www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / polityka (4063 - wyświetleń)
- Autor maltabar Dodany 2008-05-27 15:19
moze na tym watku bedziemy pisac co myslimy o PIS PO i innych ugrupowaniach o prywatyzacji itp.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-27 19:55
ZBYT DRAŻLIWY TEMAT NIE POWINIEN BYĆ PORUSZANY BY NIE WYWOŁAŁ KŁÓTNI
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-05-27 20:23
przeciez i tak jest poruszany na innych watkach a klotnie basiu a jak myslisz skad ta cisza na forum
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-27 21:33
przez lidian
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-05-27 23:03
Latwo rzucasz oskarżenia.Nie podoba mi sie to,akurat Lidian jest jedną z niewielu osób,które warto wysłuchać.Jestes tak bardzo zadufana w sobie,ze nie pomyslałas o ...sobie!
Przemyśl i poczytaj swoje wypowiedzi,moze dojrzysz w nich niedojrzałośc emocjonalną typową dla rozkapryszonych dzieci.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-05-28 09:51
Przeczytałam- i...........chyba juz nic na tym forum mnie nie zaskoczy.Lidian ???-z przyjemnością czytam jej posty,nikomu nie ubliża,pisze z sensem,więc o co chodzi??
Natomiast Maltabar - polityka- no wiem czy to dobry pomysł.Spójrz na ludzi jak się dzielą: dobrzy - żli, bogaci -  biedni ,ZDROWI - CHORZY, i zawsze w takich grupach będą złe relacje,rozbieżne interesy niezaleznie od tego jaka partia rządzi,z tą może różnicą,że niektóre partie zdecydowanie popierają bogatych,"zaradnych",a chorzy i biedni są spychani coraz niżej.I choćbyśmy nie wiem jak protestowali nic nie możemy zrobić.
Życie jest wystarczająco ciężkie żeby tutaj jeszcze nerwy sobie wzajem szarpać,więc uśmiechajmy się do siebie-to będzie nasze lekarstwo.
Pozdrawiam wszystkich,miłego dnia.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-05-28 09:59
witaj malwa ja sama mimo ze stworzylam ten watek nie jestem pewna czy ma sens zrobilam to bo na innym watku zaczela sie zbyt zaciekla dyskusja co do lidian tez chetnie czytam jej posty i calym sercem jestem za mila atmosfera n      a forum, bo gdzie jak nie tu mamy jej szukac pozdrawiam cieplo
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-28 12:37
Pewnie ,że podziały nasze są proste . Widząc chłopaka malującego jakieś esy floresy na froncie budynku nie zaliczm go do grupy malarzy a graficiarzy ;-) . Moje postrzeganie zas parti politycznych jest również proste .  Rozliczam je po określonym czasie (kadencji) . Parędziesiąt lat żyłem w czasach gdzie byliśmy równi . Było dobrze ? Byliśmy naprawdę równi ? Pamiętam gdzie chcąc załatwić jakąkolwiek sprawę w urzędzie na początku petent był niczym,zerem  Stojąc grzecznie w długieej  kolejce i czekający jak pani urzędniczka napije się kawy ...Gdzie wszyscy pracowali i zarabiali  na niby . Trzysta procent normy ,przodownicy pracy ,czyny społeczne .  To kilka z wielu przykładów na nie ,nie chcę już tych czasów . A jednak pewnie chciałbym by wróciły ,bo to czasy mojej młodości i sprawności . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-05-28 13:12
mam podobne odczucia jesli chodzi o tamte minione oby na zawsze czasy ale teraz wgospodarce rynkowej nie czuje sie duzo lepiej niz zero
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-05-28 20:48
Mój post skierowałam do Basi!
Pozostałych bardzo przepraszam jesli zle mnie zrozumieli.Nie spodobało mi sie kategoryczne oskarżenie przez nia Lidian.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-28 21:43
wywołała temat który zniechęcił do pisania innych a ty pde mnie wara jeśli nie umiesz przyjąć prawdy Twój problem
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-28 21:48
zauważ ze dzięki temu że straciłs sprawność a ja jej nigdy nie miałam mogliśmy się poznać i to jest super
jeśli chodzi o polityke to zostawiam bez komentarza szkoda słów
pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / polityka (4063 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill