szukać dobrej porady , leczenia , a najgorsze to , już kiedyś pisałam , wielu z nas nie byłoby inwalidami , koło się zamyka , błędy , pomyłki lekarskie ,ale .......... potem tej pomyłki nikt nie chce choremu pomóc nieść ...a dźwigaj sobie sam .........
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-06 10:12
Też jestem pewien ,że powoływanie się na prawi Hipokratesa ,to mrzonki . Lekarze chcą dobrze zarabiać i dochodzą do średniej europejskiej płacy . Metodami bardziej przypominającymi działanie samoobrony ,ale ... Wiedza lub jej brak nie powinny podlegać osądowi ' braci lekarskiej ' a zwykłym sądom ,żeby nie być posądzonym o łagodne traktowanie kolegów lekarzy . Pozdrawiam .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-06 14:28
szczerbaty i autor to jedna krew czyżby bracia bliźniacy
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-05-07 08:13
SYTULACJA W SLUZBIE ZDROWIA SIE NIE POGORSZYLA TYLKO JEST CALY CZAS ZLA TYLKO WCZESNIEJ O TYM NIE PISANO TYLE CO TERAZ I NIE MOWIONO .JAKBY NIE ZIOBRO TO TE NIEUKI DALEJ BY BYLY SWIETYMI KROWAMI. MOZE KTOS MI PRZYPOMNI CZY ZA KOMUNY POSTAWIONO PRZED SADEM JAKIEGOS NIEUKA W BIALYM KITLU.
POPATRZ W OCZY TYM POCHOWANYM PO PRZCHODNIACH REJONOWYCH A ZOBACZYSZ PUSTKE .I CWANIACTWO.AMEN
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-07 08:15
BASKA TY WSZEDZIE WIDZISZ BLIZNIAKOW .NIE BIERZ TYLE LAKOW TO JESZCZE NIE BEDZIE CI SIE ZDAWALO ZE CIE SLEDZA I PODSLUCHUJA
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-07 09:04
dziwne jakbym widziała bliźniaczki a leków żadnych nie biore to tak dla twojej wiadomości
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-05-07 10:53
UZALASZ SIE NAD SOBA A LEKOW NIE BIERZESZ TO CO TY TUTAJ ROBISZ ???? JA BIORE 20 DZIENNIE I JESZCZE NIE WIDZE BLIZNIACZEK
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-07 11:06

>szczerbaty i autor to jedna krew czyżby bracia bliźniacy <


mam płeć żeńską
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-07 14:31
nie pisze o tobie
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-07 14:35
a to sorki :-)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-07 14:36
ok nic się nie stało
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2008-05-08 21:22
Witam wszystkich tu obecnych i tych nowych też. Aleście zamieszali w temacie i historii dziewczyny! Nie będę odpisywał w temacie poszkodowanej ale powiem tyle , na swoim przykladzi. Mam wszczepiony rozrusznik serca VVI który wg. badń Amerykańskich uczonych lekarzy już w 1958 roku powodował szkody w organiźmie pacjeta tak w 1958 roku pani doktor polka ktora robila artykuł dla gazety w roku 2005 powoływała się na tamte wyniki sugerując żeby tego nie robić jedynie w naglych przypadkach i chwilowo a stosować rozruszniki typu DDD . Tak więc pytanie czy lekarze są poinformowani o takich sytuacjach czy kraj nasz jest traktowany jak kraje trzeciego świata i kolejne czy państwo faktycznie interesuje sie zdrowiem swoich obywatel? wychodzi wiec na to ze nie a w tym poscie robienie z kogoś wariata jest nie na miejscu . Faktycznie można postawić wniosek o zamknięcie tego forum jako wolnej mównicy i powołac specjalistow ktorzy faktycznie mogliby poradzić doradzić pokrzywdzonym jaką  maja postawę przyjac i jak dążyć ewentualnie do rekompensaty poniesionej utraty zdrowi. To tyle . Tylko poważne posty proszę kierować na moj adres
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-09 08:10
odpisuje do wszystkich
to forum jest dla wszystkich by mogli się wypowiedzieć a tobie jak coś nie pasi to nie czytaj i nie komentuj
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2008-05-09 08:29
Milo mi p[oznać zolżę a to dlatego że na odległość złośliwości można se prawić aż do popelnienia samobójstwa albo na życzenie trafić do wariatkowa ale w sumie nie zycze ani takiego obrotu sprawy dla siebie ani dla Ciebie więc zwracam sie do radcy prawnego tego forum czy tego typu napaści na druga osobę winny tu mieć miejsce czy nie a pani mycko życze zdrowi i jeszcze raz zdrowia
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-09 13:06
DZIĘKUJE NAWZAJEM
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-05-10 22:50
Maclisc nie przemuj sie docinkami,gdyz szkoda czasu i atłasu.Forum jest dla wszystkich i kazdy powinien pisac o tym co go boli,smieszy,z czym sie nie zgadza itd.jszcze nikt nie wnalazł lekarswta na ogona zyczliwość,a takowe dla niektorych osob jest w/g mnie bardziej potrzebne niż leki standartowe.Pozdrawiam serdecznie :-)
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-05-12 21:26
dzięki, za te słowa :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / moja historia (Strona 2) (25593 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill