www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co o tym sądzicie? (5514 - wyświetleń)
- Autor maclisc Dodany 2008-05-13 14:54
W pt. 09.05 wysłałam email do redakcji pisma "Integracja":
"Witam!
Od ponad 3 lat jestem na wózku. Z nadmiaru wolnego czasu i żeby odwrócić swoją uwagę od swojego nieszczęścia, w styczniu b.r. założyłam forum http://maclisc.phorum.pl/ (część działów widoczna po logowaniu). Było super do czasu gdy na dworze zrobiło się cieplej i cała sprawna społeczność forum (tylko ja ON) wybywa w plener na całe dni, a ja siedzę przed kompem i czekam aż ktoś się zjawi. Wpadłam na pomysł aby zaprosić ON, dla integracji i towarzystwa. Na forum
http://forum.niepelnosprawni.pl/forum_show.pl jestem od 2006r. pod pseudonimem maclisc. Próbowałam przez PW zaprosić kilka osób, i efekt zerowy, część uznała to za kiepską reklamę i odrzuciła, część wahała się, czytali moje forum i jednak postanowili, że zostaną na http://forum.niepelnosprawni.pl/forum_show.pl .
Gdybam. Boją się, że osoby sprawne odrzucą ich, wyśmieją, niezrozumieją? Nie wiem. Użytkownicy mojego forum wiedzą jaki jest mój stan, nie traktują mnie inaczej.
Piszę do Was, bo może podpowiecie mi jak zachęcić ON do integracji?"

Do dziś zero odpowiedzi, nie wiem co o tym myśleć?
Ignorancja czy brak pomysłu?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-13 15:43 Zmieniony 2008-05-13 15:46
Ja to rozumiem tak, że chcesz ludzi z tego forum podebrać do siebie.
Jak czujesz się osamotnina na swoim forum wróć tutaj do nas. Dlaczego sądzisz, że boimy się wyśmiania przez sprawne osoby? To jakiś absurd. Nie wymyślaj nam kompleksów. Nikt się niczego nie boi. Widocznie na tym forum jest nam dobrze i nie musimy się przenosić do Ciebie. Nie chcę Ciebie urazić, ale tak to odbieram. Pozdrawiam Cię.

Jeszcze jedno. Nie lubię jak ktoś kilka razy powtarza to samo. Raz powiedziałaś, że możemy do Ciebie zajrzeć i to powinno wystarczyć. Kto chciał to zobaczył Twoją ofertę.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 15:52
Nie wymyślam Wam kompleksów. Nie czuję się osamotniona, po prostu postrzegam Was jak byście zamknęli się w gronie ON. Pytam: czy to jest dobre? dlaczego, szczere, dobre intencje są odbierane jak zamach?!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-13 16:01
To źle nas postrzegasz. Żyję wśród osób sprawnych. Na forum weszłam, aby spotkać się z osobami takimi jak ja i wymienić się poglądami. Tutaj wcale nie wiem czy rozmawiam z osobą sprawną czy nie. Nie uważam, aby ktokolwiek z tego forum zamykał się tylko w kręgu osób niepełnosprawnych. Przecież nikt nie zarzuca Tobie zamachu i braku dobrych intencji. Do Ciebie dziewczyno nie dociera, że może nikt nie ma ochoty być na tamtym forum. Mówię za siebie. Może inni mają inne zdanie.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 16:19
Nie poruszyłam tematu w jakim środowisku żyjecie. Musimy, żyć wśród sprawnych, bo potrzebujemy ich pomocy, tylko zadajcie sobie pytanie: chcę czy muszę?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-13 16:22
Denerwuje mnie już ta dyskusja. Ile masz lat i wiedzy, że chcesz mi mówić jak i z kim mam żyć. Czyżbyś miała patent na dobre życie? Nie pouczaj mnie (nas).
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 16:24
daj się dziecinie wygadać
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 16:29
Nie mam zamiaru nikogo pouczać, zresztą nie taki jest temat wątku.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 16:30
ale tak wynika z twoich wypowiedzi
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 16:47 Zmieniony 2008-05-13 17:10
a jednego nie rozumiem , za zaproszenie owszem  dzięki , ale pozostaje sprawa wyboru ,
ja długo czytałam najpierw inne fora , niż podjęłam decyzje , gdzie pisać .

tu na tym forum , jedno jest dobre :widoczne ,czytelne , szybko się otwiera , a tak jak kiedyś pisałam , na twoim forum pstrokato od obrazków, nieco przeszkadzają w czytaniu,
ale to nie oto też chodzi ,
wybór należy do czytelnika i uczestnika danego forum .

a lato minie i tu znowu będzie gwarno.



Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 16:48
TO TEŻ JUŻ ROBI SIĘ NUDNE
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-05-13 22:25
Życie też jest nudne. Zawsze to samo. Rano, południe, wieczór. Nuda.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-14 07:12
Weszłam  ten RÓZ strasznie wali po oczach  !!uuufffff      co za  kololorrrrr
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-14 08:01
jest opcja "zmień styl" i można samodzielnie dostosować kolor
przypominam, że w tym wątku nie zachęcam do odwiedzin tylko ocoś pytam
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-05-14 08:46
w moim otoczeniu są sami pełnosprawni  więc nie odczuwam <odrzucenia>  tutaj każdy ma jakieś inne nformacje byc może o których niewiem  a zdrowy no cóż   takich info. mi nie udzili  a za< kolor>  SORRY
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co o tym sądzicie? (5514 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill