www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukam pracy okolicy Grójca lub Warszawy (2187 - wyświetleń)
Autor JarekG Dodany 2008-05-06 08:31
Posiadam II grupę inwalidzką (st. umiarkowany) przyczyna ubytek słuchu. Mam aparat słuchowy, słyszę , mówię oraz rozmawiam tez przez tel. komórkowy. Znam język migowy. W Piasecznie pracowałem dla Banku PKO BP prawie 6 lat, nie pracuje ponieważ Bank PKOBP ogłosił przetarg i firma Emax przegrała, musieli nas zwolnić z pracy. Moze Państwo tez porozmawiać moim kierownikiem którym pracowałem nazywa się Pan Wiesław Pilch tel. 504143402, dokładnie Państwo się dowiedzą o mnie jak pracowałem w firmie w Emaxie dla Banku PKOBP. Szukam poważną ofertę pracy i możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz przyszłości awans. Mam żonę, dziecko (córka 3lata). Tej chwili pracuje w firmie Comensal w Jankach koło Warszawy - jako magazynier-pakowacz. Zarobki nie są wysokie. Muszę pracować bo mam na utrzymanie rodzinę. Szukam pracy aby zarobić więcej, pracować dobrze dla siebie i dla firmy. Mogę się spotkać i porozmawiać więcej sprawie pracy i o mnie. Czekam na informacji. Mój numer GG 4530624

Pozdrawiam
Jarek
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukam pracy okolicy Grójca lub Warszawy (2187 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill