www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności (2299 - wyświetleń)
- Autor Hanna Dodany 2008-06-11 17:15
Witam .Mój syn [25lat ]jest już po komisji teraz czekamy na decyzję{jest jednooczny z powodu  jaskry, drugie oko po laserach i  operacji ,ograniczone pole widzenia] jest na L-4. Komisja to zadawanie pytań -dlaczego pan złożył do nas wniosek,w jakim celu ,przy czym picie kawy i kartkowanie papierów.ale mamy ją za sobą teraz 2 tygodnie czekania. Mam pytanie  ponieważ ma on przepracowane tylko 10 miesięcy i za ten okres ma odprowadzane składki  czy ma szansę składać wniosek o rentę do ZUS-u, czy prosić pracodawcę o lżejszą pracę. Boję się że mogą go zwolnić gdy podejmie pracę .Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć co dalej.SUPER FORUM. .Pozdrawiam.Hanna
Nadrzędny Autor Hanna Dodany 2008-06-14 21:35
Witam.Dziś syn dostał decyzję komisji.Przyznano mu stopień niepełnosprawności lekki .Chcę się odwołać od decyzji komisji czy istnieje jakiś wzór odwołania.Proszę o pomoc.Hanna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności (2299 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill