www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Moda siadła! Na wózku... (7159 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-06-02 23:46
Kilka tygodni temu w jednej z warszawskich galerii handlowych spotkałam dwie nastolatki. Buszowały wesoło między wieszakami w pewnym modnym sklepie. Obie były rewelacyjnie ubrane. Jedna z nich poruszała się na wózku.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/24293
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-06-03 08:59
Jakos tak dziwnie sie przyjelo u nas,ze osoba niepelnosprawna to juz nie ma prawa sie dobrze ubrac.Sama tego doswiadczylam niejednokrotnie,gdy chcialam cos kupic sobie w markowym sklepie,ekspedientka nawet nie podeszla do mnie i nie zapytala,czy cos mi podac,z gory zalozyla,ze i tak nic nie kupie.Malo tego,czulam,ze wolalaby,gdyby wcale mnie tam nie bylo,bo psuje wizerunek.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-06-03 09:24
dokładnie , na codzień lubię strój swobodny dres , tiszert ,
ale innym razem , trzeba nawet - słabi ale na poziomie ubrać sie , w miarę możliwości kieszeni , oko na maroko , dlaczego nie...
a wtedy to nawet powali innych , bo ten ktoś niepełnosprawny  umie o siebie zadbać,
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Moda siadła! Na wózku... (7159 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill