www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rodzaje rekreacji - POMOCY (6954 - wyświetleń)
- Autor szczupak414 Dodany 2008-05-07 18:02
witam forumowiczow mam problem z napisaniem pracy licencjackiej a mianowicie w pierwszym rozdziale mam punkty o rekreacji takie jak wlasnie wspomiane rodzaje rekreacji. nie moge zabardzo nigdzie znalesc tego opisanego. wypisze je dla uproszczenia:
a)rekreacja ruchowo-fizyczna (ćw. ruchowe, zabawy, gry, turystyka piesza związana jest z ruchem)
b)rekreacja twórcza (plastyczna- gdy ktoś rzeźbi, maluje; muzyczna – komponuje; fotograficzna; kształtuje osobowość człowieka)
c)rekreacja kulturowo-rozrywkowa (jest odbiorcą sztuki, tworzoną przez innych- gdy idziemy do teatru, kina, opery, zajmuje się rozrywką)
d)rekreacja przez działalność społeczną- działa dobrowolnie na rzecz innych w czasie wolnym- nie jest działaniem sportowym

no wlasnie i sa ale nie moge nidzie znalesc dluzszego opisu do nich moze ktos mial podobny problem i wie jak z niego wybrnac prosze o pomoc!!!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-07 19:11
KOLEJNY STUDENT RATUNKU TRZYMAJCIE MNIE
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-05-07 21:35
No no, szczupak... jeśli z takim poziomem umiejętności rozumienia, pisania i kojarzenia startujesz w ogóle powyżej szkoły podstawowej a tym bardziej do licencjatu... Cóż, przyszłości nie widzę. Ja bym Ciebie nie zatrduniła za żadne pieniądze.

A na Twoją prośbę nikt nie nie odpowie, bo nie sposób wydedukować, o co Ci naprawdę chodzi. Jeden chaos.
Nadrzędny - Autor szczupak414 Dodany 2008-05-08 11:32
no zobaczcie kretyni tez chodza na studia dziwne co. a i juz sobie poradzilem bez waszej ogromnej inteligencji. zdumiewajace prawda!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 14:47
wielkie gratulacje widać że mogłeś sobie poradzić tylko lepiej na łatwizne iść
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rodzaje rekreacji - POMOCY (6954 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill