www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / MAM DO PODAROWANIA (2777 - wyświetleń)
- Autor szczerbaty Dodany 2008-09-10 11:32
MACIE WIELE ZBEDNYCH RZECZY KTORE NAPEWNO BY SIE PRZYDALY INNYM.
JEZELI UWAZACIE ZE JUZ SIE NIMI NACIESZYLISCIE TO PODARUJCIE KOMUS KOMU SPRAWIA RADOSC LUB BEDA POTRZEBNE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-09-10 13:41
Szczerbaty uważam, że to jest super pomysł. Jednak czy osoby z forum będą na tyle odważne, żeby podać swój adres na ewentualną wysyłkę tych rzeczy. Chyba , że masz inny pomysł na przekazanie rzeczy którymi jak to powiedziałeś "nacieszyliśmy się".
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-09-10 14:45
ja zglosilam to co mam do oddania w poprzednim watkuSzczerbategow ogole wydaje ni sie ze wysylka bedzie problemem bo jak osoba nie chodzaca mawyslac paczke i to np.duza, no i za co? przepraszam moze tworze sztuczny problem ale juz kiedys zaoferowalam ten komputer osobie z forum,ktora ponoc nie miala szans na zaden ale do niczego nie doszlo no chyba ze ktos by przywiozldo domu ,wiec nie wiem ja mam i moge oddac
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-09-10 14:57
Wiesz Malt, ja oddaję instytucjom charytatywnym. Oni sami zabierają. Mają własny transport. Jeżeli nikt od Ciebie nie zechce tego kompa , to zadzwoń do takich instytucji.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-09-10 19:16
Lid te instytucje charytatywne często gęsto sprzedają a nie przekazują za darmo. Wiadomość sprawdzona. Facet poszedł posiedzieć. A ile jest takich jak on?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-09-10 20:21
Tam gdzie oddałam jest pewne, że dostają ludzie w potrzebie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / MAM DO PODAROWANIA (2777 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill