www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / nowy wątek-skomentuj (34624 - wyświetleń)
- Autor maclisc Dodany 2008-06-18 14:06 Zmieniony 2008-06-18 14:09
Moi drodzy!
Unikajmy sytuacji takich jak: ta,czy ta..., jest ich więcej.
Wystawia to złe świadectwo wszystkim ON.
Niech ten wątek służy komentarzom typu: >kolejny student:( , ZNOWU KOBINUJĄ, CIEKAWE CO WZAMIAN....
Zachęcam. :-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 14:24
nie powtarzak moich wypowiedzi
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 14:27
oswiec mnie, o co tym razem ci chodzi?to pytanie do maclisc
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 14:29
wyjaśniłam w pierwszym poście
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 15:42
wydaje mi sie ,ze po prostu lubisz siac ferment i to wszystko
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-18 15:55
jasne
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 17:14
Na jakiej podstawie oceniasz mnie, że chcę siać ferment. Że zwróciłam uwagę na agresywne zachowanie w stosunku do osób, które zaglądaja na to Forum i chcą Wam coś przekazać?
Nie ważne z czym się do Was zwracają, ale ważne jak Ich przyjmujecie.
Może zamiast bezmyślnie wypalić "kolejny student", należało najpierw zapytać o szczegóły i poznać Jego problem. Może pomyślał, że pomoże tym ON?
Za to spotkało go jakże chłodne przyjęcie.
Dlatego założyłam wątek, aby nastepną osobę, co zawita na to Forym, nie spotkało podobne no, może nie chłodne, ale głupie przyjęcie. Uważam, że jeżeli chcecie, aby Was szanowano, to również szanujcie innych.
Jeżeli więc uważasz, że sieję ferment, to najpierw spróbuj zrozumieć z jaką inicjatywą wystąpiłam w temacie BARIERY. Powtarzam: najpierw zrozum co czytasz, a później zabieraj głos i to z sensem.
Nie zamierzam prowadzić żadnych wojen, ale mam prawo, jak każdy użytkownik, dbać o dobrą opinię o tym Forum, bo uważam, że jest ono potrzebne.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 17:26
zapewniam cie ze kazdy tekst czytam ze zrozumieniemi nikogo nie przyjmuje chlodno ani glupio tym bardziej nie wypowiadalam sieozadnych studentach wiec nie do mnie kieruj swoje uwagi a ankiete przestudiowalam dokladnie i nie ma tam zadnego pytania ktore komukolwiek mogloby pomoc zrozumiec problemy niepelnosprawnych przeczytaj zreszta samazalozylas kolejny watek ale jesli bedziesz dalej obrazac ludzi to ten tez zamkna a my tego nie chcemy mmy ,inni uzytkownicy ,ktorym to forum odpowiada
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 17:34
<-/- Autor Biker69 Dodany 2008-04-21 21:40
Juz zmykam, juz po raz ostatni.
Niestety musze Wam powiedziec coś na pożegnanie.

Przyznaję, ze skutecznie odpychacie poziomem Waszych odpowiedzi ludzi sprawnych. Zawsze myslałem ze takie fora powstają po to żeby integrowac ludzi niepełnosprawnych ze sprawnymi. Tu jest niestety inaczej. Byc moze moje pytania są jak to nazywacie głupie... moze....
Moze są takie w związku z tym ze nigdy nie miałem wspolnego z niepełnosprawnymi. Byc moze ich nie rozumiem. Ale chcialem to zmienic. Wy natomiast każdy post odbieracie jako atak na siebie. Specjalnie sie asymilujecie??? Zresztą sama nazwa portalu "Portal dla niepełnosprawnych" oznacza ze takie osoby jak ja nie mają tu czego szukac.
Nie odpowiadajcie i tak wiecej sie tu nie zaloguje.

Pozdrawiam<

Nic dodać, nic ująć.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 17:37
  

>- -/- Autor dommii Dodany 2008-03-28 00:52


witam wszystkich....
jestem studentką 3 roku fizjoterapii i pisze prace na temat "Działalności PFRON w opinii osób po urazie rdzenia kręgowego". Praca ma charakter badawczy i poszukuje osób do przeprowadzenia ankiet... i tu pojawia się problem bo bardzo duzo osób odmawia mi wspolpracy.....dlatego bardzo prosze jesli ktos z Was znalazłby chwilke czasu na wypełnienie ankiety....bede bardzo wdzieczna
Anketa skierowana jest tylko dla OSÓB PO URAZIE RDZENIA !!!!
z gory dziekuje
pozdrawiam

link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/9915/ankieta-dla-osob-po-urazie-rdzenia-kregowego.html
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor hala63 Dodany 2008-04-20 20:03
Apropos ankiet.Piszecie te swoje prace i co z nich wynika dla osób niepeln.Czy ktoś to potem czyta i zastanawia się jak by tu im pomóc czy tylko jast to sztuka dla sztuki? Proszę jakiegoś studenta bądż kogoś kompetentnego o odpowiedż.
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor Ella Dodany 2008-04-20 20:06
Hala63 możesz ich prosić ja też dwie studentki prosiłam o pomoc ale zero tej pomocy co więcej znikły całkowicie....Szkoda palców na klawiaturkę
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny -/- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-20 20:47
chcą zrobić dobre wrażenie na on
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny -/- Autor amalian Dodany 2008-04-20 21:03
Szkoda,że mam inny uraz . Jest on wynikiem czegoś innego niż moja choroba . Może to wszystko przez te atomy ,a może nie . Może to tylko przez ludzi ,którym sie wydaje ,że mogą wszystko . Mogą wejść i krzyknąć POTRZEBUJE a wszyscy staną w kolejce by wyspowiadać się jak do tego doszło ,że potrzebuje . Dobrze wychowany ,pewnie by się przedstawił ,powiedział co nieco o sobie ,może nawet odwiedził to forum wcześniej A NIE RYCZAŁ ,ŻE POTRZEBUJE " PO URAZIE ' . Urażony  .<
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-18 17:41


>- -/- Autor gosia24 Dodany 2008-04-04 13:03


witam wszystkich:) wiem, że pewnie macie dośc tych ankiet, ale jeśli chciałby ktokolwiek pomóc byłabym bardzi wdzięczna. Jestem studentką pedagogiki z w-f w Słupsku, pisze pracę magisterską na temat "Aktywność ruchowa osób niepsłnosprawnych ruchowo". Poszukuję osób niepełnosprawnych ruchowo do wypełnienia ankiety, jest ankieta anonimowa!!! jeśli chciałby ktoś wypełnić ankietę to poproszę o podanie maila , na który mogłabym wysłać ankiete!!! z góry dziekuje
pozdrawiam:)
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor Aniah87 Dodany 2008-04-04 18:58
Mi mozesz wysłać 
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor gosia24 Dodany 2008-04-04 19:05
Aniu podaj maila:)
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor szczerbaty Dodany 2008-04-05 10:55
PATRZCIE CO ONA PISZE >AKTYWNOSC RUCHOWA OSOB NIEOELNOSPRAWNYCH RUCHOWO< MASLO MASLANE Z SERWATKI. KOLEJNY MAGISTER.
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny -/- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-05 11:18
MSŁO MAŚLANE JĘZYKIEM LIZANE
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny -/- Autor gosia24 Dodany 2008-04-17 12:07
jeśli nie masz ochoty wypełnić ankiety to nie musisz, jak nie zmuszam do niczego ale swoje komentarze zachowaj sobie.....
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor Milutka Dodany 2008-04-06 15:57
Możesz mi też wysłać ale na priv.Mail a nie podam.

pozdrawiam
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor BERTO45 Dodany 2008-04-08 12:36
do 'szczerbatego'i BASI MYĆKO-jesteście sami tacy maślani,trzeba pomóc jeśli ktoś prosi grzecznie,ja pomogę,chociaż nie jestem niesprawny ruchowo.co za ludzie tu piszą,niektórzy to nieudaczniki.jesli będzie ankieta o chorych na serce to wezmę tez udział.
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 13:57
w moim nazwisku nie ma literyć po za tym to ty jesteś tym nieudacznikiem bo kto tak mówi o innych zazwyczaj sam nim jest tylko tego nie wie
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor szczerbaty Dodany 2008-04-08 17:05
POTRZEBUJE SZYBKO 100 000 MOZE MI POMOZE TEN CO JEST TAKI CHETNY W PISANIU I POMAGANIU. POMOZECIE ???????? POMOZEMY PIERWSZY SEKRETARZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NO
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny -/- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 17:36
SZCZEBATY POMOGŁABYM Z CHĘCIĄ LECZ NIE MAM TYLE
POZDRAWIAM
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny -/- Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 07:58
SZCZERBATY ODCZEP SIĘ ODE MNIE,ZEJDZ ZE MNIE BO MI DUSZNO.żegnam,tam są drzwi.
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 07:56
sama jesteś nie udacznikiem,i już nie przynudzaj ze swoim kolega co potrzebuje tych pieniędzy,JESTESCIE SIEBIE WARCI OBYDWOJE.
Odpowiedz Zapamiętaj Zgłoś
Nadrzędny - -/- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-09 11:31
jaki ty jesteś inteligentny i przemiły to jedna cholera wie <

to tylko kilka przykładów
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-18 17:52
Jest takie ludowe powiedzenie: "Prawda w oczy kole".
I jest to prawda. Chyba dosyć przykładów tej nieżyczliwości w stosunku do zaglądających na to Forum.
A tak na marginesie, ciekawy jestem jak się czuje B.M. z tym - cytuję:"nie powtarzak moich wypowiedzi".
Dlaczego? Na Forum nie ma nic, co moznaby ukryć.

I właśnie dlatego inicjatywa Maclisc jest godna uwagi i zastanowienia. Dbajmy o opinię o Forum, bo to opinia o nas samych.
Bądźmy uprzejmi  dla każdego. Nie można nikogo ocenić po tym, z czym się zwraca. Najpierw trzeba go poznać, a jak to zrobić, jak zamiast rozmowy,  z góry jest ustalona ocena. W dodatku negatywna.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-18 18:04
Ament!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 18:21
nachbar przeczytaj uwaznie moje odpowiedzi dla maclisk a potem uwaznie ankiete psychologow cala!! moze ty tez w koncu przejrzysz na oczy
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-18 20:38
Maltabar, przeczytałem uważnie Twoje odpowiedzi i co z nich wynika?  Cytat z Twojej wypowiedzi: "wydaje mi sie ,ze po prostu lubisz siac ferment i to wszystko."
To jest odpowiedź godna człowieka kulturalnego i uprzejmego, otwartego na ludzi i mądrego. Nie wspominam już o wykształceniu, bo to nie jest wykładnikiem przymiotów, które wymieniłem.
Co do treści ankiety, to zupełnie inne sprawa. Skoro uważacie, że zbyt często ktoś wpada na Forum w celach naukowych, czy może pseudonaukowych, to bez względu na intencje tego ktosia, można się odnosić do niego   k u l t u r a l n i e . 

A co do pozostałych wypowiedzi - nie będę wymieniał ich autorów - to wielka żenada. Temat o tym, aby dbać o dobre imię TEGO FORUM, a tu takie piękne kwiatki.
Zastanawiam się, jaką jeszcze niedorzeczność wymyślicie, aby okazać swoją nienawiść.

Cytuję: "bo można łatwo usunąć swój post. Często tak robię jak nie pasuję odpowiedzią i zmieniam odpowiedź, a nawet poprawiam w soich postach błędy. maclisc nie jest taka głupia i mogła napisać, a za pół godziny się wycofać. Kiedy nie da się usunąć postu? ----Wtedy kiedy się wyloguje i ponownie zaloguje...ot i cała prawda o mąci wodach"

O mąci wodach???  A czyje to słowa - cytuję:"masz rację ale ona uparcie dąży do waśni najlepiej powiedzmy pa pa i nie reagujmy".

Opamiętajcie się, jeżeli macie szacunek do samych siebie.

Przypominam, że tematem wątku jest    u n i k a n i e   s y t u a c j i  właśnie takiej jak ta. 
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-16 09:01
Nachbar to nie do Ciebie ale raczej do Kobietki i Lidian a nawet Sonki i Kryształka.
Mam troszkę wolnego czasu to sobie podczytuję archiwalne wątki.

Zauważyłem ,ze już dawno tu utworzyła się grupka "mająca władzę " i swoje własne "nasze reguły" ;-)
a każdy który ośmielił się zwrócić im uwagąnp. maclisc i walpoz" był traktowany jako"mąciwoda"  i tak jest nadal traktowany każdy który ośmieli się to zrobić i proponować jakieś zmiany .
Trzeba znaleźć na niego haka a jak nie ma to go wymyślić :-) ale najważniejsze ,żeby udowodnić kto ustala reguły.
a było to już dziesięć lat temu a "oni" trwają nadal przy swoim ,wolą chamstwo i oszczerstwa w wypowiedziach swoich niż ogólny obraz osób ON.
Każdy obcy a na dodatek nie ON - to wróg
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-03-16 10:49

>Zauważyłem<


Kropek, zlituj się! Przypomnij sobie słowa W. Młynarskiego, które sam zacytowałeś.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-18 20:52
Tak jest. Ja też zauważyłem to że "ankieciarze" są nie mile widziani, lecz ja już na jednej ankiecie  się rozczarowałem.
http://www.questionpro.com/akira/TakeSurvey?id=984913
W tej ankiecie chodzi tylko o partyjne przepychanki i nić więcej, nawet mru mru na temat "ON"
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-18 20:57
dałam Ci tam odp.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-18 18:07
Cień przyszłości to będzie Twój  ostatni raj.
Jutro samotność , jak tak dalej będziesz trwać
Szczęście przejdzie ci  tuż  gdzieś obok
gniew bardzo cienka granica
Przez jedno głupstwo możesz zniszczyć cały swój świat

koleżanko zakładająca temat , nie tędy droga do przyjaźni
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-18 19:17
a którędy? udając, że nie widzę faktów?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-18 18:28 Zmieniony 2008-06-18 18:31
Werbena masz rację ale ona uparcie dąży do waśni najlepiej powiedzmy pa pa i nie reagujmy
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 18:37
tak  maclisc prosila zeby nie odpisywac bo juz sie nie zaloguje wiec szkoda naszego wysilku dajmy sobie spokuj
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 19:15
niby gdzie?!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:16
pewnie w myślach:(
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:06
brawo święte słowa
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-18 19:08
Popieram :-)))))
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:15
::-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 19:23
ktos cos ma z pamiecia? jak myslicie
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:24
może ty skoro tak sugerujesz??
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 19:35
nie nie ja i ja basiu nie o tobie maclisk pisala kila postow wczesniej zeby jej nie odpisywac bo juz tu sie nie zaloguje a teraz sie wypiera
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:38
normalka
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 19:40
jeżeli ktoś ma kłopoty z pamięcią to Ty maltabar!

> Autor Biker69 Dodany 2008-04-21 21:40


Juz zmykam, juz po raz ostatni.
Niestety musze Wam powiedziec coś na pożegnanie.

Przyznaję, ze skutecznie odpychacie poziomem Waszych odpowiedzi ludzi sprawnych. Zawsze myslałem ze takie fora powstają po to żeby integrowac ludzi niepełnosprawnych ze sprawnymi. Tu jest niestety inaczej. Byc moze moje pytania są jak to nazywacie głupie... moze....
Moze są takie w związku z tym ze nigdy nie miałem wspolnego z niepełnosprawnymi. Byc moze ich nie rozumiem. Ale chcialem to zmienic. Wy natomiast każdy post odbieracie jako atak na siebie. Specjalnie sie asymilujecie??? Zresztą sama nazwa portalu "Portal dla niepełnosprawnych" oznacza ze takie osoby jak ja nie mają tu czego szukac.
Nie odpowiadajcie i tak wiecej sie tu nie zaloguje.

Pozdrawiam<
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-18 20:17
wykasowalas post kazdy glupi to potrafi ale nie ja jedna go czytalam i nie ja jedna sie ucieszylam ze przestaniesz tu macic ten tez moze zdazyszwykasowac zanim sie ucieszymy ze to naprawde ostatniraz
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 20:20
coś trza robić buy nie zwariować
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-18 20:23
maltabar PATRZ WYŻEJ!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 20:25
no i co mam uwidzieć::-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-18 19:29
Basiu gdzieś to czytałam ale teraz nawet szukać nie warto bo można łatwo usunąć swój post. Często tak robię jak nie pasuję odpowiedzią i zmieniam odpowiedź, a nawet poprawiam w soich postach błędy. maclisc nie jest taka głupia i mogła napisać, a za pół godziny się wycofać. Kiedy nie da się usunąć postu? ----Wtedy kiedy się wyloguje i ponownie zaloguje...ot i cała prawda o mąci wodach
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:31
nudzi się więc mąci
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-18 19:32
Chyba tak
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-18 19:36
nie ja pisałam o tym logowaniu!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-18 19:39
malta odpuść se i nie denerwuj sie idź na inny wątek proszę Cię
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:40
niech się dziecko wyżyje
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-18 19:42
Basiaaaaaaaaa ........
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 19:43
słucham??
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-18 19:57
nie nic ja tylko tak se mówię
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-18 20:17
oki pogadaj se:)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-06-18 20:18
masz racje ELLA szkoda czasu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / nowy wątek-skomentuj (34624 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill