www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / urlop wychowawczy (3241 - wyświetleń)
- Autor jagoda 12 Dodany 2008-07-08 22:21
W przyszłym roku muszę iść na 3 lata na urlop wychowawczy,tyle mi jeszcze zostało.Póżniej do pracy nie wracam,muszę opiekować się 12-letnia córka z mpdz.Córka ,w przyszłości otrzyma rentę inwalidzką.Moje pytanie-z czego ja będę się utrzymywać?CZy ktoś w tym kraju ma na uwadze rodziców chorych dzieci?Przepracowałam 17 lat,ponieważ moja mama pomogła mi w opiece nad córką,ale niestety ,trudno żeby 63-letnia kobieta zajmowała się dzieckiem,które waży 40 kg.
Nadrzędny - Autor malgorzata o Dodany 2008-07-10 14:56
Powiedz proszę jaki stopień niepełnosprawności ma Twoja córka?
Nadrzędny - Autor jagoda 12 Dodany 2008-07-19 00:03
Córka ma orzeczenie do 16 roku życia.Jest niezdolna do samodzielnej egzystencji,ma porażenie czterokończynowe,spastyczne.Jestem zalamana.
Ale nie mam innej możliwości.Dlaczego nam rodzicom w tak trudnej sytuacji,jaką jest choroba dziecka,bo to nie jest katar i kaszel ale droga przez ""MĘKĘ""Państwo utrudnia życie.Rozmawiałam z mamą ,która mieszka w Niemczech ma dziecko niepełnosprawnetam Państwo robi wszystko żeby
matka umiała sobie poradzić z problemem.O żadne finanse nie musi zebrać , a Tu ,rozsyłam listy ,z prośbą o pomoc,których połowa trafia do kosza.Cieszą się że ich problem nie dotyczy.Nie mam już siły walczyć z tym wszystkim,ani błagać o pomoc,żeby na turnus pojechać.O rehabilitacji na tzw.KASE CHORYCH to nie chcę slyszeć.Prywatnie ,olewają a gdzie na kasę.Szkoda mi córki ,jest dobrą uczennicą.Miała świade
ctwo z paskiem,jest ambitna i wiem ,że to że nie chodzi wynika z braku pieniędzy ,z ubóstwa w którym żyje duża ilość społeczeństwa.Ale
kogo to-CYTUJĘ""WIESZ czemu nie masz pieniędzy?_bo jesteś niezaradna życiowo"
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2008-07-22 11:47 Zmieniony 2008-07-22 11:51
http://www.swiatdziecka.sos.pl/

tam morzesz nalesc wiecej informaci.
i wiecej jeszcze.
pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / urlop wychowawczy (3241 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill