www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie (2179 - wyświetleń)
- Autor Waldemar Dodany 2008-08-19 17:29
Jestem częściowoniepełnosprawny / po udarze /.Na jakie dofinansowanie oraz rfundowanie może liczyć ewentualny pracodawca?Jest to dla mnie istotne gdyż chcę podjąć pracę a mam możliwość podjąć ją i blisko
i szybko.
POZDRAWIAM W&W
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-08-19 17:34
Witam,
Nie jestem pracownicą Centrum Integracji więc ta odpowiedź nie ma stempla absolutnej fachowości, ale ostatnio podawałam szczegóły dotyczące dofinansowań: znajdziesz je w tej wypowiedzi (kliknij), obejrzyj sobie podane tam linki.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2008-08-28 08:15
Dofinansowanie do wynagrodzenia oraz refundacja składek na ubezpieczenie społeczne jest uzależniona od kilku czynników, między innymi od wielkości zakładu pracy, od tego, czy jest to Zakład Pracy Chronionej czy pracodawca na rynku otwartym, od stopnia niepełnosprawności, od sposobu rozliczania się pracodawcy z PFRON. Dokładne informacje znajdzie Pan pod adresem:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/5435?action=SetBrowseMode&mode=preview
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie (2179 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill