www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Mamma mia - byłem sobie dzisiaj ... (4024 - wyświetleń)
- Autor amalian Dodany 2008-09-04 19:57
w kinie . Multikino sponsorowało mój bilet (mający I-szą grupę mają darmowe wejście w Multikinie )ja zaś z przyjemnością zaprosiłem żonę na fajny lekki film musical - komedię . Kto lubi Abbę i jej przeboje ,ale również Meryl Streep lub P. Brosnan powinien film zobaczyć  .Ach te dzwony i i falbaniaste kołnierze koszul z dekoltem do pępka... Dwie zadziwiające widza godziny  a co najważniejsze jest to film który się skończył a sala nie pustoszała  . Naprawdę warto zobaczyć .
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-04 20:05
DZIĘKI ZA INFO POZDRAWIAM COEBIE I ŻONĘ
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-04 20:14
To super że miałeś rozrywkę
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-04 20:21
JA TEŻ MOŻE SIĘ DO KINA WYBIORĘ
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-09-04 21:59
Tak Elu ,to wspaniała sprawa móc odskoczyć i wyjść a już do kina na dobry film to szczęście . To ogólne mordobicie i krew,krew,krew przeraża . Więc ten film jest zaprzeczeniem tej wszechobecnej przemocy . Nie ma dużo do przekazania ,ale to co ma robi to tak śmiesznie lecz profesjonalnie ,żę chce sie patrzeć - naprawdę . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-09-04 20:40

> Multikino sponsorowało mój bilet (mający I-szą grupę mają darmowe wejście w Multikinie )<


Pomyliłem się osoba z - i tu nie wiem którą grupą bo sam poruszam się wózkiem i nikt mnie nie prosi o wylegitymowanie się w kasie kina . Więc ja mam zniżkę na zakup biletu a osoba towarzysząca  nie płaci za bilet .
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-09-05 06:29
cześć

>fajny lekki film musical - komedię>


a czy można prosić o tytuł
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-09-05 10:02
Witam Werbeno . Przepraszam za zwłokę ,ale musiałem przygotować wszystko do obiadu ,bo im bliżej pory obiadowej tym mniej sił we mnie .  Tytuł filmu o jakim piszę to ' Mamma Mia ' .  Z filmu wyszełem ' wstrząśnięty nie zmieszany ' śpiewem i obrazem ;-) . Naprawdę warto . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-09-05 10:20
dzięki , trzeba się skusić i obejrzeć
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Mamma mia - byłem sobie dzisiaj ... (4024 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill