www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy mozna się odwołać od decyzji pfron?? (5008 - wyświetleń)
- Autor poczka Dodany 2008-09-09 08:10 Zmieniony 2008-09-09 08:15
Witam!
jeśli jest juz podbny watek to prosze o nakierowanie mnie a jesli nie to proszę o pomoc
W wyniku pewnej sytuacji nie rozliczyłam sie z pfronem chodzi o program student dostałam pismo ze musze oddać im wszystko cała kwote a posiadam w domu rachunki za czesne czy istniej mozliwość odwołania sie i rozliczenia teraz z nimi? Jeśli tak to na jakich zasadach?? Z góry dziękuje za pomoc

Mam jeszcze drugie pytanie ubiegłam się o laptopa z programu "Komputre dla Homera 2003" i dostałam ciekawa odpowieć że nie przyznają mi dofinansowania ponieważ "nie stwierdzono schorzenia wzroku w stopni kwalifikujacym sie do uczestnictwa w programi" jest to bardzo dziwne dla mnie ponieważ 4 lata temu dostałam dofinansowanie na komputer czyżby nagle mój wzrok sie polepszył?? Chciałabym :-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-09 08:45
W sprawie 2 - jesteś pewna że regulamin programu Komputer dla Homera się nie zmienił?
Nadrzędny Autor poczka Dodany 2008-09-09 08:49
przed złozeniem wniosku czytałam wszystko i nawet byłam się zapytac co i jak i się w pełni kwalifikowałam
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2008-09-15 10:28
Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, powinna Pani jak najszybciej skontaktować się z oddziałem PFRON do którego składany był wniosek, w celu wyjaśnienia przyczyny nierozliczenia się na czas. Istnieje możliwość, odwołania się i rozliczenia z posiadanych rachunków po czasie, jednakże przyczyna opóźnienia musi być odpowiednio udokumentowana.

Co do pytania drugiego, również należy skontaktować się z oddziałem PFRON (w którym składany był wniosek) i przedstawić szczegóły.    
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy mozna się odwołać od decyzji pfron?? (5008 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill