www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / ankieta- wielka prośba o pomoc i wypełnienie;) (6421 - wyświetleń)
- Autor ollie Dodany 2008-05-19 14:04
witam wszystkich
Jestem studentką III roku w Wyżsej Szkole Turystyki i Rekreacji im. M. Orłowicza w Warszawie.
W tym roku piszę pracę licencjacką na temat "roli turystyki w życiu osób niepełnosprawnych". Chciałabym skupić sie na tym, aby poznać przyczyny dlaczego tak duży odsetek os. niepełnosprawnych nie podróżuje. W tym celu che przeprowadzić ankietę, dzieki której mam nadzieję dowiem się jaki jest powód zaistniałej sytuacji. Dlatego zwracam sie do Was z wielką prośbą o wypełnienie ankiety, którą przygotowałam. Przyznam , że sama nie mam żadnego kontaktu z ludźmi niepełnosprawnymi, dlatego każda pomoc jest na wagę złota:)
Podaje linka, gdzie przy kliknięciu będziecie mogli wypełnić ankiete online.
http://ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/12733/rola-turystyki-w-zyciu-osob-niepelnosprawnych.html

Jeżeli ktoś chcę wypełnić w formie tekstowej, moge wysłać w formacie worda, a po wypełnieniu można przesłać na mój adres email: olga_84_18@hotmail.com
Będę wielce wdzięczna , jeśli ktoś z was znajdzie czas i ochotę, aby mi pomóc,
z góry wielkie dzięki
pozdrawiam,
Olga
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-19 17:57 Zmieniony 2008-05-19 18:05
Nie podrózują bo nie mają za co albo z kim tj opiekuna i to bezpłatnego.Niektóre pytania są źle sformułowane
Nadrzędny Autor ollie Dodany 2008-05-22 13:20
a które konkretnie pytania???
1 raz robiłam ankietę i zdaję sobie sprawe , że sa jakieś błędy:/.....każda uwaga bedzie bardzo cenna;)
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor justin Dodany 2008-06-17 11:40
Witam
Nie chcę zakładać nowego tematu - mam do Was ogromna prośbę .
Jestem studentką III roku Turystyki i Rekreacji i nadszedł nieubłaganie czas na pisanie pracy licencjackiej.
Mój temat to "Turystyka i Rekreacja osób niepełnosprawnych ruchowo - z uwzględnieniem niepełnosprawności kończyn dolnych"
Mam  do Was ogromna prośbę o wypełnienie tej ankiety zajmie wam to może  5 - 10 minut - ale wypłeniając ją pomożecie mi zebrać potrzebne informacje do mojej pracy.

http://www.ankietka.pl/survey/show/id/10136/turystyka-i-rekreacja-osob-niepelnosprawnych-ruchowo.html

Dziękuje tym którzy poświęcą swój czas na wyplenienie mojej ankiety.
Od razu przepraszam za ilość pytań :-)
Jeszcze raz dziękuje
Justin
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-06-17 14:23
Uwaga techniczna - po pytaniu 23 mógłby być być odsyłacz (jeżeli nie, to przejdź...) bo sposób w jaki używasz pojęcia rekreacja (w rozumieniu formalnych "zajęć sportowych") trochę utrudnia zrozumienie, na które kolejne pytania powinny odpowiadać osoby formalnie sportu nie uprawiające. Podejrzewam, że dopiero na pytanie nr. 32 ale to tylko podejrzenie, a fajnie byłoby mieć pewność.
Przy pytaniach 32 i 33 marzyłoby mi się albo pytanie wielokrotnego wyboru, albo dodanie kwalifikatora "najbardziej/największy" - w końcu można mieć wiele różnych motywacji do uprawiania turystyki i wiele czynników może mieć na to wpływ.

Ot takie zrzędzenie. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / ankieta- wielka prośba o pomoc i wypełnienie;) (6421 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill