www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Uchwyty do łóżka - gdzie kupić? (5528 - wyświetleń)
- Autor Maciej Ch. Dodany 2008-09-28 13:41
Witam, niedawno kupiłem używane łóżko z poręczmi "bałkańskimi"(całe zabudowane), niestety jest bez uchwytów. Może ktoś wie gdzie mozna je kupić lub dorobić?? Oprócz tego poszukuje krzesła do kąpieli, nie mam pojęcia jakie jest najstabilniejsze, nie mam obydwu nóg i poszukuje czego solidnego.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-28 16:35
POPYTAJ W SKLEPACH RECHABILITACYJNYCH
Nadrzędny Autor bosaczek Dodany 2008-09-29 09:18
spróbujcie poszukać u nich

www.sklep.mago.com.pl

jak nie mają to można zadzwonić i jak się poda projekt to są w stanie wykonać
Nadrzędny Autor katerina404 Dodany 2009-01-22 10:52
Witaj
Miałam ten sam problem z uchwytami do łóżka. Uchwyty potrzebne mi są dla mojej mamy chorej na Parkinsona. I wiesz co wymyśliłam. Znalazłam rozwiązanie w sklepie z balustradami. Podaje Ci link i zobacz jakie są piękne balustradki małe montowane do ściany. Widać, że są solidne. Po przeciwnej stronie łóżka można dać balustradę małą przymocowaną do podłogi blisko łóżka. Podaję Ci link do galerii. Jak to zobaczyłam, to stwierdziłam, że pomysł jest świetny, bo jednocześnie będzie stylowo, estetycznie i nie szpitalnie, a poza tym funkcjonalnie.

http://www.allmet.pl/balustrady,mosiezne,mosiezna,10.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Uchwyty do łóżka - gdzie kupić? (5528 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill