www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ile się czeka na decyzję sądu??? (5436 - wyświetleń)
- Autor karmen79 Dodany 2008-10-06 22:21
Witam
Złożyłam odwołanie do sądu pracy.Staram się o rentę socjalną.Byłam już u lekarz orzecznika. Wiecie może ile się czeka od takiej komisji do wyroku sądu???
I czy teraz będę miał sprawę w sądzie , czy opinia zostanie wydana zaocznie?

Dziękuję za pomoc
Nadrzędny - Autor lusia727 Dodany 2008-10-13 07:16
Witam
Przepraszam że się podpinam ale też złożyłam odwołanie do sądu , a nawet już miałam badanie przez biegłego lekarza (który nic mi nie powiedział oprócz tego że mam czekać od 2 do 4 tygodni).Jestem na rencie od 1992 do tej pory całkowicie niezdolna do pracy ale od maja tego roku uznano że ozdrowiałam i teraz mam rente ale z częściową niezdolnością do pracy. Czy jeżeli opinia biegłego lekarza będzie nie na moją korzyść to sąd może odebrać mi to co już mam? Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś wie. Dziękuję.
Nadrzędny - Autor karmen79 Dodany 2008-10-13 22:38
Witaj

Dziękuję za odpowiedź.Wreszcie usłyszałam jakiś konkret.
Przykro mi ale ja nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie

Cieplutko pozdrawiam
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-10-14 07:57

>>>Czy jeżeli opinia biegłego lekarza będzie nie na moją korzyść to sąd może odebrać mi to co już mam? Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś wie. Dziękuję. <<


S
Ty skarżysz decyzję ZUS .. niie zgdadzasz się z decyzją ZUS.. albo sad  pozostawi to co masz lub zmieni  decyzję ZUS zgonie z Twoją wolą innej możliwości

brak
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ile się czeka na decyzję sądu??? (5436 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill