www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kilkadziesiąt tysięcy niepełnosprawnych może stracić pracę? (3158 - wyświetleń)
- Autor dominikb Dodany 2008-05-29 11:41
Witam. Jak mam rozumieć dzisiejszy artykuł w GazeciePrawnej??  Z jego treści wynika, że za kilka miesięcy osoby niepełnosprawne zostaną bez pracy... Oto link do art. http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/19562,kilkadziesiat_tysiecy_niepelnosprawnych_moze_stracic_prace.html
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-29 19:45
dominikb.....oni dawno to stosują tak dawno że już nie pamiętam od którego roku...Zatrudniali na 3 lata obiecując na stałe a po 3 latach zwalniali...znam to z własnego doświadczenia i niech tym razem nikt nie mowi że zmyślam....pozbyto sie jak psa....ech i psa szkoda wyrzucić
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-01 14:36
przeczytałam strony gazety prawnej ,ja od dawna wiem ,że to nie fer wobec tylu osób -słabych co więcej
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-01 18:12
Ale nic na to poradzić nie można. Pieniądze są "smaczniejsze" od nas.......Ja juz sie pogodziłam z tym faktem

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-06-02 08:58
Więc na co zdały się te kampanie telewizyjne "zatrudnij niepełnosprawnego"? Czy życie w Unii Europejskiej musi być jednym wielkim absurdem??
Nadrzędny Autor dominikb Dodany 2008-06-02 10:06
Dlaczego nasi przedstawiciele w Parlamencie nie zareagowali wcześniej? Z powodu ich "niedopatrzenia" w wielu firmach zatrudniających ON już teraz jest "napięta" atmosfera....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kilkadziesiąt tysięcy niepełnosprawnych może stracić pracę? (3158 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill