www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / niepełnosprawni studenci - pokonywanie barier (4996 - wyświetleń)
- Autor olla Dodany 2008-10-10 18:48
polecam tekst na ten temat: http://www.edukacyjnykrakow.pl/?cget=artykul&from=224
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-10-10 23:15
Olu, sprawa z tym Krakowem to jest kropla w morzu, tak, powinno być wszędzie a tak nie jest i długo nie będzie.....

Pozdrawiam....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-11 16:59
Co ciekawsze link wymienia AGH w Krakowie....no cóż co prawda byłam tam dwa lata temu,ale schody od zewnątrz musiałam pokonać o własnych siłach....Nie wszystko to tak pięknie wygląda jak się mówi...poczty itp placówek bez barier też trzeba poszukać a jak nie znasz miasta to już tylko problem ON
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-10-12 12:07
No, to jest prawda, Elu....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-12 16:31
Norbi chociaż tu się zgadzamy :-)))) czyli nie zawsze stoimy po przeciwnej stronie....Kraków znam dość dokładnie i wiem, że naprawdę trzeba czasem mieć stalowe nerwy by nie kląć i tak np. ul Długa o ile dobrze pamiętam do tramwai wsiada się z...... Boże dopomóż, ale trudno nawet na zdrowych nogach, a cóż mówić kiedy nogę trzeba podnieść ręką.... Bariery były i będą zawsze niestety :-(
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-10-12 20:24
TAAAK, u nas w Polsce były, są i będą do puki POLACY pozbędą złego myślenia na temat "ON" a ludzie powołani do likwidacji tych "BARIER POWAŻNIE DO ROBOTY A NIE PIERDZIEĆ W CIEPŁE FOTELE to wciągu pięciu lat znikałyby te GŁÓWNE BARIERY.....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / niepełnosprawni studenci - pokonywanie barier (4996 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill