www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie do wozka elektrycznego (2882 - wyświetleń)
- Autor Gosiaczek133 Dodany 2008-08-29 14:40
Dostalam dofinansowanie do wozka ale kwota jest niska a wozek ktory chce kupic  jest drozszy od kwoty dofinansowania.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-08-29 14:46
Jak sama nazwa wskazuje - PFRON udziela jedynie "dofinansowania", nie "finansuje" (w tym wypadku) zakupu.
Możesz kupić wózek tańszy lub dołożyć brakującą kwotę - nie ma innej alternatywy. Takie są warunki programu a PFRON ma dosyć dużą dowolność w decydowaniu, komu i ile przyznać.
Nadrzędny - Autor Gosiaczek133 Dodany 2008-08-29 14:59
nie moge kupic wozka tanszego gdyz bedzie mnie ograniczal a nie dowozil do celu .mieszkam na wsi a do najbliszego miasta mam ponad 10km.drogi tez bywaja nierowne i gorzyste i jest mi potrzebny wozek terenowy a za 12tysecy ktore dostalam nie kupie takiego wozka
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2008-08-29 16:04
Domyślam się, że właśnie w tym problem, ale jakiej pomocy w takim razie oczekujesz - bo, poza lakonicznym stwierdzeniem faktu w pierwszym poście, nic konkretnego nie wyraziłaś...
Szukaj szybko pieniędzy w innych źródłach - OPS, sponsor prywatny, fundacje.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-29 16:15
witam
masz na myśli z PFRON , tak?
to prawda - dofinansowanie do sprzętu ortopedycznego ,
+ część kosztów z kasy chorych - skierowanie chyba masz na wózek  ,
a pozostałą różnicę musisz zorganizować sama , pamiętaj  jednak ,że musisz zdążyć kupić wózek w tym roku kalendarzowym ,
bo jak się nie wyrobisz  to przepada Ci wszystko , od nowego roku będziesz musiała na nowo ubiegać się o dofinansowanie z PFRON .
Nadrzędny Autor Gosiaczek133 Dodany 2008-08-29 16:42
ja juz mam dofinansowanie i mam czas do 8 wrzesnia aby znalesc wozek i sponsorow aby mi dolozyli do sakupu ale jak na razie to nie ma chetnych
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie do wozka elektrycznego (2882 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill