www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dziękuję Wam! (1851 - wyświetleń)
- Autor EwMaEla Dodany 2008-06-15 10:50
Tak dziękuję Wam wszystkim za to jak mnie przyjęliście  tu.Wiem że nasze społeczeństwo niby to katolickie i tolerancyjne (jestem katoliczką )traktuje ludzi niepełnosprawnych jak innych ludzi nie ludzi . Jest Wam ciężko żyć z tym .Ja jednak uważam ze jesteście bardziej "ludzcy " niż niejedni sprawni , (nie mogę tego jednak generalizować) .Często jednak tak jest że maja dusze "chore" i wnętrze .Pragnę właśnie tej integracji w  większym stopniu.Żyłoby się nam o wiele lepiej .Tylko coraz bardziej społeczeństwo nastawione na konsumpcję .Brać , brać tylko brać  nic nie dawać od siebie. Jakie macie doświadczenia właśnie WY.(poza waszymi bliskimi ,rodzinami ,oczywiście )? Pozdrawiam serdecznie i milej niedzieli dla wszystkich uczestników tego forum!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-15 11:08
Mam dobre doświadczenia w kontaktach z ludźmi sprawnymi. Może było kilka incydentów, których już nie warto wspominać, ale ogólnie żyję w środowisku ludzi sprawnych od dziecka i nie narzekam. Mam przyjaciół. Cieszę się życiem. Pozdrawiam. Miłej niedzieli.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-15 11:52
GATULACJE COESZ SIĘ DALEJ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dziękuję Wam! (1851 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill