www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Do wszystkich rodziców a szczególnie dzieci niepełnospr.!!!! (5894 - wyświetleń)
- Autor hala63 Dodany 2008-07-26 19:56
Walczymy o zmianę przepisów w sprawie upokarzajaco niskich świadczeń. Więcej na ten temat na www.swiadczeniaon.fora.pl        Dziękujemy redakcji Integracji za zamieszczenie naszego apelu .Przyłączcie się do nas!             
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2008-07-26 21:13
No na Integrację to ja bym nie liczył. Jeśli szczytem ich możliwości to zamieszczenie paru linijek tekstu i to w dodatku jeszcze nie swojego, to szkoda gadać.
Nadrzędny - Autor hala63 Dodany 2008-07-26 21:36
Barnaba24 -Na razie chodzi oto by akcję rozpropagować .Aby dowiedzielo sie jak najwiecej osób.Ty też się możesz przyłączyć.Zapraszamy na w/w stronkę.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2008-07-27 17:12
nie no Akcja super, może w końcu tym politykom otworzą się oczy. Mnie chodziło tylko o działania Integracji. Przecież mogliby zrobić jakąś kampanię pokazującą jak wygląda prawdziwe życie rodzica dziecka niepełnosprawnego, co potrzebują w codziennym życiu (np. jakieś podnośniki, wózki) - ale takiego które wymaga stałej opieki, bo nie może się ubrać, umyć itd. Pokazywanie szczęśliwych i niepełnosprawnych-pełnosprawnych pogrąża Was i wasze dzieci. I oto mi chodziło.
Nadrzędny Autor marzena72 Dodany 2008-10-05 09:22
masz racje ze to super sprawa,tylko ci na górze tego nie rozumieja,dbaja tylko o wygodne stołki
Nadrzędny - Autor jagoda510 Dodany 2008-10-06 14:54
Bardzo ważna sprawa -świadczenia,ja też uważam że to bardzo upokarzające.Nie wiem czy da się cokolwiek zrobić bo ta bieda nie dotyka ludzi na stanowiskach .
Nadrzędny - Autor czeslawa grulich Dodany 2008-10-15 08:37
Da się zrobić poprzez telewizje, prase, trzeba nagłasniać problem naszych dzieci, iśc do posłow, składac interpelacje, óświadczenia, sama tak robie od trzech lat, czym nas wiecej tym mamy większe szanse na zwycięstwo.
Nadrzędny Autor stan2300 Dodany 2009-01-16 15:58
witam was bardzo serdecznie i zapraszam na str.www.forum.razem-mozemy-wiecej.com.pl jest to forum rodzicow walczacych z nienormalna rzeczywistoscia ,teraz w styczniu ma sie odbyc juz 3 spotkanie w ministerstwie wlasnie w naszych sprawach sa tam rowniez postulaty do wgladu z jakimi delegacja jedzie do warszawy  zapraszam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Do wszystkich rodziców a szczególnie dzieci niepełnospr.!!!! (5894 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill