www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Samodzielność po MPD, jak radzicie sobie w życiu. (5217 - wyświetleń)
- Autor Gupik Dodany 2008-07-01 19:14
jak sobie radzicie lub będziecie radzić samodzielnie bez opiekuna , czy jesteście w stanie zrobić sobie zakupy , ugotować posiłek lub zrobić sobie np. kanapkę, czy tez potrzebny jest wam jakakolwiek pomóc, i jak np. radzicie sobie z praniem, lub kąpielą, za info, dzięki.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-01 19:30
a co to za wywiad może środowiskowy  czy może jesteś wolontariuszem i będziesz jezdził do każdej z nas haha::-)
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-07-01 21:31
Barbara Mycko... lepiej zajmij się swoją stroną internetową na której podajesz niesprawdzone informacje na temat INTEGRACJI.
Od kilku lat wchodzę na stronę www niepelnosprawni pl i zawsze dowiaduje sie tutaj pożytecznych rzeczy. Natomiast Twoja strona pachnie mi obłędem, zniewoleniem sexualnym oraz nienawiściom do wszystkich ludzi.
Poza tym... już na kilku portalach, gdzie podajesz swoje "dane" wypisujesz bzdury odnośnie tego portalu oraz INTEGRACJI... Mam nadzieję, że w końcu ktoś się tym zajmie.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-01 21:33
PODAJ PORTALE NA KTÓRYCH WIDZIAŁEŚ TAKOWE INFO JA NIE MAM SWOJEJ STRONY A PYTANIE ZADAŁAM BO PACHNIE MI KOLEJNYM STUDENCIAKIEM
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-07-02 10:10
Basiu:
1. Zajrzyj choćby do komentarzy pod tymi artykułami: raz i dwa. Czyżby ktoś pożyczył sobie Twoje imię i nazwisko?
2. Raczej nieusłużnie ci pachnie - wystarczy przejrzeć pozostałe posty Gupika, żeby przeczytać, że jest członkiem WTZ na przykład - nie sądzę by jakikolwiek student kamuflował się w ten sposób pisząc post rok temu. :-)

Gupiku:
Chcesz się porównywać z innymi? Nie wiem ile to ma sensu - każde MPD jest inne. Np. ja nie mam problemów ze spastyką mięśni w domu (a raczej z równowagą), więc na co dzień mogę bardzo dużo czynności wykonywać normalnie (no, na krzesło nie wlezę żeby okna umyć). Oczywiście zrobienie pewnych rzeczy zajmuje mi dużo więcej czasu niż osobie sprawnej, bo wolniej się poruszam (a zatem wolniej sprzątam, myję naczynia czy ręcznie piorę) i szybciej męczę. Do części rzeczy korzystam z jakiegoś "specjalnego" sprzętu - a to zapalarka do gazu zamiast zapałek, a to nóż do pieczywa (bo jest bardziej przyczepny), obieraczka do warzyw. I rozplanowuję przestrzeń tak, żeby zawsze mieć się czego stabilnie chwycić. Ot i wszystko. Ale dla osoby z dużą spastyką moje rozwiązania mogą się kompletnie nie nadawać.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-02 19:57
DALEJ PODTRZYMUJE ŻE ON NIE SĄ CHĘTNIE ZATRUDNIANI WIEM TO Z DOŚWIADCZENIA I STĄD MOJA WYPOWIEDŹ NIE BĘDE Z TOBĄ  DYSKUTOWAĆ BO SZKODA MI CZASU I ATŁASU
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-07-02 20:37
To czy są, czy nie są to jedno. Pytałaś o stronę, o której mówi dominikb. Stawiam, że o tej. Ot i wszystko.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-02 20:53
DAJ SE NA LUZ
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-07-02 20:54
Ależ ja jestem całkowicie luźna. :-)
Ale dziękuję za radę i jeszcze raz pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-03 08:19
baj
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Samodzielność po MPD, jak radzicie sobie w życiu. (5217 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill