www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Sprawny dojazd - obszar A (2276 - wyświetleń)
- Autor Darecki Dodany 2008-09-22 20:55 Zmieniony 2008-09-22 21:39
Na wstepie serdecznie wszystkich witam. Bede sie streszczal , a wiec przejde do sedna sprawy. Skladalem tego roku ,w kwietniu wniosek o przyznanie dofinansowania zakupu nowego auta. Dzisiaj dostalem decyzje w tej sprawie ,gdzie pisze cyt.:

....."Pana wniosek zostal pozytywnie zaopiniowany przez Komisje , jednakze z uwagi na wysokosc srodkow finansowych przeznaczonych na realizacje pilotazowego programu "Sprawny dojazd" w biezacym roku oraz ustalona przez Komisje kolejnosc przyznawania dofinansowania, z powodu wyczerpania limitu przewidzianego w planie finansowym PFRON na 2008 rok, udzielenie Panu pomocy w zakupie samochodu nie jest aktualnie mozliwe"....

i jeszcze ponizej pisze...cyt.:

...."W przypadku pojawienia sie jeszcze w biezacym roku mozliwosci zwiekszenia srodkow finansowych w  planie finansowym PFRON na realizacje przedmiotowego programu, a takze w przypadku rezygnacji Wnioskodawcow z przyznanego w ramach programu dofinansowania, realizowane beda kolejne wnioski wg ustalonego przez Komisje porzadku. O ewentualnej mozliwosci dofinansowania zostanie Pan poinformowany niezwlocznie, odrebnym pismem."....

wszystko jest tu jasne , a moje pytanie brzmi:

1. Jezeli w tym roku (2008) nie dostane zadnego pisma odnosnie przyznanego dofinansowania , to w nowym roku (2009) kalendarzowym musze ponownie skladac wniosek wraz z cala dokumentacja jak poprzednio?

2. Mam rozumiec , ze jestem w kolejce i musze poprostu tylko czekac bez skladania nowego wniosku i czekac na pismo o ktorym mnie zapewniano ze dostane jak tylko znajda sie srodki lub tez ktos z Wnioskodawcow zrezygnowal?

narazie tyle

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-09-23 07:06
Z tego co ja wiem to w przyszłym roku znów będziesz musiał składać wniosek.
Nadrzędny Autor Darecki Dodany 2008-09-23 08:02
Dzwonilem wlasnie w tej sprawie do mojego PFRONU i dowiedzialem sie iz jesli nie dostanie sie pisma o przyznaniu dofinansowania to ponownie w nowym roku trzeba skladac wniosek. Takze trzeba czekac :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Sprawny dojazd - obszar A (2276 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill