www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Śpiączka (6051 - wyświetleń)
- Autor aura Dodany 2008-08-01 12:44
Witajcie szukam ludzi ,którzy byli w śpiączce. Mam nadzieje,żę ktoś obudził się pózniej niż ja (2 m-ce) a może ktoś taż przeżył śmierć kliniczną. Chcę powymieniać się doświadczeniami, spostrzeżeni i zobaczyć jak to na Was wpłyneło. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-01 13:44
ja mam takie doswiadczenie ,ze smiercia klliniczna
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-01 13:57
Nie wiem jak to nazwać, przez miesiąc byłam między jawą a ...nie wiem czym. Czułam się cudownie, a kiedy przychodziły przebłyski świadomości nie wiedziałam , dlaczego moi bliscy stoją przy mnie i płaczą. Miałam przy tym widzenia. Nie, nie tunelu , inne. Były bardzo miłe.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-01 13:59
Ja też otarta o śmierć  kliniczną... ale ........uciekłyśmy jej pani kostusze  tamtym razem ..

u mnie nie pozostawiło żadnych powikłań , lekarze byli aż zdziwieni , śniło mi się też coś ,ale nie powiem co.
Jak wpłynęło , najkrócej powiem pozytywnie , wiele rzeczy człowiek dostrzegł w innym obrazie, jestem  większą realistką, jakiś większy zapał do życia mam, ale był czas że bałam się zasypiać , czyli strach ,że się nie obudzę rankiem, albo już nigdy. To trwało dość długo .
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-01 14:28
Werbena ze mną było inaczej jak się obudziłam po raz drugi (zaopmniałam powiedzieć ) 1 raz po 2 m-cach na 1 tydz. a potem spałam jeszcze tydzień (myśleli ze się nie obudze ha..ha.. i nie wymienili cewnika) bo nerki przestały działac. A więc jak drugi raz wstałam nie było strachu, nawet bólu nie bardzo pamiętam (tylko jak wymieniali dreny po przebitym płucu) nie wierzyłam, że coś mi się stało (nawet to,że usiadłam na wózku)było dla mnie fikcją. Cekałam aż się zbudze i wszystko będzie tak jak dawniej. A jedno wiem napewno, ze po otarciu sie o śmierć zmienia się hierarchia wartości i masz odwagę zyć bez strachu przed śmiercią- wiemze tam gdzie byłam jest wspaniale!
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-01 14:14
Ja "spałam" 6 tygodni.
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-02 12:41
Kochani! Nie ma więcej przebudzonych? Myślałam, że akurat tu znajdę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Śpiączka (6051 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill