www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy ktos juz dostal decyzje z Pegaz 2003 w obszarze B? (2611 - wyświetleń)
- Autor ramkanazdjecia Dodany 2008-07-02 17:28
Witam,
Czy ktos moze dostal juz decycje z programu Pegaz 2003 w sprawie dofinansowania zakupu komputera?? Probowalem sie dodzwonic do Pfronu, ale bezskutecznie, na maile nie odpowiadaja.
Wniosek  zlozylem 5 kwietnia i nie wiem czy dostalem to dofinansowanie, czy nie, a przeciez juz lipiec w kalendarzu...
Chyba ze takie maja procedury- jezeli ktos wie cos na ten temat to prosze o odpowiedz :-)
Nadrzędny Autor kryspaw Dodany 2008-07-03 12:59
Wita. Z tego co usłyszałem podania mają byc rozpatrywane  koniec sierpnia /wrzesień. Znając opieszałość i biurokrację, raczej prędzej wrzesień. Mnie powiedziano żeby skontaktować się w tym terminie.Niestety cierpliwie czekam.
Nadrzędny Autor 720419ewa Dodany 2008-07-03 14:32
Ja składałam co prawda na" sprawny dojazd "w lutym i też nie mam odpowiedzi , więc myślę , że i tu trzeba długo czekać .
Nadrzędny Autor ramkanazdjecia Dodany 2008-07-03 22:10
Najbardziej nie lubie czekania w niepewnosci.. :-)
Zobaczymy co tam dla nas wymodza urzedasy... :P
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy ktos juz dostal decyzje z Pegaz 2003 w obszarze B? (2611 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill