www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / POSTANOWIENIE SADU REJONOWEGO (3399 - wyświetleń)
- Autor BOZENA112 Dodany 2008-11-05 09:55
Witam wszystkich. Otrzymalam postanowienie sadu pracy,ze moj syn 19 lat bedzie badany przez bieglego neurologa i pulmonologa.Przez neurologa byl badany a przez pulmonologa jeszcze nie.Dzisiaj sekretarka z sadu zadzwonila,ze rozprawa wyznaczona na dzisiaj nie odbedzie sie z powodu choroby sedziego.Nie wiem czy to jest prawidlowo
*nie dostalam wezwania od pulmonologa na badanie
*nie dostalam wezwania do sadu na pismie,tylko informacje telefoniczna
Moze badanie przez neurologa wystarczylo tylko nie wiem czy na moja korzysc.
Pozdrawiam.Bede wdzieczna za odpowiedz
Nadrzędny - Autor BOZENA112 Dodany 2008-11-05 11:49
ZBYSZKU MOZE TY WIESZ
Nadrzędny - Autor BOZENA112 Dodany 2008-11-07 09:03
Moze ktos spotkal sie z taka sytuacja,ze lekarz orzecznik wydal opinie negatywna dla nas,a sad przyznal rente?
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-11-08 08:17

>>>Dzisiaj sekretarka z sadu zadzwonila,ze rozprawa wyznaczona na dzisiaj nie odbedzie sie z powodu choroby sedziego.Nie wiem czy to jest prawidlowo


*nie dostalam wezwania od pulmonologa na badanie
*nie dostalam wezwania do sadu na pismie,tylko informacje telefoniczna
Moze badanie przez neurologa wystarczylo tylko nie wiem czy na moja korzysc.
Pozdrawiam.Bede wdzieczna za odpowiedz <<
Sad jako niezwisły organ wszystko może..
Na rozprawie sad może  wydać decyzj e o badaniu ..
Co do informacji telefonicznej powinnaś dostać na pismie.. ale nie musisz .. Sąd może rozpatrzyć sprawę bez udziału stron..
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-11-08 08:20

>>>Moze ktos spotkal sie z taka sytuacja,ze lekarz orzecznik wydal opinie negatywna dla nas,a sad przyznal rente? <<


Był okres taki ze  na 10 odebranych rent przez ZUS  Sady przyracały  7 , Według danych z a ubiegły rok na 10 odebranych 4 przywracały sądy..
Ciekawostka Rybniku za 2007 rok  na 10 odebranych rent przez ZUS sąd przywrócił 8 !!!!
Ja znam przypadki przywrócenia..
Nadrzędny - Autor BOZENA112 Dodany 2008-11-08 17:39
Dzieki serdeczne Zbyszku za odpowiedz.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor BOZENA112 Dodany 2008-11-08 18:47
z pewnoscia lepiej byc na takiej rozprawie.Wyrok zaoczny z pewnoscia jest mniej przychylny.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / POSTANOWIENIE SADU REJONOWEGO (3399 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill