www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do kursu j.migowego, grafiki komputerowej, i. (2220 - wyświetleń)
- Autor mila176 Dodany 2008-08-14 00:41
Witam
Jestem osobą niesłysząca, chciałabym nauczyc sie języka migowego, zrobic kurs grafiki komputerowej i kupic komputer. Posiadam całkowitą niezdolnośc do pracy (tzw II grupę) ze względu na inne choroby oprócz niedosłuchu. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia musze sie tez przekwalifikowac (stąd j. migowy, grafika komputerowa i komputer). Czy mam szansę na jakiekolwiek dofinansowanie do tego typu rzeczy i skąd? Prosze o rade gdzie mogę sie udac po pomoc, nie jestem w stanie sama sfinansowac sobie kursów i zakupu komputera. Bardzo prosze o szybka odpowiedz.
Z gróry dziekuje.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-08-21 09:26
Z tego co pamiętam część kursów prowadzących do przekwalifikowania (współ)finansuje Urząd Pracy. Pytałaś ich?

Pozdrawiam

[EDIT: Dla porządku - nie jestem pracownikiem Centrum, moje odpowiedzi nie są "pewne"]
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do kursu j.migowego, grafiki komputerowej, i. (2220 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill