www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / czy ktoś ma dziecko chore na mukopolisacharydozę błagam o ko (1736 - wyświetleń)
- Autor papryk119 Dodany 2008-08-11 16:47
czy ktoś ma dziecko chore na mukopolisacharydozę , żyję w okropnej niepewności , czekam na wynik badania poziomu mukopolisacharydów w moczu , przeczytałam jak zachowuje się dziecko chore na którąś z chorób spowodowaną tym zaburzeniem , jestem w szoku , błagam podzielcie się  ze mną informacją jak rozwijało się wasze dziecko do trzeciego roku życia , mój syn bardzo często gryzie w nogi tak ma od małego ma trzy lata jest bardzo prędki i ma grube rysy twarzy według pani genetyk , to może być postać Sanffilipo, jestem na skraju głębokiej depresji
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-11 16:56
Jest na forum wątek forum rodziców. Myslę, że tam prędzej znajdziesz osobę, której potrzebujesz. Życzę Ci wiele siły, wytrwałości i zdrowia dla Ciebie i Twojego dziecka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / czy ktoś ma dziecko chore na mukopolisacharydozę błagam o ko (1736 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill