www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Problemy z PFRONem (3592 - wyświetleń)
- Autor Michal56 Dodany 2008-08-19 12:06
Witam!
Postanowiłem podzielić się dobrymi informacjami z każdym kto zatrudnia osoby niepełnosprawne, lub sam prowadzi przedsiębiorstwo i jest osobą niepełnosprawną.
Zatrudniam 3 osoby niepełnosprawne i miałem kłopoty z uzyskaniem dofinansowania z PFRONu.
Biura rachunkowe nawet nie chciały się tym zajmować-niedawno znalazłem niezłą firmę, która składa za mnie dokumenty do Funduszu i zajmuję się wszystkim co z Funduszem związane. Teraz nareszcie dostaje bezproblemowo pieniądze.
Jak ktoś ma podobne problemy co ja kiedyś to niech pisze do mnie na maila, to podam namiary na tę firmę.
pozdrawiam, Michał
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-19 12:48 Zmieniony 2008-08-19 13:43
Michale, czemu nie podasz namiarów na tą niezłą firmę, która składa za Ciebie dokumenty do Funduszu i zajmuje się wszystkim co z Funduszem związane???? Bez pisania e-maili do Ciebie....

Pozdrawiam...
Nadrzędny Autor Michal56 Dodany 2008-08-19 16:43
Witam,
Chciałbym umieścić kontakt do firmy, ale nie mogę z powodu regulaminu:

4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
a) sprzecznych z prawem,
b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
c) propagujących przemoc,
d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
f) naruszających prawa autorskie,
g) reklamowych i promocyjnych.

Już nie raz miałem sytuację, że posty były usuwane, konto blokowane, gdyż umieszczałem publicznie dane kontaktowe.
Jak chciałbyś do nich kontakt, to mogę Tobie wysłać mailowo.
Pozdrawiam, Michał
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-19 17:33
Norbi coś mi tu nie pasuje. Zamiast podawać e mail napisz do Michała na priv z forum. Też dojdzie.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-08-19 18:44
Michale zacytowany przez Ciebie regulamin tego forum  ..  Ma się nijak do Twojego stwierdzenia..  jakoby umieszczenie linka do firmy pomocowej  w wypełnianiu stosownej  dokumentacji... byłoby łamaniem regulaminu..
Skąd  taki pogląd..??
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-19 21:05
No, właśnie... Skąd taki pogląd????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Problemy z PFRONem (3592 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill