www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / pytanie?? (4210 - wyświetleń)
- Autor monikaa Dodany 2008-10-11 20:17
witam wszystkich! mam problem gdyż piszę pracę licencjacką na temat ,,bariery architektoniczne i komunikacyjne osób niepełnosprawnych'' i potrzebuje pomocy naukowych mogą być to książki, czasopisma lub strony internetowe. celem mojej pracy jest: przedstawienie problematyki barier archit. i komun. u osób niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem  dysfunkcji narządu ruchu. konkretnie szukam 3 rodzajów dysfunkcji narządu ruchu które mogłabym opisać w pierwszym rodzaju a w drugim rozdziale musze wyjaśnic pojęcia bariera architektoniczna i bariera komunikacyjna. jesli ktoś może mi pomóc bardzo prosze o kontakt jak najszybciej
Nadrzędny - Autor kikus Dodany 2008-12-08 00:45
Czesc ,tez pisze prace licencjacką ,podobny temat "bariery osob niepelnosprawnych w budynkach uzytecznosci publicznej w moim rodzinnym miescie.narazie jestem na etapie badan tzn jezdze fotografuje itp.Potrzebuje bibliografii i moze ktos pisał podobna prace i moze mi pomoc.Monikaa jesli juz masz jakies casopisma czy inne publikacje to podziel sie informacjami.Pozdrawiam i dziekuje.,
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-12-08 06:52
Obu Licencjatom proponuję poznanie ON (osób niepełnosprawnych). Najlepiej swoich najbliższych sąsiadów. Od Nich będziecie mogli się dowiedzieć na jakie bariery napotyka ON w Polsce AD 2008.
Pozdrawiam i życzę wielu kontaktów z ON.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2008-12-08 09:27
Proponuję zapoznać się z publikacjami wydawanymi przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, które dotyczą rozwiązań architektonicznych stosowanych przy zagospodarowaniu przestrzeni, przeznaczonej do funkcjonowania w niej osobom z niepełnosrawnością.
Publikacja są dostępne również w wersji elektronicznej (format PDF). Bezpośredni link do strony z publikacjami:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/5047

Proponuję również przejrzeć portral: www.niepelnosprawni.pl
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-12-08 12:54
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / pytanie?? (4210 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill