www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wiersz na pisałem (24044 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor poczta12 Dodany 2008-11-02 14:30
miłość  płomieni   sie  jak  blask  słońca  po   zachodzie  słońca   a  my  siedzimy  na  plaży  patrzymy  na  różowe  niebo och  jak  przyjemnie  posiedzieć  stobą

twój  dotyk  rąk  twoje  oczy  patrzone  na  mnie miodem  płyną
miłość  przy  tobie  kochać
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-11-09 15:07
potem  powieje na nasz brylantowy  wiater
i  delikatnie  zadzie nam  włosy
amorek zbliży  nasz  kryształowy  pocałunek
połoczy  nasz  na  zawsze
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-10 10:28
:-))
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-11-10 10:54
bardzo  lubie  pisać  wiersze
mam  na  imie  rafał
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-11-10 11:03
przepiękne  wieczory  wychodziłem   patrzeć  jak pływajwają   łabędzie
na  kocyku  siedziałem  przepiękne  wieczory  az  mi  zal  isc  do domu  piekny  wieczór
jak  zasnąłem  byłem  łabędziem  pływającym  po   wodzie

bardzo  lubie  pisać  wiersze
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-10 11:35
pisz Rafał,pisz,jeśli chcesz i potrafisz.
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-11-10 11:36
we   świetle   fali  ciebie  urzałem   taka  piekna  jesteś  dziś
świat  nasz  jest  kolorowy   jak   firanka   miłości  przepeniona
miłość  padła  ramiona 
powiedziała  dwa  słowa   poszliśmy   tam  gdzie  nasz  nogi  poniosły
dzwoniły  nam  komórki  a  rodzice  nasi  rosklieli  sie  
bo   dwa  aniołki  sie  zakochały
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2009-08-11 09:23
mam   na  imie  rafał   z  wałbrzycha  
mam  lat34
chciał  swoje  wiersze   opublkować  
jakimś  bloku  dla  niepenosprawnych
mnie  zauwazono  wrecie  albo  tomik  zrobić
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-11 09:51
HA HA HA
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-11 12:55
Poczta 12   Pisz wiersze, bo to Ci najprawdopodobniej ulży.Podejrzewam ,że się zakochałeś. A więc do pracy i napisz Nam do kogo te wiersze piszesz.Musimy więcej przeczytać,to potem będzie tomik.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-11 20:46
JAK SIE ZAKOCHALES TO ROB DZIECI :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-08-12 09:44
Wilkołak!!!!   Żle zaadresowałeś.Ja pisałem do poczty 12 i chyba ten zwrot do Niego.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 12:43
JA TEZ :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2009-08-12 14:42
Poczta 12 nie pisz już więcej, a przynajmniej zanim zaczniesz to robić to przejrzyj słownik języka polskiego.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 16:39
RACJA POCZTA 12 ZAPAKUJ SIE DO PACZKI I WYSLIJ NA MADAGASKAR BEZ ADRESU ZWROTNEGO :-(
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-12 17:25
Wilkolak...
A ty czemu tak  tego  nie zrobisz??? :-) :-)
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 17:30
ZNALAZL SIE NIEPELNOSPRAWNY OBRONCA
NIE PISZE DO CIEBIE TO SIE ODWAL BO POTEM BEDZIESZ STEKAL JAK COS O TOBIE NAPISZE
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-12 17:32
A ja piszę do ciebie...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-12 20:53
SPADAJ
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-12 22:10
Ooo... Pięknie, no dalej ...  Piękne słownictwo masz... No, jeszcze co  nam napiszesz???
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2009-08-13 08:43
Jakim podłym i niegodziwym musi być człowiek naśmiewający sie z czyjejś niedoskonałości?
Wilkołak czy nie pojmujesz jaką ciężką musiał przejść drogę Rafał Poczta12-aby być tu gdzie dzisiaj jest,niezależny od innych???Czy nie zauważyłeś w swej krótkowzroczności,że to pisanie to jego radość?Trzeba byc ślepym,zeby nie zauważyć,ze tym daje upust swojej wyobraźni,swoim emocjom.Pewnie jak to masz w zwyczaju,wyśmiejesz moje słowa starając sie wciągnąć w dyskusje,ale zapewniam cię,nie dyskutuje z ludżmi obśmiewającymi innych.
Rogal 160-ciebie znam z innego forum i..................szkoda gadać.

Wstyd mi za was ludzie tu zaglądający,którzy nie potraficie stanąć w obronie słabszego,wyśmiewanego człowieka,wstyd!Ukłony,dla tych,którym nie zabrakło odwagi.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-13 09:41
ZNALAZL SIE OBRONCA POCZTY
A CZY JA GO ZNAM ZEBY SIE WYSMIEWAC Z JEGO JAK TWIERDZISZ NIEDOSKONALOSCI !!??
TRAKTUJE GO JAK KAZDEGO INNEGO KTOREGO PISANIE MI SIE NIE PODOBA
ZANIM COS NAPISZESZ TO POMYSL
SA KROPELKI ROZSZEZAJACE NACZYNIA KRWIONOSNE W MOZGU TO SIE NAPIJ :-)
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-13 09:49
Kolejny(który już z kolei?)Niepełnosprawny,chciał poprzez swoją poezję AMATORSKĄ!!! podzielić się z ogółem tego Forum swoimi przeżyciami jakże intymnymi.Który to już raz z kolei kolejny NIEPEŁNOSPRAWNY został wyśmiany publicznie,za swoją otwartość,szczerość,za prawdę swojego istnienia?Który to już raz tak mało ludzi stanęło w obronie Człowieka chorego,który przecież nie ubliża nikomu swoją poezją AMATORSKĄ a jedynie opisuje swoje przeżycia,marzenia.(?)Gdzie się podziały te wykształcone,oczytane,tolerancyjne itd. Osoby,które zwykłe ludzkie chamstwo normą nazywały i stawały w obronie sprawiedliwie(?);które pisały,że tu można znaleźć wsparcie,pocieszenie?Ludzie gdzie Wy macie oczy,serca???Dalej trzeba jeszcze milczeć i trwać w pozorach przyjacielskich stosunków i tym samym robić z Forum katorżnię???
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-13 09:50
<ZANIM COS NAPISZESZ TO POMYSL> do siebie to pisałeś.Prawda?
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-13 10:45 Zmieniony 2009-08-13 10:47
JEZELI PISANIE NA TYM FORUM JEST DLA KOGOS KATORGA TO NIECH NIE PISZE
NIE UZYWAJ TAKICH WZNIOSLYCH SLOW BO ODLECISZ
TE PISANINY NIE SA TEGO WARTE :-(
TO FORUM NIE JEST PO TO ZEBY SIE DZIELIC SWOIMI PRZEZYCIAMI INTYMNYMI
Z PRZEZYCIAMI INTYMNYMI DZIEL SIE Z PSYCHOLOGIEM
HA HA HA
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2009-08-13 11:37
Brawo!!!!!!! dawno zabrałem głos w tej sprawie.Ale zostałem wyśmiany.Bądżmy tolerancyjni.Jest wiele szczęść na świecie i niech każdy żyje w swoim szczęściu.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 22:50
Paula-Nikta
Napiszę krótko, ale dobitnie... Bardzo, bardzo, bardzo duże brawa dla tych ludzi co stanęli po stronie RAFAŁA - Poczta12... Ja też jestem amatorem muzykiem i też do dziś dnia jestem dyskryminowany przez niektórych ludzi... Wiem  co to znaczy, być na pierwszym planie a ludzie patrzą na mnie z niedowierzeniem, że ja zaraz będę grał... To boli...  Ale potem, gdy już gram i widzę że ci niedowiarkowie patrzą w inny sposób na to co ja robię i bawią się przy mojej muzyce odczuwam radość, radość z tego że kolejny raz mi się udało a jeszcze bardziej odczuwa się ją, gdy słyszy się gromki i długi...  Tego życzę Rafałowi aby, mimo wyśmiewania się z jego poezji, nie przestawał pisać a te wyśmiewanie po prostu puścić płazem... Niech Rafał na te głupie wyśmiewanie się nie zwraca uwagi, tak jakby ich w ogóle nie było... Rafał niech pisze dalej, a jak nie będzie wstanie pokonać tych co nie są przychylni jego poezji, wtedy może, jak będzie chciał, pisać na moich forach, tam na pewno nikt się z niego nie będzie wyśmiewał... Brawo Rafale, dalej pisz wiersze, nie zwracając uwagi na głupie docinki... Wybacz im, bo nie wiedzą co czynią...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 07:48
BERETKA TY TAK GRASZ JAK ON PISZE
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2009-08-14 15:58
Proszę o konkretne zarzuty co do mojej osoby.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-13 12:42
Rafał pisz i się nie przejmuj tym co nie którzy wypisują każdy ma prawo pisać to co myśli i lubi .
Wiatr kołysze gałązkami
świat jest piękny i wspaniały
dziś twe serce tkliwie płacze
do miłości twej jedynej
Ale smutki i zmartwienia w
twojej duszy się zakradły .
Lecz twe serce dalej kocha
i tak kochać będzie dalej .
              Irena Anna
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-13 22:55
Koko-zieloneoko...
Masz rację, że każdy ma prawo pisać, to co myśli, ale nikt nie może się wyśmiewać z człowieka chorego, niesprawnego... Solidaryzuję się z tobą...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 07:49
A JAK SIE CHORZY WYSMIEWAJA ZE ZDROWYCH TO WTYDY JEST OK
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2009-08-14 15:59
dajcie spokój. Ludzie, czy to, że ktoś jest niepełnosprawny oznacza, że trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem? Uważam, że wiersze poczzta 12 są grafomańskie i mam do tego prawo.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-14 18:18
Wszystko się zgadza Rogal:)Ty masz prawo tak sądzić a Rafał ma prawo pisać tak jak potrafi,tak na ile mu pozwala Jego NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ.Rafał przestrzega tego PRAWA w swoich wierszach a Ty PRAW(N)IE zszedłeś z drogi PRAWA do Szacunku dla Człowieka.Pozdrawiam:)
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-14 19:28
PAULA NIKT TO TY ZYJESZ ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2009-08-19 10:48
Ależ niech pisze, tylko skąd taka fala krytyki wylewana na krytyków jego twórczości.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-19 11:18
Jako, że na poweezji się nie znam, to wstrzymam się z oceną:)
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

Rogal,teraz jaśniej się  zrobiło?Kiedyś,gdzieś to napisałeś.Prośba!Nie mieszaj, tzn.nie szukaj zwady.Pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-19 12:56
CO ZNACZY WYRAZ (poweezji)
PANI CHCE PISAC POEZJE ?
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-19 13:35
To pytanie do Rogala:)A w związku z tym,że kolega nowy zacytuje słowa wilkołaka.I o ewentualne sprostowanie proszę kierować uwagi do niego:

>JEST ZASADA ZE NOWI NIE WTYKAJA MORDY WE WSZYSTKO


NAWET ZWIERZETA O TYM WIEDZA<
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-19 14:37
Ale jesteś zaczepna......
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-19 14:59
NASTEPNA KTORA POTRAFI TYLKO STEKAC
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-19 15:40
PAULA MORDĘ MA PIES I INNE ZWIERZĘTA A CZAPKAA5 i ROGAL SĄ LUDŹMI I MAJĄ TWARZ.

Może tak zastopujesz i zaczniesz pisać słownictwem właściwym.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2009-08-19 13:35
Niestety nie ja je jestem autorem tego zdania, za to staream się trzymac przesłania z niego płynącego.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-19 16:03
nie wiem ,czy paula-nikt potrafi ,ale warto,żeby spróbowała przyhamować
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-19 17:46
Dziewczyny, przecież ja tylko zacytowałam prezesa wilkołaka,NIC WIĘCEJ!!!Co się stało,że on mógł tak pisać a teraz nie można go cytować?Zaczepność jest niemalże w każdej wypowiedzi jego a skoro ja pisałam do niego,to gdzie jego odpowiedź?Chyba jest nietaktem wchodzenie w rozmowę dwojgu rozmówcom,nie wnosząc nic do tej rozmowy poza szukaniem zaczepki.Ja Was nie zaczepiam a tylko pozwoliłam sobie obnażyć dotychczasowe normy tego Forum.Proszę więc mnie nie zaczepiać,bo nie logowałam się tu,aby szukać zwad lub robić harmider.Pisałam w Kąciku Poezji Amatorskiej i tam właśnie prezes wilkołak nie pozwalał mi pisać tj.dokonywał prowokacji prostackiej do wszczynania kolejnych awantur.Do wszystkich tam piszących miał jakieś,,ALE"
Dziewczyny,otwórzcie oczy szeroko zamknięte i nie zaczepiajcie mnie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-19 18:05
Paula-Nikta wilkołak nie jest prezesem tylko wasz Norbi a teraz chyba czapka5.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-19 18:09
Waszym prezesem, jak mówi prezes,i nikt cie nie zaczepia, nie twórz swojej martylologii
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2009-08-19 18:17
Ej dziewczyny,wy przeciwko dziewczynie?Paula ma słuszność ,cytowane przez nią słowa napisał Wilkołak,sam sprawdziłem i wy tez mogłybyście poświęcić chwilke,jak mniemam swojemu przywódcy duchowemu,czy same nie potraficie myśleć,czy trzeba prowadzić za rączkę.
Malta o jakiej martylologii w wydaniu Pauli piszesz?Przecztaj geneze tego slowa a pojmiesz swój błąd,moim zdaniem popełniłaś samobójstwo myślowe.
Zastanówcie się,kto powinien przyhamować z ciągłym jątrzeniem,obrzucaniem się błotem?
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2009-08-19 19:31
EASYRIDER,dziękuję za Twoje oczy otwarte.Jesteś miłym Facetem o dość jasnych i przejrzystych poglądach.Pozdrawiam Cię z dalekiego kraju:)))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-19 18:22
easyrider  kim jesteś? Nawt nie przywitałeś się czy tylko mnie to umknęło?

Martyrologia (gr. martys = świadek, łac. martyr = męczennik) - termin oznaczający cierpienie, męczeństwo.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wiersz na pisałem (24044 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill