www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co Nam zalega na "wątrobie" (42407 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor aura Dodany 2008-08-08 21:49
Kochani otwieram nowy wątek, czyli to wszystko co nam się niepodoba i nas denerwuje czyli coś w rodzaju KSIĄŻKI SKARG I ZAŻALEŃ

Zauważyłam w naszym gronie istotę: fałszywą, obłudną i zakłamaną. Takiego żyworodnego ssaka który nosi miano (o zgrozo) człowieka. Jest to istota przebiegła taki "lisek chytrusek" a właściwie wilk w owczej skórze! Dla mnie nie ma żadnej wartości takie zaykłe 0 (czyt.zero). Niby chce pomóc, ale trzeba uważać by ci nie pomógł sie przewrócić. Podejżewam, że poza forum na priw tak jak i do mnie obsmarowuje innych forowiczów. Nie chcę robić zamieszania więc tę istotę nazwałam 0. To 0 będzie wiedziało, o kogo chodzi a wy mam nadzieje że gdy spadną wam opaski z oczu to ujżycie  sami. Nie chcę byście stracili wiarę w drugiego człowieka, bo nie każdy jest taki jak nasze 0 (słodka żmija, która krew wypije a dziury nie zrobi).
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-08-08 22:08
A któż to taki ? 
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-09 11:07
Fajnie, że wpadłaś na pomysł z tym wątkiem.
Jest tylko " małe ale".
Zaczynasz wątek i na samym wstępie obsmarowujesz jedną osobę z towarzystwa. Nie robisz tego otwarcie, podając konkretne zarzuty, ale w sposób podstępny. Nie podajesz, jak ta osoba się nazywa, aby uczestnicy forum stali się nieufni względem siebie. Jednocześnie zaznaczasz, że nie chcesz robić zamieszania.
Czy takie zachowanie nie posiada zmanion  fałszu, obłudy i zakłamania? Więc dokładnie te negatywne przymioty, które, rzekomo, zauważyłaś u innej osoby.
A jak okaże się, że Twoje spostrzeżenia są nietrafne?  W końcu ludzką rzeczą jest błądzić. Co wówczas zrobisz? Zapadniesz się pod ziemię, czy z honorem opuścisz towarzystwo?

Wybacz za to " małe ale", ale nie podoba mi się, że na Forum bardzo często padają podobne oskarżenia, panuje wzajemna nieufność, powstają spory i wzajemnie sobie "dogryzamy".
Fajnie, że założyłaś ten wątek. Może to rozładuje wzajemne animozje.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 11:23
hmm.... ? chciała byś!!!! ty masz prawo wyrażać swoje uwagi ale...Ale zastanówmy się jak to się ma do: "UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SAME SIĘ ODEZWĄ"
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 11:28
Od WERBENA Data 2008-08-09 10:39 Temat .?
witam
proszę
powiedz
tak ,taka jestem wolę  gorzką , najgorszą prawdę
czy
w temacie , dobrym , bardzo dobrym : co nam leży na wątrobie

ta osobą jestem ja ?

wywal ,proszę ,  bo tak lubię co źle zrobiłam .
tych okropnych kopów już tyle dostałam  ,że zapewniam zniosę kolejny .
ale kopy dzielą sie na
- te które pomagają
- te które mobilizują
- te które ........... są niesłuszne i bardzo bardzo bolą

to dostałam na priw
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 11:31
Ja też mam takie same zdanie jak Nachbar, nic dodać i nic ująć...
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 11:32
Możesz mieć masz takie prawo!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 11:46
Czemu robisz tyle wykrzykników, czy ja coś złego napisałem???
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 11:49
nie - nie napisałeś, ale chciałam zaznaczyć ŻE MASZ TAKIE PRAWO
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 11:57
A co do Werbeny, to nie mam na nią żadnych zarzutów, a należałoby odpowiedzieć na jej pytanie, jak ujawniłaś to co Ci napisała na PRIV. Ja Werbene szanuje bo wiem że ona jest dobrą przyjaciółką....
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 12:11
Możesz szanoać, możesz lubić, to od ciebie zależy kogo wybierasz na przyjaciół...
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 12:14
Do werbeny
To niby ja mam odejść z honorem?
A dlaczego ty tego nie zrobiłaś, tylko użyłaś szantażu emocjonalnego "że odejdziesz", by wszyscy cię prosili o zostanie i pisali jaka jesteś wspaniała. Przecież jeżeli ktoś chce odejść, to odchodzi, a nie straszy, że odejdzie...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 12:20
AURA JESLI KTOKOLWIEK MIALBY ODEJSC ,TO MIMO TWOJEGO POCZUCIA HUMORU I NIBY WESOLEJ NATU RY JESTEM PEWNA ZE WIEKSZOSC CHETNIE POZEGNA CIEBIE PO TYM CO ZROBILAS ,BO werbena jest tu szanowana i lubiana a ty wpadlas narobilas halasu i tyle nic tu po takich mąciwodach
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 14:11
Możesz mówić tylko za siebie.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 12:33 Zmieniony 2008-08-09 12:35
AURA....
Werbena nic nie pobroiła i ma zostać z nami a jak Ci się ktoś nie podoba lub go nie lubisz to nie odżywaj się do tej osoby lub omijaj ją... Tu nikt nikogo nie wygania z forum ....
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 12:21
Właśnie... To należy do każdego z nas, indywidualny wybór przyjaciół... Uważam że Werbena nic takiego złego nie napisała na twój priv, jedynie o coś pytała....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 12:14
AURA JESLI MOWISZa, powiedz i B OKOGO CI chodzi piszac w ten sposob ,psujesz atmosfere na forum albi napisz konkretnie o co i o kogo ci chodzi albo siedz cicho a od werbeny wara ,bo niewiele osob na tym forum dorasta jej do pięt
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 12:24
Brawo Malti, idziesz za Werbi, ja też.... Przybij PIĄTKĘ.....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 12:33
a ty to juz na pewno ,nie
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 12:43
to bylo do aury a nie do ciebie norbi ,tylko tu wskoczylo
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 13:53
sama nie dorastasz, skoro mnie nie znasz to lepiej SIEDZ cicho
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 14:22
SLUCHAJ MALA NIEMADRA A TAKA ZARdnawracaj tam z kad przyszlas albo pisz sobie do upojenia ja ztoba koncze ze szczurem nie bede gadac koniec!!
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 14:31
to po co piszesz i to jeszcze i to z błędami! ha.....ha....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 12:16
tu nachbar ma racje jestes tchórzem
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 14:12
a ty co sędzia?
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 14:21
Mów za siebie! Nie jesteś adwokatem, a to nie rozprawa.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-09 12:44
Witam
zadałam pytanie owszem na priv, dlatego ,że nikt inny , nie nazywa drugiego człowieka zerem ,i to Ty założyłaś ten wątek , nie mogę pytać innych , bo tak nie powiedzieli .
Jeśli inni coś powiedzieli - i wiem kto i co , to do nich osobiście skierowałam swoje pytanie, do danej osoby  , wyjaśni się .
Nie powiedziałam , że odchodzę , gdzie to niby jest ?  ja wiem że nigdzie tak nie napisałam ,

>Więc  To ja ustąpię miejsca , niech wrócą  WSZYSCY co dawniej tu pisali , ja będę z Wami sercem i duszą i czytać będę .....>
>ja sobie tu jestem
>ale nikt nic nie mówi i nie pisze
>mówiłam przecie ,że z Wami jestem, bo rozstać się nie umiem , siedzę sobie cicho i słucham i czytam ...>>


nie idzie o to , aby odejść , o każdym tu mowa .
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 12:47
Werbi...
Ja też nie widziałem abyś gdziekolwiek pisałaś o twoim odejściu, szanujemy Cię bo potrafisz zawsze załagodzić ostre sprawy, szanujemy Cię również za to że potrafisz znaleźć  z każdym wspólny język a to oznacza że jesteś dobrą przyjaciółką....
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 14:26
To ja ustąpię miejsca , niech wrócą  WSZYSCY co dawniej tu pisali , ja będę z Wami sercem i duszą i czytać będę .....

No to teraz widzisz .
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 14:26
Masz to na nocnych rozmyślaniach
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-08-10 20:38
Aura-ja cię serdecznie powitałam nazywając dobrą Aurą.
Temat jaki założyłaś nie jest zły,ale z założenia powiela inne tematy.
Od czasu do czasu zdarza się jakiś "mąciwoda"-ale mówimy o tym wprost
nie stwarzając dwuznacznych sytuacji.
Na koniec - AURO--złamałaś zasadę- nie cytujemy na forum wiadości prywatnych.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-10 15:03
Niesłusznie ustępujesz, Auro.
Przeanalizuj tytuły wątków w "Kawiarence": "Przyjaciele", Pakt o nieagresji", Miłość".
Czy zmieniło to atmosferę na Forum?    Nie.
Twoja propozycja, aby wyrzucać to, co "zalega na wątrobie" była kolejną próbą, aby zaprzestać kłotni.
No i jak się to skończyło?   Następną kłotnią.

Masz teraz okazję powiedzieć o swoich spostrzeżeniach i wyjawić nazwisko  osoby, o której pisałaś. Nie musisz się krępować. Oni bez skrępowania zaatakowali Ciebie. Widocznie czuli się zagrożeni, że to wyjawisz. A więc potwiardzili, że nie są pewni siebie.
Nie zauważyli, że na koniec sowjego postu napisałem:

>Fajnie, że założyłaś ten wątek. Może to rozładuje wzajemne animozje.>


Złość zaślepiła Ich do tego stponia, że nie zauważyli tego. Nie rozładowało to wzajemnych animozji.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-08-10 21:24

>Twoja propozycja, aby wyrzucać to, co "zalega na wątrobie" była kolejną próbą, aby zaprzestać kłotni.


No i jak się to skończyło?   Następną kłotnią.

Wiedz ,że  tylko mój głos cię broni . Auro nie daj się tej kupie mięsa i wystrzel . Daj znak . Nam . My zaś pokażemi ci drogę ,tą jedyną . My świadk0wie  Poradziwych Słow Pana,jresteśmy twoim kierunkowskazem do zbawienia . My Słódzy Prawdziwego Słowa potrafimy ciebie zbawć ...Czy ty myslisz,że aura ma tylko jedną szarą kmórkę,zakupioną w pr4omocji ??? Mącisz wodę . Pozdrawiam :-) - już po kąpieli .
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-11 04:50
Ja nie ustępuje, będę tu pisała przecież nie wybieram się tylko nie będę już taka miła! Niektóży nie zasługują na dobro. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-09 13:25
wspaniała , a co to znaczy ?

nie ma wspaniałych , idealnych , niezastąpionych , i tych co najwięksi ,
bo nikt nie wie , nikt , kto  jest lepszy od kogo ,
w każdym człowieku siedzi Coś co jest dobre i prawidłowe
jedni mają to na wierzchu , drudzy trochę dalej w sercu ,
może to jest czymś przygaszone ,ale jest .....

nikt nie jest zerem .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-09 13:32
Nigdy w życiu nawet największemu wrogowi nie powiedziałabym, że jest zerem.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-09 14:19
auro
jak trzeba będzie to zrobię to raz jeszcze , stanę w obronie ludzi z forum , tak potrzebna jest odwaga , aby temu zaprzeczyć , nikt nie jest zerem
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-08-09 14:33
Witam  !   zajrzałam   a  tu  same  kłótnie   ,   polubiłam   to  forum    i  osoby : ,   Lid,  Elle   ,Malwe  , Werbene  i  chłopaków  ,wszystkich  nie  wymienie    ale Osobiście  nie  mam  nic  do  NICH   ,    a  porady    jeśli  KTOŚ  potrzebuje   -     Każda   z osób  posduwa jakieś  rozwiązanie   dlatego  nie jestem  zwolenniczką   kłótni  i   jestem  za  tym  żeby  WERBENA   nie odchodziła   .   Pozdrawiam    Całą  Gromadę   :-))  
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 16:11
Ja też nie chcę aby nasza Werbi nie odchodziła bo to "RÓWNA BABKA", miła i co najważniejsze MĄDRA i UPRZEJMA...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-09 16:19
:-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 16:27
Lidian...
Gdyby o Ciebie chodziło to też tak samo postąpiłbym.... jak do naszej fajnej Werbi....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-09 16:34
:-) :-)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-09 16:46
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-09 16:48
Chodźcie do kawiarenka. Nam nic nie zalega na wątrobie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 16:52
JASNE
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-10 20:51
Auro-napisałam do ciebie pod postem z 9.o8.,nie pisze na priw,w obawie że ujawnisz na forum.
Różnie mi tu bywało, ale  mam zasadę-jak coś do kogoś mam -piszę wprost bez ogródek.
Myślę,że różne zastrzeżenia wiele osób może miec do mnie ,ale mniemam że doceniają
moja szczerość.  Jeszcze raz pozwolę sobie wyrazić moją opinię iż ten temat jest niepotrzebny,
ponieważ jest kilka wątków o zbliżonej tematyce.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-11 04:55
Dobrze zauważyłaś to jest  "moja opinię" i tylko za siebie pisz inni mogą i mają do tego prawa! -by sądzić inaczej.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-11 09:48
Czytałam właśnie wszystkie opinie-nie widziałam pozytywnej,
Auro-byłaś taka wesoła -co się stało?Jeśli tobie coś "leży na wątrobie" po prostu napisz o tym.
Jest kilka tematów do wyboru.Poczytamy,może coś razem zaradzimy?.
A napastliwość - może raczej zachowajmy ją -choć trochę w innej formie - do naszej codziennej walki o byt.
Tutaj - nie powinna mieć miejsca,więcej nas łączy niż dzieli i tego się trzymajmy.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-11 11:36
Napastliwość? przecież to osoby z tego foum napadły na mnie, że ośmieliłam się powiedzieć głośno to co inni podejżewali.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-08-11 11:43
Pewnie lepiej by było gdybyś napisała otwartym tekstem do kogo i za co - masz uzasadnione pretensje . Pozdrawiam :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co Nam zalega na "wątrobie" (42407 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill