www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jacy jesteśmy! (6579 - wyświetleń)
- Autor EwMaEla Dodany 2008-06-14 06:31
Wprawdzie jestem tu od niedawna i osobą sprawną.Tak czytam Wasze wypowiedzi. Powiem tak nie dołujcie się! Ja uważam że osoby niepełnosprawne (w jakikolwiek sposób) są piękniejsze bo maja wnętrze bogatsze ,wrażliwsze .To jak wyglądacie i z jaką niesprawnością  musicie sie borykać jest dla mnie mnej ważne ,nie znaczy ze wogóle nie ważne.Wiem że wam ciężko walczyć z dniem codziennym , przeciwnościami ,nietolerancją.Bardzo , bardzo nie lubię poniżania godności człowieka .Dla mnie jesteście super! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę   pięknego dnia !
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-14 08:00
witamy na forum zadko goszcza ty osoby sprawne tym bardziej milo w koncu taki jest sens integracji zebysmy mogli egzystowac razemw w zgodzie i przyjazni tak ze serdecznie witam mysle ze nie tylko w swoim imieniu
 
Nadrzędny Autor EwMaEla Dodany 2008-06-14 08:18
Dziękuję za to przyjecie do Waszego grona, mam nadzieję że inne osoby mnie też nie odrzucą.Miłego dnia ! Idę się zmagać z swoim ..wierzcie że jestem sprawna nie zawsze jest mi łatwo, tak jak każdemu z Was... troski i kłopoty  nie omijaj nikogo..jesteśmy ludźmi więcej czy mniej sprawni.Idę ...zajrzę tu w miarę możliwości czasowej .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-14 09:25
Ewo dobrze, że jesteś. Mam nadzieję, że jest w Polsce więcej osób, które myślą tak jak Ty. Życzę Ci miłych spotkań na tym forum . Powodzenia.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-14 11:22
EwMaEla
zgadzam sie z Tobą , użalanie się nad sobą, i co to daje, chwytaj dzień i duś z  niego ile tylko... , a czasem ten sok jest kwaśny jak z cytryny, ale jak go nieco osłodzisz drobiazgiem wesołym --zaraz inaczej smakuje, i życie chorego człowieka jest też jeszcze ciekawe
Nadrzędny Autor EwMaEla Dodany 2008-06-14 14:49
Werbeno! Oczywiście każdy drobiazg osładza ten smak goryczy i kwasu .Słoneczko na niebie i chmurki , zapach kwiatów , uśmiech osoby spotkanej choć obcej ale życzliwej ..itd to tyle i aż  tyle .Życie osoby chorej jest na pewno ciekawe , dlaczego ma nie być !Życzę Tobie i wszystkim osobom dotkniętym przez los chorobę aby takim jak najdłużej było!!!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-14 14:40
EwMaEla --- witaj. Miło mi słyszeć z ust zdrowej osóbki takie pochwały.Oby więcej było takich jak Ty. Życzę Ci moc zdrówka, góry radości, a smutków zero :-))))))))))
Nadrzędny Autor EwMaEla Dodany 2008-06-14 14:51
Ellu  dziekuję poprostu dziekuję ...i życzę Ci tego samego ! pozdrawiam serdecznie !!
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-14 14:52
:-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-14 15:05
Ja tez witam Cię bardzo serdecznie, chciałbym zarazem aby więcej takich życzliwych osób było jak Ty... Życzę zdrowia i miłych wrażeń z tego forum....
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-14 16:09
EwMaEla, miło mi powitać na tym Forum osobę sprawną. Ja też nią jestem, a mimo to, gdy zaproszono mnie tutaj, zalogowałem się i zostałem. Może nie udzielam się w dyskusjach, ale często tu zaglądam. Jak narazie nie nawiązałem bliższej znajomości z uczestnikami forum, no, może z małym wyjątkiem.
Dla mnie spotkanie z ON nie jest czymś nowym. Kiedyś, jako osoba sprawna, pracowałem z ON. Poznałem to środowisko i mogę stwierdzić, że to wspaniali ludzie. Wygląd i cechy zewnętrzne nie są w ważne. To wnętrze świadczy o czowieku, a właśnie ON posiadają to, czego przeważnie nie dostrzegają osoby sprawne. Gorzej, bo nawet nie dostrzegają w ON człowiekia w potrzebie. Smutna to prawda, bo żyjemy w kraju, który szczyci się, że w 90% jest katolicki, a jednak na codzień nie widać miłości do bliźniego. O miłosierdziu już nie wspomnę.
Twoje pojawienie się tutaj przełamuje w nieznacznym stopniu te stereotypy. A jak bardzo jesteśmy mile widziani i potrzebni świadczą wypowiedzi Maltabar, Lidian, Elli i Norbiego. Szkoda tylko, że jest nas tak mało.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-14 18:35
Również  WAS witam !
Nadrzędny - Autor Yames69 Dodany 2008-06-14 20:25
I ja również witam serdecznie i życzę dużo zdrówka.
Nadrzędny - Autor Olenka Dodany 2008-06-15 21:57
Witam!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-16 15:51
HEJ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jacy jesteśmy! (6579 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill