www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wasza opinia (26645 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor maclisc Dodany 2008-07-17 15:41
Chcę poznać Wasze zdanie.
Co Wy na to, że w dziale "Komentarze do artykułów" nie możemy zakładać wątków?
To "admin_02" narzuca tematy do dyskusji, moim zdaniem nie powinno tak być.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 15:57
Nie musimy dyskutować na wszystkie tematy zaproponowane przez Admi. , a nowe wątki do dyskusji możesz zakładać w kawiarence. Widzisz problem? Ja nie.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-17 16:05 Zmieniony 2008-07-17 16:08
dlaczego w kawiarence skoro jest do tego dział?
kiedyś tak nie było
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-07-17 16:12
my mamy swoj dziel,a admin swoj
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-17 16:46
nie wiedziałam, że to dział admina
to po cholerę pod artykułami jest "skomentuj..." ,klikasz, kieruje tam a tematu nie ma?!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 16:57
Przecież możesz skomentować.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-17 16:59
właśnie, że nie, bo gdzie jak nie ma tematu?
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-17 17:02
to niech zrobią przekierowanie do "kawiarenki"
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 17:07
Przepraszam pogubiłam się i nie wiem o co Ci teraz chodzi.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-17 17:13
o to, że pod artykułami jest "skomentuj..." i kieruje do działu, w którym nie można założyć tematu
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 17:28
To,że nie można założyć wiem i mówiłyśmy na ten temat. Jednak nie rozumiem dlaczego mówisz, że nie można skomentować, skoro można to zrobić.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-17 17:32
gdzie, skoro nie ma danego ematu?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 17:37
Jest. Albo się nie rozumiemy, albo nie potrafię wytłumaczyć. Wchodzisz w wątek i tam klikasz na czerwony druk. Ukaże się tekst, który możesz skomentować w wątku.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-17 17:40
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 17:47
Dlaczego każesz mi komentować to na co nie mam ochoty? Jak chcę skomentować jakiś tekst zaproponowany przez Admi. to po prostu wchodzę w wątek i komentuję.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-17 18:01
ja o "chlebie" Ty o "niebie"
udajesz, że nie kapujesz?
nie sądzę bym pisała zawile
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 18:08
Maclisc ta dyskusja może się źle skończyć.  Ja również uważam, że nie piszę zawile. Po prostu nie rozumiemy się. Zakończmy na tym. Pozdrawiam Cię.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-17 18:24
lepiej tak
:-)
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-17 20:10 Zmieniony 2008-07-17 21:03

>Jak chcę skomentować jakiś tekst zaproponowany przez Admi. to po prostu wchodzę w wątek i komentuję.<


czyli dopiero po "założeniu" tematu przez "admin_02" można w dziale "Komentarze do artykułów " skomentować artykuł
to "admin_02" decyduje, który artykuł możemy komentować, bynajmniej w tym dziale
ale sorki nie wiedziałam, że to dział "admin_02"
myślałam, że Wszystkich...
byłam w błędzie
tylko niech szanowna administracja zmieni przekierowania pod artykułami ogólniedostępnymi, na Kawiarenka
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-17 16:11
Nie wiem jak było kiedyś. Widocznie jestem na forum za krótko. Sądzę jednak, że trudno jest dostosować forum do gustu każdego z nas. Zawsze komuś coś nie będzie odpowiadało.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-17 18:33
święte słowa
jeszcze się nikt nie urodził żeby wszystkim dogodził
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2008-07-18 07:20
Witam
Szanowny Panie, dział ( komentarze do artykułów  ), jest działem założonym przez Administratorów, aby wypowiadać się tam na ściśle zapodane tematy przez Administratorów. Jest opcja ( odpowiedz ),  po kliknięciu której ukazuje się okienko do wpisania własnej wypowiedzi w ścisłym temacie.
Jeśli Pan sobie życzy założyć nowy temat, to ma pan do dyspozycji działy tematyczne poza ( komentarzami do artykułów ), i tam ma Pan opcję ( Dodaj nowy wątek ), nie ma nic prostszego.
Dział ( komentarze do artykułów ), wprowadził swoisty porządek iż w tym dziale, Administratorzy wklejają tematy, które poddają pod dyskusję, jak my użytkownicy, możemy wklejać nowe tematy, wątki w innych działach chronologicznie tworzących drzewo tegoż forum.
Kawiarenka, jest działem o luźnych tematach, tak, jak rozmowa w kawiarence siedząc z przyjaciółmi. Te poważniejsze tematy, porusza się, bądź zakłada nowe wątki w powyższych działach.
Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-18 07:43
Po pirewsze, już wcześniej pisałam, że jestem kobietą.
Po drugie, nie pytałam, jak udzielać odpowiedzi (bo to wiem).
Po trzecie nie widzę wszystkich wczorajszych postów, np. tego, w którym napisałam, że skoro w dziale "Komentarze..." nie można zakładać tematów, to po kliknięciu "Skomentuj..." powinno kierować do "Kawiarenka"
Proszę nie udawać, że Pan nie rozumie o czym mówię.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-18 08:33
witam
dość ładnie i ciekawie obsmarowujesz na Twoim forum "Integrację" ... czytam tam wpisy
szkoda że nie umiesz rozdzielić, ludzi z forum traktujesz podobnie do samego w sobie magazynu i redagujących pismo.

ciekawe to Twoje zachowanie , a potem znowu wpadniesz tu na to forum na chwilkę ,aby , i tu jest pytanie po co ?
szukasz nowej zwady?
wpadasz tu na to forum ,aby podejrzeć  temat i taki sam założyć na Twoim , ciekawe podejście,
nie zapominaj że słabi jesteśmy , niepełnosprawni ,ale mamy taką cechę jak spostrzegawczość .
A tak ogólnie to  jest Cię pełno w internecie,
.... A na twoje pytanie odpowiedź :
Wejdź w komentarze, przeczytaj odnośnik :Informacje ..
a zobacz tam nawet Norbi jest założycielem jednego z tematów , jest na to sposób, ja wiem jak,
Norbi pisze i u nas i ciekawie pisze , rozwesela nas swoim pięknym fachem- muzyką ....... i umiał się wtopić... i ... w nasze towarzystwo .

Ty znasz się na kompie , tak tam w swoim forum przedstawiasz się , więc w czym problem ?

Pozdrawiam Cię , dobrze ,że zapisał się tam do Ciebie p.Jakubowski , to nareszcie coś drgnie , bo dotychczas ani jednej dyskusji , twardej dyskusji na Twoim forum nie było ,
ale jego forum , strona już się robi ciekawsza , ....choć dopiero rusza i jest w budowie .... ja będę tam zaglądać i czytać ...  .
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-07-18 08:51
chwila!
czy widziałaś jakiś temat z tąd zaczerpnięty?
co do tematu Norbiego, prosił administr. o przeniesienie z "Kawiarenka"
dlaczego wciąż jestem traktowana jako intruz?
bo nie "przymykam oka"?
piszesz, że jesteście niepełnosprawni
a ja niby co?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-18 09:53
maclisc...
O, właśnie, ja prosiłem admina o przeniesienie....A admin spełnił moją prośbę... Spróbuj go po prosić na PW...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-18 09:43
czy mozesz podac adres tej strony(pana Jakubowskiego) z tego co piszesz warto tam zajrzec??
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-18 12:01
WERBENA...

Tam na forum u maclisc ja zakładałem te same tematy co tu, więc uważam że, maclisc nie ma nic spólnego z "papugowaniem" tematów, te same tematy też założył Pan Owsian, ten Pan jest u "NAS" mile widziany bo jego posty są oparte na naszym plugawym życiu, jakby wyciągnięte z naszego życia... A tutaj a tym forum są takie wypadki cenzurowania, usuwania postów które podważają opinię tego portalu, sam byłem tego świadkiem, czytając post Pana Owsiana, gdy kliknąłem na odśwież nagle znikł jakby zapadł się pod ziemie.... To daje dużo do myślenia....
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-21 13:12
Napiszę w tym temacie gdyż dotyczy forum marioli
aż gorąco od ..
" brzydkich słów na nas ludzi tego forum , dlaczego to robicie???????????????
ciepło od obgadywania we wczorajszy dzień ..  i nie tylko
oj nie ładnie , nie ładnie ...
daj nam ludziom chcącym tu być , rozmawiać tu  ze sobą .........daj nam spokój,

jeszcze jedno , nie jesteśmy fikcyjnie chorzy , i jeszcze nie za starzy... i ta cała reszta co wypisujecie ...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 13:26
Werbeno też to czytałam. Nie mogę zrozumieć wrogości do nas.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 13:45
ja tez nie wiem czemu to ma sluzyc?
Nadrzędny - Autor zaczbi Dodany 2008-07-27 14:56
Jestem za tym żeby to zmienić. Artykuły publikowane na łamach biuletynu dotyczą spraw aktualnych, więc czemu niby nie mamy mieć możliwości ich skomentowania. Ja pytałam nawet koleżanki dlaczego tak jest, bo nie jestem stałą bywalczynią forów, dopiero ona mi wyjaśniła co i jak. A wystarczyłoby dodać opcję i problem rozwiązany.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-27 15:35

>A wystarczyłoby dodać opcję i problem rozwiązany.>


Też tak uważam, ale co na to inni?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-28 15:39
Ja też, Nachbar uważam  tak jak ty....  :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-28 15:48
TO ZROB TO a nie teoretyzuj
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-07-30 15:54 Zmieniony 2008-07-30 15:57
Artykuły możecie już Państwo komentować na bieżąco. Bezpośrednio pod tekstem artykułu jest link "Nowy komentarz". Niedługo też wątek "Komentarze do artykułów" na Forum zostanie zamknięty, choć oczywiście dyskusje na wybrane tematy będzie można nadal tutaj prowadzić, w zakładanych przez Państwa wątkach. Zapraszamy :-)
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-07-30 16:16
Świetnie!
Dziękuję! :-)
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-07-31 16:22 Zmieniony 2008-07-31 16:28
Również dziękuję.
Ciekawe jak się teraz czują "oportuniści". "Komfortowo" - nieprawdaż?
Nie mogłem się oprzeć, aby nie dodać tego kmentarza.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-08 10:22
proszę o opisanie "krok po kroku", jak "dodać komentarz", bo albo nie umię, albo coś jest "nietak", znowu problem
nie wiem, nigdzie nie natykam się na tyle problemów
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-08 20:44
nie napisałam, że powyższy post kieruję do Administracji
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-08-08 21:08
Póki Administracja nie odpowie, odpowiem ja:

- Przewiń do końca artykułu
- Pod niektórymi poniżej linków "Skomentuj na forum" i "Wersja do Druku" znajduje się napis "Nie ma jeszcze żadnych komentarzy" a nieco poniżej, po prawej jasnoniebieski link "Nowy komentarz"
- Po kliknięciu na niego pojawi się formularz komentarza (uwaga - cała strona ładuje się ponownie, formularz znajduje się na jej dole)
- Wpisz wymagane dane (autor, tytuł, treść) i kliknij w znajdujący się pod formularzem jasnoniebieski link "Wyślij"
- Jeżeli nie chcesz pisać komentarza, kliknij w znajdujący się obok niego link "Zaniechaj"

Uprzedzając pytania - nie jestem pewna czemu dotyczy to tylko części treści. W przypadku niektórych artykułów jest to pewnie kwestia tego, że są starsze niż nowy mechanizm komentowania. W przypadku nowych artykułów z kolumn "Polecamy" i "Wydarzenia regionalne" nie mam pojęcia.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-08 21:38
dokładnie tak robiłam i otrzymuję komunikat, że nie jestem zalogowana
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-08-08 23:02
O, no proszę, faktycznie. Nawet się zastanawiałam, czy istnieje w komentarzach odrębny system logowania...

Twoje hasło i nazwa użytkownika z forum nie działa przy logowaniu do systemu komentarzy?
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-09 07:10

>Twoje hasło i nazwa użytkownika z forum nie działa przy logowaniu do systemu komentarzy?<


NIE
(wybacz denerwuje mnie to)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-08-09 10:39
Cóż - w poniedziałek Administracja przyjdzie do pracy, to zobaczymy.
A, nie denerwuj się. :-) Nie ma chyba specjalnie czym...
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-14 21:37
nie napisałaś, w który poniedziałek
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-14 21:50
Może chodzi o Wielki Poniedziałek?
Ale ten będzie dopiero w przyszłym roku.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-15 09:27
hihihi, dobry jesteś, Nachbar....
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-08-15 17:04
Cóż - jeżeli napisałaś do nich mejla (o ile pamiętam nie ma tutaj zwyczaju, żeby Admini reagowali na posty na forum) i nie odpowiedzieli, to... zawsze możesz napisać następnego mejla. Widać są zajęci, coś się zgubiło, poszli na urlop - istnieje mnóstwo możliwości. A ja tylko zwróciłam uwagę na to, że akurat kiedy zadawałaś pytanie był okres niepracujący. :-)
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-08-15 17:32
Boginka, nie myśl, że zgłaszam do Ciebie pretensje, nie.
Pretensje mam cały czas do Administracji, od początku te same, czyli co do likwidacji barier na forum i komentarzy artykułow. NIC się w tej sprawie nie polepszyło. Nie mów mi, że przeoczyli, nie wiedzą...,itp.
Nie wierzę!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wasza opinia (26645 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill