www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwolanie (3708 - wyświetleń)
- Autor bettispageti Dodany 2008-06-11 18:45
proszę napisac czy odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności,gdzie nie zaliczono dziecka do osób niepełnosprawnych, w pouczeniu czytamy...od niniejszego orz. przysługuje odwołanie do WOJ. ZESPOłU DO SPRAW ORZEKANIA O NIEPEłNOSPRAWNOśCI ZA POśREDNICTWEM POWIATOWEGO ZESPOłU do SPRAW ORZEKANIA  O NIEPELNOSPRAWNOśCI,który je wydal w terminie 14 dni...czy odwołanie mam napisać na swoim papierze,czy muszę udać sie do PCPR-u po formularz?
Nadrzędny - Autor BOZENA112 Dodany 2008-06-11 20:26
NA SWOIM PAPIERZE
Nadrzędny - Autor Hanna Dodany 2008-06-14 21:38
Czy istnieje jakiś wzór lub może ktoś wie jak napisać takie odwołanie.Hanna
Nadrzędny - Autor zaneta530 Dodany 2008-06-19 19:27
proszę mi napisać czy jest może  wzór takiego odwołania od orzeczenia o nieperłnosprawności bardzo by mi się przydał
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-06-20 07:53

>>proszę mi napisać czy jest może  wzór takiego odwołania od orzeczenia o nieperłnosprawności bardzo by mi się przydał <<


Nic takiego nie istni je jak wzór standardowy..
Na Naszym forum  istnieje dziesiątki rożnych wzorów moich okularnicy ( gdzi e te wnioski wzory są na podstawie naszych własnych przemyśleń..etc..
Warto przejrzeć bogaty watek ponad 200 postów  i dopasować do swoich potrzeb
POzdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwolanie (3708 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill