www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PCpr (2222 - wyświetleń)
- Autor jagoda 12 Dodany 2008-09-19 13:07
Mam w naszej okolicy duży problem z PCPR-em.Zawsze jak tam idę to albo nie mają czasu,albo mnie ignorują.O cokolwiek proszę,Pani twierdzi,ze są inni ważniejsi,a wiem ze wcale tak nie jest.Czy mozna to jakoś zmienić?powiem szczerze,szukam sposobu,zeby ich ustawić,bo to oni są dla nas ,prawda?Po co istnieje katalog likwidujacy bariery i ustawa,skoro i tak kazdy Pcpr ma swoj katalog wewnętrzny.WSzystkich kontrolują,a PCPRÓW nie trzeba,Nie wiem moze ja nie mam racji-opisuję sytuacje;Wchodze do pcpr i mówie ze mam schody i dziecko na wózku,,no to Pan mi mowi,kierownik zreszta,ze schodołazy,ale musiałabym do nich dołozyc 3 tyś.Mówie mu ze nie mam tyle i prosze o dofinansowanie do płytek antypoślizgowych na schody zewnętrzne i balustrady,bo zeszłej zimy z nia spadłam.a on do mnie że w gre wchodza tylko schodołazy a jak nie mam na dolozenie ,to cytuję:MUSI SOBIE PANI RADZIC <TAK<JAK DO TEJ PORY"-oceNcie to Prosze sami
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-09-22 21:41
PODEJRZEWAM ZE NIC NA TAKIE CHAMNSKIE ZACHOWANIE NIE PORADZISZ BO TO JEDNA RODZINA I WSPIERAJA SIE NAWZAJEM ZEBY UTRZYMAC CIEPLE KRZESELKA KTORE JUZ IM SIE PRZYKLEILY DO DUP I TO NIE TYLKO DLATEGO ZE MAJA ZNAJOMOSCI. NAPISZ W TEJ SPRAWIE DO STAROSTY BO JEZELI SIE NIE MYLE TO POD NIEGO PODLEGAJA .
JA BYM NIE PISAL NA TWOIM MIEJSCU BO TO JEDNA KLIKA .NAPISZ DO KOGOS Z POZA SWOJEGO MIASTA. MOZESZ JESZCZE ISC DO KTOREGOS Z BIUR POSELSKICH W SWOJEJ OKOLICY. TAM BYM TEZ NIE POSZEDL BO W POLSCE WSZYSCY MYSLA JAK SIE POZBYC ON I JESZCZE MIEC Z TEGO ZYSK. POWODZENIA
Nadrzędny Autor nova Dodany 2008-09-23 12:42
Wiecie u mnie jest tak samo i zastanawiam się także kto nad nimi czuwa i dlaczego ustanawiają cytuję ''swoje wewnętrzne przepisy''? Mam dwójkę dzieci niepełnosprawnych do 16 roku życia, jedna całkowicie leżąca druga biegająca ,żwawa.Obie do 16 roku życia. Dostałam różne kwoty dofinansowania na turnus rehabilitacyjny (starsza dostała więcej) i jednego opiekuna ''bo przecież obie są pani córkami i to są nasze WEWNĘTRZNE PRZEPISY''. Pytam się jej ''Mam się rozdwoić? Chcę jechać tak aby obie jak najwięcej skorzystały a wiadomo jak jedna na wózku, druga rozbiegana to jest to raczej trudne w realizacji''. Odp.''To pani problem ,musi sobie pani sama poradzić.''
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PCpr (2222 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill