www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / PROSZĘ O KONTAKT (2249 - wyświetleń)
Autor michal_patryk Dodany 2008-10-29 19:17
Witam wszystkich serdecznie
Jestem niezależnym dziennikarzem polonijnym. Od trzech lat mieszkam w UK i jestem osobą w pełni sprawną, acz świadomą wielu Waszych bolączek. Zbieram materiały do artykułu o problemach osób niepełnosprawnych w Polsce, szczególnie w kontekście braku akceptacji ze strony osób zdrowych i kłopotów związanych z zatrudnieniem. Tych z Was, którzy zechcą podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami bardzo proszę o kontakt. Być może są wśród forumowiczów osoby niepełnosprawne, które wyjechały na Wyspy? Jeśli tak, to również będę bardzo wdzięczny za wszelkie spostrzeżenia związane z życiem w UK. Bardzo pomocne będą także wszystkie głosy Polaków mieszkających gdziekolwiek indziej.
Jak Wam się żyje w Polsce? Jak poza jej granicami? Czy podzielacie Państwo opinię, że w Polsce panuje kult zdrowia i młodości, dlatego też bardzo często jesteście społecznie wykluczani i spychani na margines? Czekam na Wasze opinie. Liczę, że mój tekst zmieni nastawienie wielu naszych rodaków względem osób niepełnosprawnych. Tak w kraju i za granicą.
Piszcie na adres: michal_patryk@tlen.pl lub na forum
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / PROSZĘ O KONTAKT (2249 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill