www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Uczeń na wsi - Windows (4141 - wyświetleń)
- Autor zazetka1 Dodany 2008-09-12 10:32
Witam chciałbym się dowiedzieć czy program uczeń na wsi obejmuje także oryginalnego windowsa vista albo xp?
I czy np. mogę kupić oryginalnego MS Office 2007 small buisness albo enterprise np. za 300zł?
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-12 14:59
Mała podpowiedź komputerowa: istnieje darmowa alternatywa dla MS Office, czyli Open Office. Jest to program pod pewnymi względami różny od MS Office, ale powinien wystarczyć przynajmniej do takiego podstawowego użytkowania w związku ze szkołą. Nie jest to w każdym razie byle chłam, a produkt którego można całkiem sensownie używać zamiast MS Office.
Tu znajdziesz wyjaśnienia o statusie prawnym i darmowości użytkowania Open Office

Szanse znalezienia tych konkretnych edycji MS Office za takie pieniądze są raczej niewielkie. Polecam strony służące do porównywania cen, w rodzaju www.ceno.pl

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-09-12 17:15
Po co ci smail biznes  Office..?
a za 200 złotych ma 3 stanowiska
http://sklep-centrumxp.pl/232.aspx
Niemniej Koleżanka ma racje Open jest darmowy i dobry..
Nadrzędny - Autor zazetka1 Dodany 2008-09-13 10:35
Witam
Chciałbym się dowiedzieć jeszcze czy dostanę od nich jakiś list z informacją czy otrzymałem stypendium?
A i czy mogę kupić droższe rzeczy np. halówki za 150zł?
I czy można także kupić w ramach tego programu jakąś odzież np. bluzkę albo buty ale nie na gimnastykę tylko do szkoły?
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor magdan10 Dodany 2008-09-13 14:13
Witaj.
W mojej gminie było tak: że podpisywałam umowę i stąd wiedziałam że mam przyznane dofinansowanie.

Tutaj na stronie masz katalog co możesz kupić: http://www.pfron.org.pl/portal/pl/85/85/Procedury_realizacji_oraz_zalaczniki.html

i spokojnie możesz kupować droższe rzeczy, przynajmniej mi tego nie kwestionowali - po prostu kupowałam porządniejsze rzeczy, na które bez dofinansowania bym sobie nie pozwoliła.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Uczeń na wsi - Windows (4141 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill